Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek devicnost

devicnost

Obupujem! Star sem 24 in do zdaj nisem spoznal neke dokaj vredu dekline. Sem imel sanse za kak spolni odnos ampak pac nisem izkoristil. Vecino punc sem spoznal prek spleta. Z eno sva poskusila seksati, a zaradi antidepresivov ni slo. Sedaj je to vredu. Skratka grozen problem imam govoriti z dekleti v zivo ki jih ne poznam. Rad bi malo se izkusil v spolnosti a nic:( Za prostitutke mi pa ni. Vcasih sem kar jezen na cel svet. Drugace pa mislim da ne zgledam tako slabo, nisem pa maneken. Prav depresiven ze postajam glede tega. Eni majo pa dekleta in jih na random spoznajo, jaz pac ne. Vcasih imam obcutek da pac nisem dovolj za katero tako vizualno kot karakterno, da nisem dovolj zanimiv. Pa ne mi govorit z nekim delom na sebi ker mi nic ne pomaga. Bom pac za vedno ostal sam pa brez izkusenj:(

Jokica zabita, saj vemo, da si Snorki z svojo razpolovičeno osebnostjo. Le Snorki bi tako temo odprl, mehkužčasto in jokavo. Enkrat si neki badass, zdaj pa jok in stok.

Joki se malček, joki. Tvoje solze so mi v najslajše veselje, res. Pa ne delaj na sebi, ostani devičnik, saj si se tako že sam odločil. Če si tako vdan v svojo usodo, boš moral tudi jajca najt in se sprijaznit z njo. Otroci v Afriki stradajo, ljudje v nerazvitih državah delajo ure in ure za drekasto plačo, ti se pa pritozuješ, ker te nobena pi čka ne povoha. Se res vidi, da živimo v “first world”, ko nam take pizdarije delajo težave.

Verjetno, ko se boš manj sekiral, in te bo bolu kurc, a si devičnik ali ne. Ravno takrat, bodo pi čke kar letele nate. Nesamozavestne stokice nobena, niti moški, ne mara. Treba si je dati odrasle hlačke gor in začeti delat. Pojdi v borilni šport in se prepusti nasilju. Pojdi kaj malega ukrasti, stori kaj divjega- nog teči po ulici. Adrenalin, adrenalin; zdaj si prevelika mevža, da bi punco za rit prijel in malo svojega falota podrgnil ob njo. Če bi izvajal take drzne poteze, bi vsaki dan seksal z drugo. Ampak ker se bojiš in se ne upaš pristopiti, pa ne moreš napredovati.

Meni se zdi, da nekega motorista, ki z motorjem skače dol po hribih, čisto malo ne gane punco za kratek fuk vprašati. Tvega svoje življenje cel dan, torej zakaj bi ga zavrnitev ene pi čke pretresla, štekaš?

Aja okej xD kak snorki watafak…
Ja lej komu bi pa bilo vseeno pri teh letih biti na takšnem mestu? TI kar žali pa govori neki za bw, pa poglej nabijem te nekam. Če bi mi v živo upal kaj takega pa veš da te ubijem majkemi! Na netu je pa ja vsak pameten.

Pa jaz sem čisto samozavesten drugač, sam pač pr HOES ne… jebiga…
Vprašal sem normalno, zdaj pa nevem. Poglej, nokavtiram te. Kak si kaj no? Ziher si ravno ti ena pička, pameten si pa ja lahko. ahaha… povej kdo si če upaš…

ne igraj se z ognjem to bom rekel saj neveš kdo sem…

Še srečam se s tabo komot IRL če hočeš… Jaz se ne bojim… TI se boš pa poscal ravnokar. LP

Najprej si obupan,nazadnje pa že groziš…

Torej s tvojo psiho še ni nič ok…kot si opisal,da je sedaj boljše z jemanjem depresivov…Katera bo pa le imela depresivnega deda z izbruhi jeze…

Vsak tvoj post se vidi,da čedalje bolj si drezal v onega,ki ti je napisal da se pretvarjaš za Snorki-ja in mu grozil…Zamisli se malo

Še to:
Nisi edini,ko pri teh letih še ni nikoli seksal in se zato ne obremenjujejo in hodijo sem gor pisat o svojih težavah…


https://www.youtube.com/watch?v=El1dDBHKvv8


Pa se dobro spoznavajta najprej prek neta in šele potem v živo?

Jaz imam iste tezave in postajam zelo depresiven pri svojih 25-ih, velikokrat pomislim tudi na samomor, saj mi res manjka ljubezen, blizina…sploh ne toliko seks, ampak bolj to, da bi bil ljubljen, ne bi bil tako osamljen, bi se lahko hecal z nekom, sel na izlete, potovanja…

A se ti zdi čudno, da se ti dekleta izogibajo? Ne samo, da si popolnoma usekan, še primitiven si za povrh.


Tale je pa kurja izjava.

Ker ti me pa poznaš. Idiot en.

Sej že dolgo vem da na MON-u niste kaj prida, kakih pametnih nasvetov tak ne dobiš. Zakaj sem sploh kaj vprašal. Stupid people.


OK model, zdaj pa nam delaš krivico s tem posploševanjem, nekaj nasvetov je bilo prav v redu.

nevem zakaj sprasujem zahojene slovence. povprecni iq v slo je 94 kar je podpovprecno. sam ga imam 120. tak da ja. in tocno taki ste tule gor. tak zdaj pa me ne vidite vec tu. lepo se imejte, retardi;))))


Verjemi, da se ti tale tvoja cifra prav nič ne pozna.


Verjemi, da se ti tale tvoja cifra prav nič ne pozna.
[/quote]
hahahahahahahahahaha… ni važno kk zgleda važno je kk je res 😉
zase pa že vem.

S takim pristopom bos tezko kaksno dobil. Res je, da si bil deloma izzvan, ampak tvoje reakcije na to so zelo odbijajoce. To je forum in ne mores privakovati, da bodo vsi komentarji korektni oz. tebi vsecni.

Spoznavanje deklet preko interneta pri 24ih letih ni najboljsa ideja. Sem mnenja, da je potrebno dekle spoznati v zivo. Ja, to je lahko zelo tezko, a le dokler se ne navadis. Vaja dela mojstra in to se kako velja tudi tu. Pogovarjaj se z njimi kadarkoli imas priloznost, pa bos videl da bo vedno lazje. Moj nasvet pa je, da najprej to pocnes na prijateljskem nivoju, tako ti bo tudi lazje. Sem preprican, da bos kmalu ugotovil, da se je v resnici s dekleti precej lazje pogovarjati, kot z moskimi:)

No, se ena stvar je. Spremeni svoj odnos do deklet.

no očitno ste še eni, ko znate dat vredu odgovor. hvala

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=davon

S taksnim razmisljanjem bos ostal devicnik do groba, srecno z desnico in ancko 🙂


Enkrat si poskusil s punco, lahko bi večkrat poizkusil, pa četudi ti ne stoji še vedno lahko nekaj počneta, še vedno lahko oralno zadovoljiš punco, pa ne se zgovarjat na antidepresive.

ubij se

New Report

Close