Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včeraj sem kupil BMW 760i V12

včeraj sem kupil BMW 760i V12

včeraj sem končno dobil svojega BMW 760i V12 z Individual opremo. za njega sem plačal nekaj čez 272 tisoč evrov. od 0 do 100 pridem v 3.7 sekundah. fino se vozi sploh je pa lepo k folk bulji v moj avto, se počutim ponosno.

[img]http://shrani.si/f/29/xL/2TG3JL9S/1/bmw.jpg[/img]

Tisti ki si je kupil tak BMW sigurno ni tukaj gor in bo čas tratil z nami brezvezniki…ok…

Sklepam,da imaš samo modelček avtka na mizici in sanjaš,kako bi se rad vozil z njim…

Ne prodajat praznih bučk…

A si ledek?

Mal te časovna orientiranost jebe….toliko dnarja je zanj dal prvi lastnik tam okoli leta 2000….
Ta da Jo dje buljijo vate, ko si v avtu, pa pomeni, da ne buljijo v avto, tamvec v osla za volanom, ki je kupu staro zjebano kripo.

Zanimivo, da kadar vidim kamion avtovleke, so vedno nemški avti gor. Pa tako jih hvalijo kot neuničljive.

je bil praznik…

Vsedi se raje v svojega Hyundai Accenta letnik 98 in nehaj fantazirat.

Pameti nisi mogel kupit ker je ne prodajajo.

Čestitam.

To je dober avto, veliko bolj zanesljiv kot bmw, cenejši, cenejše vzdrževanje, in čisto isto hiter kot bmw, ker je itak gužva na cesti.

Kaj ti nuca taka močna makina, če je ne moreš nikjer v Sloveniji izkoristit? Jaz imam Korejca z dvolitrskim motorjem, teoretično gre dvesto, praktično se pa z njim cijazim 60 po mestu. Tudi na avtocesti mi težko kdaj uspe iti čez 150, ker je zmeraj neka gužva, delo na cesti, šleperji, ki se prehitevajo 90 na uro, upokojenci, ki na pretihevalnem vozijo 100 in se ne umaknejo … Kaj ti bo raketa, če si obtičal v koloni?


Renaulte, kar v graben prevrnejo!☺☺☺

New Report

Close