Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je bilo lačnih danes?

Koliko vas je bilo lačnih danes?

…ker so bile trgovine v glavnem zaprte?

Lačna sem bila včeraj in predvčerajšnjim in pred predvčerajšnjim… Danes sem si privoščila džank kosilo. Pojedla pol za kosilo, ker nisem mogla več in se še posilila s pol za večerjo, a s kalorijami nisem prišla čez 1400. Zadovoljna. Zdaj upam, da sem nafilala hormone in psiho za en čas.

Sem pa pogrizla vse nohte. Tudi na nogah. Tudi to je nekaj.
Sestra pa ima gelirane. Ti so neužitni.
Zdaj ve, kaj je lakota.

Pri nas pa smo čistili zaloge kot pri Dipu v stilu vse mora ven. Smo pojedli tudi hrano s pretečnim rokom. Za naslednje zaprtje trgovin si moram spet pripraviti nekaj zalog, za vsak slučaj tudi nekaj hrane za živali.

Sama imam vedno kaj doma tako,da čisto komot lahko zdržim kak dan ali dva brez,da stopim v trgovino.
Je pa res,da sem zdaj preden smo odšli na dopust večinoma stvari porabila,tudi večina tistih zamrznjenih stvari,ker enostavno nemaram,da mi stvari predolgo stojijo kjerkoli,tudi v skrinji ne.

Sem pa tako ali tako skuhala zelenjavno juho-(zelenjavo imam iz domačega vrta) in zraven spekla še palačinke,predvsem zaradi otrok,da sta se dobro najedla.
Da povem še kaj sem nam danes pripravila za zajtrk in večerjo. Otrokoma in možu sem zjutraj pripravila toast s šunko,sirom in kečapom, jaz pa sem pojedla navaden jogurt s svežim sadjem. Večerjali pa smo piščančje zrezke v solati z jogurtovim prelivom, otroka in mož so jedli vsako stvar posebej,za njih sem tudi spekla še malo krompirja in to je bilo to za danes,poleg vmestnih obrokov seveda, to pa je običajno kakšno sadje,slani prigrizki ali sladkarije,no to predvsem jesta otroka,čeprav jih poskušava z možem od tega čimbolj odvadit,a zdaj ko so še počitnice tudi pri tem nisva tako stroga.

Sva na obisku. Tu se zaprtost trgovin ne pozna. V celem kraju dela ena pekarna, tako da je bil celo kruh čisto svež.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Grozno je bilo.

Moral sem v gozd, kjer sem s samostrelom ujagal tri veverice. Pili smo pa caj iz smrekovih vrsickov.

Nikoli vec.

New Report

Close