Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občutek cenenosti

Občutek cenenosti

Kako napisati…oba sva 40+ in imava osnovnošolsk otroka. Oba sva zaposlena in bi.lahko rekla da nam nič ne manjka.
Sem pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa osamljena.
Saj se pogovarjava na to temo, ampak…jaz govorim on besede obrne tako da sem na koncu jaz glavoi krivec za vse.
Nežnost, pozornost…zanj je to šlatanje po joških, riti…in večkrat sem mu že rekla da erotika in izkazovanje pozornosti nista eno in isto…res sta tesno ampak…brez pozornosti, nežnih dotikov je težko priti do erotike. Ko sem mu danes pop.spet direktno rekla da me to enostavno odbija, je bila faca do tal in tišina. Vse bolj mi postaja jasno da sem bil jaz njegova prva kljub 30+, ker sploh ne pozna drugih dotikov kot…napad na erogene cone in mu je vsaka pobegnila prej ko se.lahko kaj razvilo.
V mladosti so me vedno odbijali.moški ki…počutila sem se ceneno, kot objekt in sem se takšnim tipom hitro umaknila. Pri možu pa…kaj pa vem…verjetno sem bila tako zaljubljena da…
Ampak sedaj se ob njegovih “pozornostih” spet počut ceneno, kot objekt,ki…ne vem…pa ko.mu povem da mi to zaletavanje ni niti malo všeč…da me ob takem direktnem napadu mine vsa volja do akcije.
Punce a vaši moški tudi napadajo in vam tako kažejo pozornost in nežnost ali so bolj indirektni?

Kar nekaj flancaš.
Da so tisti drugi tipi pred njim prišlo do tvojih erogenih con in navalili kot svinja na buče, si jih ti morala pripustiti k sebi, verjetno na podlagi tega, da so ti bili simpatični ali si bila celo zatrapana vanje. Takšen naval te je pri njih odbijal. Enako, ampak res čisto identično je naredil tvoj mož, pa te ni odbil. In od prvega momenta naprej si sprejemala njegov način dotikanja, po desetih letih bi pa rada, da bi te držal za roko in božal po ličkih. Mene bi res globoko prizadelo, če bi mi partner šele čez deset let grobo zabrusil, da mu moj način dotikanja ne ustreza in se počuti ceneno. Sploh ne vem, kako bi se pobrala po taki izjavi.
Nauči ga, da bo počel tudi kaj drugega. Ko te zgrabi za oprsje, ga ljubeče primi za dlan, začni jo božat in jo počasi premakni recimo na trebuh oziroma na pas, se nasloni z glavo na njegov prsni koš in mu povej kaj lepega. Lahko tudi samo “ljubi moj” ali karkoli že si govorita.

Veš KOLIKOKRAT sem mu to že povedala, pa…enostavno presliši…pa potem utihnem za nekaj časa…ko pride pa dan ko imam POLN KUFER vsega, pa me to zaletavanje res….prisili da ponovno povem to kar sem.že miljavžkrat.

nova
Uredništvo priporoča

On takšen je, ne misli nič slabega, tako izkazuje naklonjenost.
Pomisliš kdaj kako se on počuti, ko ga ti verbalno in neverbalno zavračaš in ne sprejmeš takšega kot je? Za trenutek se postavi v njegovo kožo.

Kaj bi ti ženskica sploh rada?
KONKRETNO!
Kakšna vrsta “pozornosti” bi tebi ustrezala, tako, da bi bilo popolno?
KJE ti to pravzaprav zares manjka z moževe strani?
Ker ponavadi gre ženskam direkten in zaletav pristop na živce, ko je tip na vseh drugih skupnih partnerskih področjih SODELOVANJA, nezmožen le tega, kot tudi popolnoma gluh in nerazumevajoč v vsakodnevni komunikaciji.
In če tu vse ostalo klapa in sliši, razume, sodeluje, potem je problem pri tebi.
Ker če vse klapa, direkten pristop lahko obrneta skozi igro in humor v prav prijetno poželenje, in je lahko pravzaprav ravno nasprotno, to kar se tebi zdi ceneno, je njegova želja po tebi, torej dokaz da si zaželjena, kot partnerka in kot ženska.

Problem je itak v odnosu med njima, ne pa v šlatanju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Draga moja, zgleda da sta ok par, manjka pa vama pravilne komunikacije. Govori, govori, govori kaj hočeš, kaj si želiš in govori govori govori česar ne maraš … Konkretno, na lep način, če je treba pokaži. Čez čas bodo sigurno rezultati.

Jaz pa razumem, kaj misliš. Moj mož tudi včasih dobi napad in navali. Gre na primer mimo mene v kuhinji in me za ritko uščipne. Meni gre ta pristop strašno na živce, njemu se pa smeji in dogaja. Vedno v taki situaciji mu povem v hecu, da imam glavobol, ki ga lahko le on pozdravi. Z eno hitro masažo hrbta in nato z vsem ostalim, kar pride po uvodu. Konkretno mu povem, kaj želim kot pozornost. Če bi me pa vulgarno prijel za joško, bi ga pa že prvič ozmerjala. In dala navodila, naj se me dotika nežno, ker sem nežno bitje, z izjemo jezika, ki je zelo oster 🙂 Ljudje, pogovarjajte se, pogovarjajte se, poslušajte, poslušajte in slišani boste.

Pa ti si res neumna… to je različno od človeka do človeka. Pravzaprav je mogoče celo obratno, osamljen človek bo veliko bolj razumel pomen radosti imeti nekoga rad če že govorimo o večji zaželenosti bolj “rabljenih” moških… Moški so različni, ampak večina vas v bistvu želi ravno takšne nečuteče nesramežljive osebke, ki v trenutku navalijo in vas poseksajo…

In to si ugotovila pri starosti 40+, da s tabo ravna kot s ceneno k.urbo? 🙂
Do sedaj si mižala?

Tudi meni to ni jasno.
Verjamem, da je marsikater tip tak.
Pravzaprav sem že sama imela izkušnjo s podobnim, sicer ne tako skrajnim primerom, je imel vsaj malo občutka zame. Ampak jaz sem ga skenslala. Se s takim nisem spuščala v resno vezo.

Po opisu sodeč imaš doma lesen hold namesto moža.
Dobro premisli, ali si predstavlajš takšno življenje.

Očitno je bil že nekaj let čisto fajn, da se je odločila živeti z njimi, narediti otroke… vprašanje kdo se je spremnil. On ali ona? Sumim, da ona. Prej ji je bil tip ok, zdaj ji pa ni več. Oz. vsaj iz napisanega je razvidno, da se možakar ni spremenil, da je skoz tak.

Najbrž ne zna drugače. Sklenita kompromis. Nekajkrat naj bo po njegovo in nekajkrat po tvoje. Vzemi si čas in mu pokaži in ga nauči, kako ti je všeč. Obljubi mu kaj zanimivega, naj se potrudi zate in nato dobi nagrado.

Po prebranem, sploh ni čudno, da toliko moških uhaja k ljubicam.

Torej zenske želite copato, kužka, ki vas vedno uboga, vedno pocne tocno tisto, kar se vam v tistem trenutku sprdne, ob tem pa še same ne veste kaj bi rade. In potem, ko dona vzgojite copato, pogledujete k sosedom po pravem moškem, ki ne sprašuje in ovinkari, temceč zagrabi in si vzame???????resnicno, dajte najprej razcistit v svoji glavi, potem pa si na čelo flikajte listke na katerih piše, kaj v tistem trenutku hočete. Ali romantika, božanje, ali grob prijem ..bo takoj vse štimalo

New Report

Close