Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srebro in zlato bosta propadla

Srebro in zlato bosta propadla

Danes je cena srebra in zlata padla za 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in dosegla najnizjo raven v zadnjih 10 letih, tudi platini se ne piše nic dobrega. Ocitno dozivljamo smrt plemenitih kovin na racun vzpona crypto valut, mislim, da je cas za prodajo, dokler so kovine splos se kaj vredne.

Zakaj bi propadla? Neumnost. Kdaj se kupuje na trgu? Tebi osnove niti približno niso jasne.

A si glup, al se samo delas? 😀

nova
Uredništvo priporoča

A si glup, al se samo delas? 😀
[/quote]

Poglej malo na trge in bos videl, kdo je glup!


Če ti misliš, da so kripte bolj zanesljive od dragih kovin, si še en mladiček, glup ko kurac, ki se bo kmalu v lastnih finančnih bolečinah učil osnov ekonomije.


Če ti misliš, da so kripte bolj zanesljive od dragih kovin, si še en mladiček, glup ko ******, ki se bo kmalu v lastnih finančnih bolečinah učil osnov ekonomije.
[/quote]

Mislim, da tebe dosti bolj boli kakor mene, samo poglej malo grafe, kovine so na 10 letnem dnu, ves kaj to pomeni, da ze 10 let izgubljas in trpis. Jaz sem naredil s kriptami vec dobicka kakor ga bos ti v celem zivljenju s kovinami in me prav nic ne boli.

Trumpetengold na štantih še kar drži ceno. Očitno je še vedno dober biznis.

______________________

Mislim, da tebe dosti bolj boli kakor mene, samo poglej malo grafe, kovine so na 10 letnem dnu, ves kaj to pomeni, da ze 10 let izgubljas in trpis. Jaz sem naredil s kriptami vec dobicka kakor ga bos ti v celem zivljenju s kovinami in me prav nic ne boli.
[/quote]

Jebale te kripte. Ti v kriptah nimaš nič, ker je to prazen zrak, ki ga nikoli ne boš mogel prodati za realno vrednost. Ti se kar oplajaj z iluzijo, bebo.

To pa sploh ni res.
Na grafu svetovne borze je v zadnjih desetih letih imelimelo Zlato padec 2014.
Nato se je spet višala vrednost.
Zato pa so naložbe v zlatu in srebru tako varne, gospod:)
Ne bodo poniknile kot vaše kripto puh 🙂

Ena srbska modrost pravi: “Pametni ljudi se uće od tuđih grešaka, a budale iz svojih.” Vsako obdobje ima mlade zaletave cepce, ki so prebrali par dvomljivih člankov o finančnem vlaganju, mislijo, da vse vedo, potem se pa naserjejo. In ko se zajebejo, začnejo srat o komunizmu in državi, ki jih ni opozorila. Prej pa nobenih opozoril niso hoteli slišat.

Mislim, da tebe dosti bolj boli kakor mene, samo poglej malo grafe, kovine so na 10 letnem dnu, ves kaj to pomeni, da ze 10 let izgubljas in trpis. Jaz sem naredil s kriptami vec dobicka kakor ga bos ti v celem zivljenju s kovinami in me prav nic ne boli.
[/quote]

Glej, ce jutri ugasnejo vse kripto exchange bos… imel kaj? 🙂

Ko je bila v Bosni vojna, je rekel en Bosanac… “Jebeš novac koji vjetar nosi!”

Mislim, da tebe dosti bolj boli kakor mene, samo poglej malo grafe, kovine so na 10 letnem dnu, ves kaj to pomeni, da ze 10 let izgubljas in trpis. Jaz sem naredil s kriptami vec dobicka kakor ga bos ti v celem zivljenju s kovinami in me prav nic ne boli.
[/quote]

Kljub temu da si naredil dobiček na kripto trgu pišeš neumnosti. Dokler bo povpraševanje po srebru, zlatu itd. ne bodo propadlo. Stagnacija cen ne pomeni da bodo propadle, ker pa ni povečanega povpraševanja cene stagnirajo. Srebro, paladij, platina itd. se uporabljajo v industriji.
Ko bodo rekli da nihče več ne potrebuje teh kovin bo sledil “margin call” in sesutje trga, ampak kaj takega je praktično nemogoče.

Zlato ne bo nikoli propadlo, lahko trenutno izgublja vrednost a to še zdaleč ne pomeni, da bo zlato propadel 🙂 prej bo Evro propadel, kot zlato.

Vsak ekonomist ve, da je čas za nakup zlata in srebra ne pa za prodajo. Ti še nisi slišal osnove za ponudbo in povprasevanje.

Kilo zlata bo vedno kilo zlata, kilo srebra bo vedno kilo srebra.
Tako jaz gledam na plemenite kovine.

Kako lahko zlato propade?

Izpari!

Sicer v par miljardah let, ampak glej, tam 1.000.000.002.018 ga ziher ne bos vec imel!

Izpari!

Sicer v par miljardah let, ampak glej, tam 1.000.000.002.018 ga ziher ne bos vec imel!
[/quote]

Takrat mi bo vseeno, I guess 🙂

Kila evrov bo tudi vedno kila. Kako lahko to propade?

Vlaganje v zlato in srebro je itak na dolgi rok. Padci so vedno pričakovani, po padcu pa se cene prej kot slej spet dvignejo in tako naprej.
Jaz sem imela denar v skladih, ko je najprej rastlo, nato kar fajn padlo, sedaj je šlo na najvišjo možno raven. Tako je …

To so najboljši el.prevodniki,ki nikdar ne bodo propadli ampak jih bodo pokupili Kitajci,kot se je zgodilo z bakrom in drugimi kovinami.Nato so cene drastično zrasle.Kaj pa lahko narediš iz lufta?

Cena zlata je malo padla, še vedno pa je več kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več vredno kot pa pred 10 leti.

Sem zainteresiran za nakup srebra, bi se morda tu nasel kaksen prodajalec, koliksna bi bila cena za unčne kovance predvsem?

Sem zainteresiran za nakup srebra, bi se morda tu nasel kaksen prodajalec, koliksna bi bila cena za unčne kovance predvsem?
[/quote]

Malo se prej pozanimaj, kako je glede DDV!!

Naj ti namignem, kupiš z DDV, kot nezavezanec ga prodaš brez DDV, kar pomeni, da šele, ko cena srebra zraste več, kot je stopnja DDV, si na nuli, drugače imaš izgubo.

Naložbeno zlato pa je brez DDV tudi pri nakupu.

Malo se prej pozanimaj, kako je glede DDV!!

Naj ti namignem, kupiš z DDV, kot nezavezanec ga prodaš brez DDV, kar pomeni, da šele, ko cena srebra zraste več, kot je stopnja DDV, si na nuli, drugače imaš izgubo.

Naložbeno zlato pa je brez DDV tudi pri nakupu.
[/quote]

Ravno zaradi tega sem vprašal, ce bi kdo prodal, ker ne nameravam kupovati srebra pri trgovcih, sem seznanjen z vsem tem, brez skrbi. 🙂

New Report

Close