Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na današnji dan je Marija poletela v nebo

Na današnji dan je Marija poletela v nebo

A kej praznujete?
Na kak način pa se je to zgodilo, a kdo?


Teleportirana je!

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11132274&p=12482843#p12482843


Ti pa nisi ravno vernik vsi vemo, da z letalom Adrie Airways

[img]https://i.ebayimg.com/images/g/RL4AAOSwwpdW4IM6/s-l300.jpg[/img]


Če ne praznuješ in ne veš nič o prazniku,se pač ti ni potrebno norčevat.Privarčuj si zase.


Če ne praznuješ in ne veš nič o prazniku,se pač ti ni potrebno norčevat.Privarčuj si zase.
[/quote]

Saj je po resnici povedal – s telesom vred so jo teleportirali na Jahvetov leteci kroznik!

Super, tudi materija je poduhovljena in enakovredna spremstvu bogov, ki so moški v vseh treh božjih osebah.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če ne praznuješ in ne veš nič o prazniku,se pač ti ni potrebno norčevat.Privarčuj si zase.
[/quote]

Ti verjameš v to, da je bila Marija vzeta v nebo? Kako si ti to kot vernica predstavljaš.
Resno sprašujem, ker me zanima., kako verniki gledate na te dogodke, ki so po neki logiki popolnoma nemogoči.

Če je šel Jezus iz one votline, zadelane s tritonsko skalo, čisto potiho mimo rimske straže k Očetu (v resnici se je pomanjšal, vsaj tako kaže Turinski prt), zakaj se ne bi še Marija? Njenega trupla do danes niso našli, torej je res!

Jaz tudi težko verjamem, da je izvoz rak rana v Sloveniji, tako kot pravi vaš bog – Mesec, pa kaj čem…Še manj mi je jasno, kako to, da naj bi bile Venezuela, Severna Koreja, Kuba in Kitajska zgled Sloveniji…..

Ti verjameš v to, da je bila Marija vzeta v nebo? Kako si ti to kot vernica predstavljaš.
Resno sprašujem, ker me zanima., kako verniki gledate na te dogodke, ki so po neki logiki popolnoma nemogoči.
[/quote]

ne obremenjuj se preveč, jutri je delovni dan…


Kake veze ima to z današnjim dnem aviacije?

Ko moj mene konkretno kresne je tudi kot vnebovzetje

Ni se fajn delat norca z čustvi ljudi:((

New Report

Close