Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem samski in nism pretirano lep, imam pa veliko srce

Sem samski in nism pretirano lep, imam pa veliko srce

Obstaja kaj upanja zame, sem star 22 let im se nisem imel punce, nisem se še nikdar poljubljal, strah me je, da bom ostal sam, ker bi rad ljubil, rad bi imel nekoga rad, nekoga ob sebi, rad bi nekomu pomagal, ga osrečeval, šel z njo na sprehode, potovanja, rad bi ji pripravljal presenecenja. Ko sm bil mlajsi sem si govoril, da je to samo trebutna muha, da si punce izbirajo frajerje in me ne opazijo, a sedaj sm spoznal, da verjetno nikoli ne bom imel punce, postajam depresiven in mi je res zelo hudo. :/ nvm kako lahko nekateri prevarate svoje punce in žene? Jaz ne bi cesa taoega nikoli naredil, nikoli ne bi prizadel svoje punce a kaj ko je verjetno niti ne bom dobil 🙁

Beri, večina ljudi piše da ne padajo na lepoto, ampak na energijo, karakter, sproščeno obnašanje, postani frajer, malo odštekan, pri teh letih bodi aktiven, širi si socialni krog. Začneš pa z voljo. In prosim.

Me je kar pri srcu stisnilo, ko sem prebrala napisano. Nikar ne obupaj. Za vse nas sonce sveti enako. Tudi ti boš nekoč/nekje našel osebo zase. Osebo, ki te bo ljubila, razumela in spoštovala. Ne verjamem, da si grd. Nekdo, ki želi ljubiti in biti ljubljen ,ne more biti grd! Grdi so samo tisti, ki nočejo in ne želijo ljubiti. Grdi so tisti, ki zaničujejo druge. Ti nisi grd. Si samo osamljen. Če bi bila bližje ,bi te prijateljsko objela in ti dala vedeti, da bo vse dobro.

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala obema za tako hitra in pozitivna odgovora, tudi mene je kar stisnilo pri srcu (v pozitivnem smislu), ko sm prebral te lepe besede, ko sm videl, da se obstajajo tako dobri ljudje, ki jim je resnicno mar. Vesta, zelo sm vesel za vaju in ravno zaradi takih ljudi, kot sta vidve, dobim energijo, da se zjutraj ostanem v nov dan. 🙂 ne bom obupal in resnicno upam, da nekoc spoznam svojo boljso polovico, to bi me resnicno izpopolnilo, so veceri, ko prosim, da bi se mi ta zelja uresnicila in resnicno upam, da se nekpc tudi bo.

Škoda, da se Sinička ptička meče za drugim. Vidva bi bila idealen par.

Mlad si še. Tvoj čas še prihaja. Malo več samozavesti priporočam.

Prvo se nehaj podcenjevati. Dokler ne boš delal na sebi, da boš zadovoljen v svoji koži, ne boš dosegel pravega cilja. Samozavest je tista, ki te pripelje do žensk, pa si lahko najgrši, poznam veliko primerov. Taprave ženske padajo na karakter in ne videz. Samo ti tega ne moreš pokazati, dokler si ne pošlihtaš v glavi. Daj kaj preberi v zvezi s tem.

Model prov glup si, pejt na veselico ko bodo pijane ze mal pa jih zapeci pa ti bodo koj dale…ma to ste eni taki papki sploh ne znate bi jebaci, jebac se ze rodis ti bos pa crkno devicnik majkemi

Model prov glup si, pejt na veselico ko bodo pijane ze mal pa jih zapeci pa ti bodo koj dale…ma to ste eni taki papki sploh ne znate bi jebaci, jebac se ze rodis ti bos pa crkno devicnik majkemi
[/quote]

Ustreli se gnus bezobrazni.

Sliši se ironično, ampak je res. Pride čas za vsakogar. Se pa strinjam, da malo bolj verjemi vase. Daj punci vedet, da ti je všeč. Sem stara toliko kot ti pa sem tut misla, da ne bo nobenega, ki bi me imel rad, ampak vse pride. Kar se pa jebačev tiče, osebno so mi šli vedno na živce. Nikoli mi niso bli všeč tipi, ki so hotl neki samo za zabavo. Pomoje si eden redkih tipov, ki res hočejo neki resnega in to res cenim.
Glede na to pa kako pišeš, predvidevam da boš našel eno fajn zase. Samo bodi to kar si.
P.S.: Ponavadi privlačiš take ljudi, kakršen si sam. Tako da tisti, ki po veselicah “nabirajo” ponavadi ne dobijo neke kvalitete.

Če bi imel poleg velikega srca tudi “veliko” denarnico, mi lahko verjameš, da se bi puncam kar naenkrat zdel precej lep:)))


Tudi jaz sem tvojih let in včasih tudi nekoliko obupana nad fanti, ker so večinoma vsi neresni. Ko bi bilo več takih, ki iskreno razmišljajo na tak način kot ti … 🙂 Nisi pa nič napisal, kaj v tej smeri si že naredil? Sicer pa se vpiši v kakšno društvo, na jezikovni tečaj (če študiraš v Lj, je najcenejši za študente ŠOLT) ali pa zdaj na začetku leta na kakšen šport, ki ga organizira univerza, potem so še Majske igre. Pojdi se kdaj učit v knjižnico in morda tam pristopiš do katere, jo kaj vprašaš (meni se je zdelo vedno simpatično). Pomagaj kakšni sošolki na faksu. Če živiš v študentskem domu, se udeleži domskih, dežuraj itd. Priložnosti ni malo. In ja, delaj na samozavesti …

https://www.katstik.si/index.php?id=394&details=jaTN0vuo

Dragi fant, kar korajzno! Obstajajo tocno.take punce kot si ti, ki razmisljajo podobno! Samo srecat se morata! Verjemi, da enkrat se bosta!

Zelo težko razumem, zakaj tako mladi nekateri rinete v nekaj, kot da so vam dnevi šteti?
Najprej se nauči SEBE imeti rad.
Ne moreš dajati drugemu nekaj, kar sam pri sebi nimaš.
Dokler nimaš ljubezni do sebe, samospoštovanja, se sprejemaš takšen kot si in se zavedaš, da si ok, ne moreš dajati drugim.
Preprosto to tako ne gre.

Zdaj lahko preneseš in “daješ” strah pred osamljenostjo (v obliki prevelike posesivnosti, pretirane pozornosti, ki se lahko sčasoma spremeni v pretirano ljubosumje in nadzor).
In v takem stanju ti bo prej ko slej Osaka ušla.
Potem se boš ali smilil samemu sebi (da si grd in nesposoben, ipd.neumnosti in s tem skreiral vlogo žrtve), ali pa krivil ves ženski spol, kot glavnega krivca pokvarjenosti in nadlog na tem planetu (VSE ženske so prasice ipd.mantranje).

Resnica pa ni ne eno, ne drugo, ampak tvoja lastna nesamozavest in prepričanje, da tega (imet punco) nisi vreden.

To spremeni, AKTIVNO, delaj na tem (knjige, terapija, šport, prijatelji, hobiji, študij) pa bo vse ok.

Zelo težko razumem, zakaj tako mladi nekateri rinete v nekaj, kot da so vam dnevi šteti?
Najprej se nauči SEBE imeti rad.
Ne moreš dajati drugemu nekaj, kar sam pri sebi nimaš.
Dokler nimaš ljubezni do sebe, samospoštovanja, se sprejemaš takšen kot si in se zavedaš, da si ok, ne moreš dajati drugim.
Preprosto to tako ne gre.

Zdaj lahko preneseš in “daješ” strah pred osamljenostjo (v obliki prevelike posesivnosti, pretirane pozornosti, ki se lahko sčasoma spremeni v pretirano ljubosumje in nadzor).
In v takem stanju ti bo prej ko slej Osaka ušla.
Potem se boš ali smilil samemu sebi (da si grd in nesposoben, ipd.neumnosti in s tem skreiral vlogo žrtve), ali pa krivil ves ženski spol, kot glavnega krivca pokvarjenosti in nadlog na tem planetu (VSE ženske so prasice ipd.mantranje).

Resnica pa ni ne eno, ne drugo, ampak tvoja lastna nesamozavest in prepričanje, da tega (imet punco) nisi vreden.

To spremeni, AKTIVNO, delaj na tem (knjige, terapija, šport, prijatelji, hobiji, študij) pa bo vse ok.
[/quote]

Jaz tudi razumem avtorja, samo, da sem se na slabsem, saj sem star ze 25 let, sm rekel v srednji soli, saj bo faks, sm naredil faks in rekel, saj bo sluzba, samo punce se vedno ni, jaz sem ze zelo obupan in opazam, da sm vse bolj depresiven, imam negativne misli in obcasno celo razmisljam o samomoru, brez ljubezni, nekoga, ki bi te imel rad je res tezko na tem svetu. Tisti, ki imate to ne boste nikoli vedeli in ni treba nekih otrocjih zgodbic trosit okoli, ker jaz tocno vem, kako se avtor pocuti in mu lahko povem, da ne bo nic bolje, kvecjemu slabse.

ko se bodo punce nafukale pri večjih frajerjih, pridete na vrsto vi. takrat si bodo zaželele bolj umirjenega življenja in enega takega copatarja ob sebi, kar že zdaj obljubljate da jim boste, ki jom bo ustvaril gnezdo in jih oplodil. možno je celo da vam niti tega drugega ne bo treba, ker bo to opravil kdo drug. vi boste pa prevzeli nadaljnje vloge.

Jaz tudi razumem avtorja, samo, da sem se na slabsem, saj sem star ze 25 let, sm rekel v srednji soli, saj bo faks, sm naredil faks in rekel, saj bo sluzba, samo punce se vedno ni, jaz sem ze zelo obupan in opazam, da sm vse bolj depresiven, imam negativne misli in obcasno celo razmisljam o samomoru, brez ljubezni, nekoga, ki bi te imel rad je res tezko na tem svetu. Tisti, ki imate to ne boste nikoli vedeli in ni treba nekih otrocjih zgodbic trosit okoli, ker jaz tocno vem, kako se avtor pocuti in mu lahko povem, da ne bo nic bolje, kvecjemu slabse.
[/quote]

O joj, fantje, no. Vaju smem še enkrat vprašati, kaj in na kakšen način sploh naredita za to, če želita povedati, seveda. Mislim, dejansko ogovorita kdaj kakšno in vaju vse zavrnejo? Zakaj po vajinem mnenju? Ali pa samo čakata, da bo punca prišla sama od sebe? Ker to ne bo nikoli.
In nehajta se že smiliti samemu sebi, ker je to odraz nesamozavesti, punce pa imamo rade (večinoma in ne preveč!) samozavestne fante.

Umrl boš sam, tako je, sprijazni se. Delaš se, da si nek nice guy v bistvu pa verjetno pričakuješ, da ti bo vsaka, ki ji rečeš dober dan dala. Mrš.

Ne sodi drugih po sebi 😀

Kako deluje kozmos? Bolj silis v neki, bolj to odbijas. Delo na sebi in brez te abotne nestrpnosti. Ce ne mores brez “ljubezni”, si kupi psa. Kje mas pa frende in familjo btw? Ce nimas niti tega, je pa ocitno neki s tabo narobe, ne z zenskami.

Jaz tudi razumem avtorja, samo, da sem se na slabsem, saj sem star ze 25 let, sm rekel v srednji soli, saj bo faks, sm naredil faks in rekel, saj bo sluzba, samo punce se vedno ni, jaz sem ze zelo obupan in opazam, da sm vse bolj depresiven, imam negativne misli in obcasno celo razmisljam o samomoru, brez ljubezni, nekoga, ki bi te imel rad je res tezko na tem svetu. Tisti, ki imate to ne boste nikoli vedeli in ni treba nekih otrocjih zgodbic trosit okoli, ker jaz tocno vem, kako se avtor pocuti in mu lahko povem, da ne bo nic bolje, kvecjemu slabse.
[/quote]

Pa kako si lahko obipan pri 25tih?!?
Imaš prednost, ker ti kot moškemu narava ni omejila možnost reprodukcije, torej si brez biološke ure in si družino lahko praktično ustvariš pri 40tih, 50tih!
Torej, četrt stoletja in več je pred tabo, da ŽIVIŠ, spoznavaš, sebe, druge ljudi, ustvarjaš prijateljstva, komunikacijo, interakcijo z drugimi in ti si ŽE obupan!?!

Takole je, lahko narediš še dva faksa in 3 doktorate, če si svoje zabetonirane miselnosti o sebi, da si škart roba, in da nikoli ne bo drugače ali bolje, ne spremeniš, bo točno tako kot si si zastavil.
Smilil se boš samemu sebi, kar se že, jokal kako je svet krut, grozen in krivičen (sploh ženske, ane, ker nobena noče pas z neba v tvoje natočje) in se utapljal v žalosti.
Hkrati si pa poln ljubezni in pripravljen ljubečega samartitanstva, pa nobena noče past.
Čudno, ane?

Pa kako si lahko obipan pri 25tih?!?
Imaš prednost, ker ti kot moškemu narava ni omejila možnost reprodukcije, torej si brez biološke ure in si družino lahko praktično ustvariš pri 40tih, 50tih!
Torej, četrt stoletja in več je pred tabo, da ŽIVIŠ, spoznavaš, sebe, druge ljudi, ustvarjaš prijateljstva, komunikacijo, interakcijo z drugimi in ti si ŽE obupan!?!

Takole je, lahko narediš še dva faksa in 3 doktorate, če si svoje zabetonirane miselnosti o sebi, da si škart roba, in da nikoli ne bo drugače ali bolje, ne spremeniš, bo točno tako kot si si zastavil.
Smilil se boš samemu sebi, kar se že, jokal kako je svet krut, grozen in krivičen (sploh ženske, ane, ker nobena noče pas z neba v tvoje natočje) in se utapljal v žalosti.
Hkrati si pa poln ljubezni in pripravljen ljubečega samartitanstva, pa nobena noče past.
Čudno, ane?
[/quote]

Lea, a ti mas fanta?

Lea, a ti mas fanta?
[/quote]

Ad hominem ali Fuk Fehtar? 🙂

De omnibus disputandum..

Ad hominem ali ****** Fehtar? 🙂
[/quote]

Noup, nimam fensi imena, sam radoveden sm 🙂

New Report

Close