Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vi ste resno v zmoti (Resna tema prisežem)

Vi ste resno v zmoti (Resna tema prisežem)

Spodaj je post od ženske ki ima brata in je depresiven. In sprašuje za pomoč. In vi bi ga faking poslali v razne sprostitvene centre in faking zeliščarje in šarlatane mislim…čisti bullshit. A vi sploh veste kaj je depresija? Zakaj pride do tega? Zato ker faking možgani ne deljujejo pravilno, in se notri ne sprošča dovolj dopamina. Kemična neravnovesja se dogajajo in edino EDINO kar pomaga so anti depresivi in redna terapija, pogovori s psihologi. Ampak ne dajmo rajši poslat te ljudi v faking ”sprostitveni center” mislim……fak ste glupi. Prav zasmejal sem se ko sem to prebral, kako ste lahko tako faking naivni? Malo se zamilsite. Če ima človek faking pljučnico ga ne boste poslali v en center in ga prepričevali, da nima težave ne? Zakaj bi pa potem to delali če gre za depresijo ali psihično motnjo? Če imaš gripo greš k zdravniku. Isto velja za depresijo ali psihozo ali faking da si psihopat karkoli. Greš pač k zdravniku. Zakaj taki predsodki? Zakaj je faking slovenski narod tako zaostal? Zamislite se resno. In te vaši šarlatani ubijajo ljudi, koliko ljudi se je fentalo ker ni dobilo pomoči huh? Malo se faking zamislite prosim…..take stvari me pa čist razpizdijo.

Pozabil si še malo pljuvat in drekat čez faking komuniste!!!


JEBEŠ KOMUNISTE IN LEVICO FAKING KOMIJI….evo 😀

Ni vse v zdravilih, ti trol, da boš vedel.Če je depresivnež nesrečen ker nima tega, onega ali je sam, nehote nekaj povzročil, nosi v sebi obcutek krivde, so v tem primeru zdravila isto kot droga. S kemijo ne moreš ti človeku najt službe, dobit partnerke in zaradi neke substance, ki jo vsebuje antidepresiv,niti ne bo globa ki si jo placal zaradi neumnosti in nenamenoma povzročil škodo nekomu nič manjša.S stvarmi se je treba spopast brez zdravil če se le da. Um je tisti, ki nas popelje iz težav lahko na razne načine, lahko se pričnemo ukvarjat s športom npr. Tek je zdravilo proti zaskrbljenosti, lahko planinariš,se začneš ukvarjat z raznimi duhovnimi zadevami,..možnosti je veliko.
Obstaja pa še druga varianta ona slaba …jemanje droge, pitje, pocetje bedarij, na koncu pa se v nekem trenutku um odloči, da te pošlje na štrik ali pod vlak in podobni scenariji.

Ti si faking neumen. Antidepresivi pomagajo človeku. Seveda niso samo zdravila dovolj ampak so faking nujna. Če ne se človek lahko ubije. Kaj pa ti predlagaš genij huh? V tistem času ko se človek postavlja na noge jih potrebuje. Ampak ne ti si en faking šarlatan in zaradi vas ljudje umirajo. Sram te je lahko.

A ti pa ne bi šel na kake terapije?

Ja, antidepresivi lahko pomagajo, ne pa vsem. Obstajajo tudi primeri samomorov zaradi (napačnih) antidepresivov.


Pa primeri strelskih pohodov zaradi antidepresivov tudi.

Mislim, da je potrebno, da zdravnik oceni kako resna je situacija. Ni vsaka “depresija” za AD, je pa lahko depresija tako resno stanje, da brez AD pride celo do samomora. V nekaterih primerih bodo dovolj pogovori, v nekaterih pa tudi brez zdravil ne gre. Tudi jaz sem leta zaupala predvsem alternativni medicini, izkušnje pa so me naučile, da ima tudi uradna medicina pomembno mesto pri človekovem zdravljenju.

Faking snorki, ti si en faking model, k je faking totalno odpiljen.

No shit. Ampak samomori se lahko zgodijo tudi brez antidepresivov. Kaj hočeš povedati?


Pa primeri strelskih pohodov zaradi antidepresivov tudi.
[/quote]

Ni res. Povej en primer.


Vau…vau. Leta si potrebovala da si dojela da je uradna medicina pomebna za človeka….vau faking vau. Kako ste eni slepi in naivni pa to je noro….

Prav. Whatever.

Chill man..ADjev je več, in mislim da v tistem primeru niso bili dovolj učinkoviti. Slovenija je v psihološki pomoči obupna. Po samomorih lovimo rekorderje (Litvo), ostale smo že prehiteli. Ljudje se zavejo šele ko je prepozno

glupa ovca. Škarje so bolj pametne od njega.

Ni res. Povej en primer.
[/quote]
https://www.google.com/search?q=columbine+shooting+antidepressants+link

Knock yourself out…

Lepo 😀


https://www.google.com/search?q=columbine+shooting+antidepressants+link

Knock yourself out…
[/quote]
En primer mi povej.

Antidepresivi vedno pomagajo. Nikoli ni primera kjer ne bi pomagali vsaj začasno.


En primer mi povej.
[/quote]
Columbine. Že sam link razodeva to.


Columbine. Že sam link razodeva to.
[/quote]

Bullshit. Noben od strelcev ni bil na antidepresivih. To je fake news.

Bullshit. Noben od strelcev ni bil na antidepresivih. To je fake news.
[/quote]
ok?

New Report

Close