Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se debele ženske sončijo?

Zakaj se debele ženske sončijo?

Ravno gledam 24ur in v prispevku o manj obiska na Hrvaškem, je bla za dobro sekundo prikazana, ma ne ženska, kit v črnih kopalkah ki ga je morje naplavilo na trebuhu na plažo.

Nevem kje začet kaj vse je narobe s tem. Enodelne črne kopalke? OK sej je kul, da nam prihrani travme ampak kakšen odtenek pričakuje v takih kopalkah če sam roke pa stegna ven gledajo.

Ok, glede na trojno težo normalne ženske, mislim da odtenek kože ni glih največji problem ženske da bi ji mogla bit prioriteta sončenje.

Vedno sem mel ženske za neka občutljiva, krhka, nežna bitja, ampak jebemosunce požrejo pa tok kot da so 10 meterske zverine. Kako je fizično možno da ma ženska roko široko tok kot jaz stegno na nogi. Noroooo!

Problem je v visokih cenah pri južnih sosedih.
Turisti si ne morejo vsak dan privoščit drage menije.
Baje mnogi jedo direkt v morju, z izgovorom potapljanja.
Zdaj…ta je imela smolo. Pogoltnila je večjo ribo.

In kakšen-kakšna si ti v kopalkah? A lahko vidimo sliko?

nova
Uredništvo priporoča

Odvisno od lakote med potapljanjem. Temu se prilagodijo tudi kopalke.
Ker pa je morska favna raznolika, najraje se potapljam brez kopalk.
Nikoli ne veš, kaj bo na meniju.

Pa kdo bi vedel, zakaj se sončijo. Meni ni jasno tudi zakaj se vitke sončijo.

“Zdej tko je, da pod vplivom sončnih žarkov se v telesu tvori D vitamin, ki je pa nujno potreben za močne kosti.In ker močnejše gospe nosijo večjo težo , no okostja teh žensk, potem tudi vitamina D in sončenja potrebujejo zadosti.”

To je ziher ena tistih, ki je “ponosna na svoje obline” in ki “se dobro počuti v svojem telesu”….

Topijo svoj špeh. Nisi vedo?

Ti pa nisi s sabo zadovoljen, tudi če si vitek, pa pameeteen, dokler te drugi motijo.

tok grozna pa spet ni, normalna bejba. Vsak naj se prvo sam sebe v špegu pogleda.

Iz danega zapisa gre razbrati, da imaš anoreksijo.

Z možem sva tudi opazila da se debele nenormalno veliko sončijo. Enkrat se ulezejo na sonce pa ne vstanejo več. Po moje mislijo, da se jim tudi špeh topi.

Pa kakšna si, da tvojemu možu uhaja pogled drugam?

Iz istih čudnih razlogov kot se sončijo suhe…ker želijo “dobiti barvo” pa čeprav je to na račun zdravja.

Si pomislil, da imaš ti prešibka stegna?

Avtor, imaš pa res dolgočasno življenje, da te moti debel človek. Zakaj pa se ne bi sončile?

Ti Zadar zafustriran..vsi debeli lahko shujšajo, budale pa ostanete budale.

Ker odtenek barve ni njen najhujsi problem. Ne vidim fore zagorele debeluhinje ker nebo odtenek barve prva stvar k jo bo clovek opazil.

Ti mislis da debeli lahk shujsajo, budale so pa budale. Ocitno se nisi videl kok gospodicen vso zivljenje “hujsa” pa nic ne shujsa, kvecjemu obratno.

Objavi naslov da te bodo vsi lahko vprasali ce imajo pravico biti na plazi. Vse bo slo skozi tvohe sito. Suhi. Debeli. Grdi. Lepi. Neumni in pametni. Kobo odobreno bo folk lahki sel na plazo. Ok?

tudi jaz sem opazila to bajso.. in se vprašala, zakaj je kamera morala ravno tam snemat.. toliko lepih žensk na plažaz, toti iz 24. kur pa ravno tako bajso posnamejo.. In sonči se pač zato, da bi vsaj malo popravila vtis, ker je debela, da bi imela vsaj barvo. To, da ni zdravo, in da lahko dobi raka, se ji očitno fučka. D vitamin pa lahko dobiš vse leto, ne samo v največji vročini.

Letos sva se nagledala debeluhov in debeluhinj za celo leto. Na tone masti leži po plažah. Sinjih kitov in ork je polna Hrvaška. Se dobro, da je bilo nekaj privlačnih izjem moškega in ženskega spola, če ne bi oba vsaj vnetje oči dobila od zamaščencev.

Kopalke bi morala obleči take ki manj kože prekrijejo in ne črne.

Ne zna kupit primernih kopalk.

tudi mene motijo debele na plažah, pa to stere ene že 15 let pa zavaljene,kakšna bo šele pri 40 ih , men je to tako nagravžno, se sprehajaš po plaži pa tam ena gmota leži na tleh, ki jo tudi prestopiš ne moreš, najhujše so pa take na divjih plažah, se še sleče in razkreče ko na križu in leži cel dan, druge so pa tiste iste, pa tudi če so suhe ponavadi kaka italijanka koža čist nagubana od sonca crveno zapaljena ali bolno rjava, če razumete kaj mislim in še leži na soncu cel dan, pa kaj se ti idioti ne zavedajo, da to kar kliče po bolezni, da je to GRDO

Ah daj no ti se brigaj enkrat za sebe…
Če se pač želi sončit naj se pa kaj je tukaj tak problem? Moški gledate koliko je debelih žensk pa poglejte koliko je debelih moških, a moški se lahko sončijo tukaj ni problema če se, če se pa ena bolj močna ženska pa takoj na forum pisat kaj in koga so videli po tv…
Pa še nekaj glede na to kako eni pišete da je veliko 15letnic že debelih pa kakšne bodo šele pri 40, poznam dobrih 8 primerov(sovrstniki) ko so bili pri 15,16 pa use do 20 leta močnejše postave(govorim o 20-30kg ekstra ne o 0.2kg več) in zdaj ko jih pogledam si mislim “waw” pri 30-35 so na idealni teži imajo idealno postavo😉..pa še to suhe ženske so tečne sploh za moške sej komu bi se pa dalo usakih 10 min poslušat “debela sem, široko rit imam itd..” a ženska ima 45-60kg 😂

Pa je res kot kaksen kit ha ha. Groza kaj vse hodi na plazo.

Zakaj se debele ženske sončijo? Zato, da jim sonce špeh stopi.

New Report

Close