Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se poročate, če se potem le stalno kregate?!

Zakaj se poročate, če se potem le stalno kregate?!

Klepetanje med moškimi, kako tečne žlehtnobe so njihove žene, je stvar pantiveka. Ampak kdo je to babo poročil?!

Ne razumem, zakaj se taki moški poročajo, če potem le godrnjajo nad svojim partnerjem. Ločite se že vendar, če vam situacija več ne ugaja. Enako velja za ženske, kaj vztrajate z “sitnim” partnerjem? Ko slišim jok in stok nad partnerjem, hočem osebi dati eno lepo zaušnico. Sami ste si krivi, če ste se takoj pod pritiskom poročili, čeprav se s partnerjem ne ujemate dovolj karakterno za skupno življenje.

Zakaj? Zato, ker se vsi. Tipični čredni nagon. Pritisk okolice, ker ko si pa star 30+ je pa s tabo nekaj narobe, če še nisi poročen. Kaj šele, da si ločen, potem si pa pokvarjena roba – le kdo bi hotel takega?… Tako kot je tudi pokazatelj, da nekaj ne štima z osebo, če je v teh letih samski/a.. -> žal, res je neumno in omejeno tako razmišljanje. Najbolj žalostno je pa to, da je to je resnica in tako razmišlja veliko število ljudi.. in marsikdo podleže omenjenim pritiskom

Poglej, ni važno kolikokrat se poročiš, ločiš, imaš partnerja za mimogrede, itd.

V vsakem primeru po določenem času, začnejo bruhat ven lastni kompleksi in vzorci iz otroštva. Če to nimata vsak zase ali pa že samo, da eden nima predelano in razčiščeno pri sebi, useka ven. In to se bo ponavljalo in ponavljalo v vsakem razmerju, DOKLER sami sebi ne “pospravijo podstrešja”. Kar je pa pri večina ljudeh šele na smrtni postelji…

Poznam več parov, ki niso poročeni, kot poznam poročenih in se koruzniki ravno toliko kregajo in nergajo drug nad drugim. Poroka nima s tem prav nič. Rutina in naveličanost te dohiti v vsakem primeru.

Ja folk , le kaj vam je, teh nekaj petkov kot imamo na razpolago še te bi zjebali do kraj! Ko izbirate babnico dobro poglejte, poglejte tudi potencijalno taščo, če vam ne paše, BEŽITE, če pa bi jo brez slabe vesti pritisnili in da še ne nerga neprestano nad descem, potem ste dobili pravo, v nasprotnem primeru bežite kolikor vas nesejo noge…Če se boste držali tega pravila boste vbodli lepo vzgojeno, pridno ženico katera vas bo pedenala 25 ur na dan, vam izpolnjevala vsemogoče želje, bo nasmejana, zadovoljna…
Moja je že taka….

Zadel si na loteriji, bravo. Večina modernih bab je tako zateženih in zakompleksanih, da je nemogoče najti eno, ki ne tiči na telefonu cel dan in nekaj dela na sebi.

Ne vem, ali je sploh možno moderno puhloglavko spremeniti v ustrežljivo ženo, ki kuha in se da fukat redno. Res misija nemogoče, sem se že kar vdal v usodo. Bravo tebi, stari 🙂

S komerkoli skupaj živiš, so potrebni kompromisi. Vsak ima kakšno napako, vsak je kdaj slabe volje, siten … Skupaj ostaneš zato, ker ti je npr. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa s partnerjem lepo, pojamraš zaradi tistih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa, ko te nekaj moti. Enako bi pojamral, če bi živel z najboljšo prijateljico oz. prijateljem… Ne poznam dveh ljudi, ki bi se v vsakem trenutku v vsem strinjala. Zato se pač kdaj tudi malo skregaš, pa to še ne pomeni, da bi ti bilo lepše, če bi živel sam.

Zadel si na loteriji, bravo. Večina modernih bab je tako zateženih in zakompleksanih, da je nemogoče najti eno, ki ne tiči na telefonu cel dan in nekaj dela na sebi.

Ne vem, ali je sploh možno moderno puhloglavko spremeniti v ustrežljivo ženo, ki kuha in se da fukat redno. Res misija nemogoče, sem se že kar vdal v usodo. Bravo tebi, stari 🙂
[/quote]

Nad ustrežljivimi ženami potem spet vihate nos, ker pač nimajo časa za fitnes, frizerko, kozmetičarko in nakup novih lepih cunj in ustrežljiva žena postane zanemarjena in dolgočasna, zato greste ven lovit spedenane kokoši, ki iščejo pustolovščino. Ko eno ujagate, pa pogrešate ustrežljivost in moderna puhoglavka spet ni po vašem okusu. Kdo bi vas razumel.

Nad ustrežljivimi ženami potem spet vihate nos, ker pač nimajo časa za fitnes, frizerko, kozmetičarko in nakup novih lepih cunj in ustrežljiva žena postane zanemarjena in dolgočasna, zato greste ven lovit spedenane kokoši, ki iščejo pustolovščino. Ko eno ujagate, pa pogrešate ustrežljivost in moderna puhoglavka spet ni po vašem okusu. Kdo bi vas razumel.
[/quote]

Ampak meni bi ustrežljiva žena, ki ji je redno za seks, čisto pasala. Nič ne bi šel ven jagat drugih, imam ženo doma. Ni dovolj žensk za vse moške, torej bi bil srečen, da mi je uspelo eno zase ulovit 🙂

To je v naši naravi, da nikoli nismo povsem zadovoljni. Obrekovanje lastnega partnerja je pa spodbujanje vznemirjenja, da je potem zvečer slajše v postelji.

A take psihiče se vi greste? Jao, ste fukneni!
[/quote]

Ne vem, razmišljam na glas. Jst sem vedno prijazna.

Ampak meni bi ustrežljiva žena, ki ji je redno za seks, čisto pasala. Nič ne bi šel ven jagat drugih, imam ženo doma. Ni dovolj žensk za vse moške, torej bi bil srečen, da mi je uspelo eno zase ulovit 🙂
[/quote]

Ali je žena redno za seks je pa precej odvisno od tebe. Če se boš samo pustil streči in zvečer čakal na luknjo, imaš bolj malo možnosti, da jo boš zanimal.

Folk predvsem ni realen, kaj je “skupno življenje”.

8 ur na dan spiš, 8-10 na dan si v službi, najmanj eno uro traja prevoz do službe in nazaj. Za zvezo se išče torej nekoga, ki je znosen do 5 ur na dan. Ne pa nekoga, s komer imaš isto energijo, skupne cilje in podobne neumnosti.

Znosen do 5 ur na dan ahahahaha. Če ima moški ta čas daljinca, je lahko vsak dober. Ampak veš, da ne gre to tako.

Zadel si na loteriji, bravo. Večina modernih bab je tako zateženih in zakompleksanih, da je nemogoče najti eno, ki ne tiči na telefonu cel dan in nekaj dela na sebi.

Ne vem, ali je sploh možno moderno puhloglavko spremeniti v ustrežljivo ženo, ki kuha in se da fukat redno. Res misija nemogoče, sem se že kar vdal v usodo. Bravo tebi, stari 🙂
[/quote]

Saj on ne govori o zeni, on govori o svoji mami :))

Eno je če je nekdo bil v najmanj eni zvezi, pa je prišlo do razhoda in je ta oseba potem samska. Drugo pa je, če nekdo pri 30+ še nikoli ni bil/a v zvezi. V tem primeru pa je s to osebo nekaj narobe.

Eno je če je nekdo bil v najmanj eni zvezi, pa je prišlo do razhoda in je ta oseba potem samska. Drugo pa je, če nekdo pri 30+ še nikoli ni bil/a v zvezi. V tem primeru pa je s to osebo nekaj narobe.
[/quote]

Sem 30 let, še nikoli nisem bil v razmerju s punco. Kaj, mi jo boš ti priskrbel? Cepec fukneni.

Največi psihoti so ponavadi v razmerjih, ne meni ti, kako je s tabo nekaj narobe, če si do 30-ih še samski, ko pa največjo štalo zganjate pari. Bedak si!

Eno je če je nekdo bil v najmanj eni zvezi, pa je prišlo do razhoda in je ta oseba potem samska. Drugo pa je, če nekdo pri 30+ še nikoli ni bil/a v zvezi. V tem primeru pa je s to osebo nekaj narobe.
[/quote]

Kdo si ti, da bos govoril s kom je kaj narobe, na koncu je morda ravno s tabo najvec narobe!! Hebale vas take kvazi veze, ko potem sam varate naokol… to je seveda normalno po tvojem

Ni naključje, da s ev zakonu kregajo predvsem brezposelni in upokojenci. Drugi nimajo časa za kreg.

New Report

Close