Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 14 evrov za govejo juho, pečenko in tenstan krompir?!

14 evrov za govejo juho, pečenko in tenstan krompir?!

V eni gostilni v okolici Tržiča sem naročila kosilo, ki so mi ga dostavili na dom. Ko mi je ta, ki mi je pripeljal kosilo, povedal ceno, je sledil šok! 14 evrov za eno povprečno kosilo?! Sicer je bilo dobro za pojesti, ampak to je vsekakor previsoka cena za navaden obrok.

Noro, kajne?

Niti ne,usluge se placa…sicer skuhas sama

Vse gostilne imajo cenik. Če ti je škoda denarja, pač ne ješ oz. si naročaš v gostilni pač si kuhaš sam.

Pa še odgovor – če je okusno, se meni zdi cena čisto Ok. Ni predrago.

Če napišeš postavke cen na računu bomo morda lažje komentirali…

To so cene v gostilnah. Meni je tudi drago, zato pa če že grem ven, gremo običajno v Spar restavracijo v LJubljani, za ta denar dobimo dva kosila, pa dvomim, da je v tej gostilni, kjer si kupila hrano, hrana kaj dosti boljše kvalitete ali okusa, če sp loh.

To je malce drago za serijsko kosilo, najbrž pa imajo še kar visoko ceno dostave. Eni ti zaračunajo tudi tiste posode iz stiroporja.

Z dostavo vred ni drago.
Poceni sicer tudi ne, ampak panike pa ni.

Kaj bi vi radi? Tako kosilo z dostavo za 50 centov?

Ce si doma v murski soboti, je bilo zelo poceni, ce si v trzicu, niti ne. Ampak dostava hrane vedno nekaj stane, cena ni nikoli enaka, kot ce pojes v gostilni, pa saj to je razumljivo. A nimajo na ceniku nic napisano ali se nisi prej pozanimala?

Drugič pejdi tja, jim nesi svojo posodo, pa ti bodo not nafilal, plačala boš pa 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj.. Kapiraš sedaj, kje so skriti stroški?

Dodam še nekaj: Dostavljajo samo v tržiški občini, jaz pa živim le nekaj km stran od te gostilne. Torej je cena dostave zanemarljiva. Je pa res, da so mi računali tudi embalažo.

Enaka cena za skoraj enako kosilo včeraj v gostišču, le da je bila zraven še dušena zelenjava in mešana solata. Za vsak dan predrago, izjemoma pa v redu.

Noro je, da ne pogledaš cene, preden nekaj naročiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj noro?
Noro je samo to, da se ti nekaj ne ljubi, a obenem pričakuješ, da boš poceni skoz prišel. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

kje imajo tako poceni kosilo z dostavo?
to je nelojalna konkurenca !!! Prijaviti na tržno in obrtno zbornico

V ceni dostave je vse, kar v to sodi. Če si ti soseda gostilne, to ne pomeni, da ni treba plačat človeka, da ti hrano prinese. Kapiš? In kader stane.

Ja, a misliš, da če naročiš iz oštarije čez cesto, je končna cena manjša kot če živiš 3km stran?

Ja, bi bila zanemarljiva, če bi ti hrano do zvonca dostavil dron ali robot. Tako ti jo je pa pripeljal človek…..

Potem pa novinarji nabijajo kako je drago na Hrvaškem hahaha…

Ja Tržič je turistično mesto, kva s pa mislva pa pejd drugič jest na Bled bo ceneje 🙂

Ja, bi bila zanemarljiva, če bi ti hrano do zvonca dostavil dron ali robot. Tako ti jo je pa pripeljal človek…..
[/quote]

In tudi tega mora upravljati človek :-).

Drago ali ne drago – recimo cena 10,00 € + 4,00 € dostava in embalaža. Potem niti ni tako drago – ampak jaz osebno vetetno za tako kosilo bi ne toliko plačala, ampak bi skuhala doma, lahko pa bi tudi šla do gostilne tja pojest. Po moje bi dobila še solato zraven.

dostavljalec privlačen?

Galerija okudov, dobiš za en grižljaj na krožnik, cena za 1 čez 60 eur. Kaj je narobe s tem? Pač si skuhaš sam, če ti ne paše.

Slikaj račun in ga objavi sicer ne verjamem.

A da je drago?! So ti skuhali in pripeljali. Cena je čisto primerna.
Cene v Sloveniji so čisto primerne. Neprimerne so vsaj približno povprečne plače glede na življenske stroške.

New Report

Close