Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kripto valute dosegle novo dno

Kripto valute dosegle novo dno

Ponovni padec vrednosti crypto valut, sedaj je njihov market cap ze pod 200 mld. zanima me, koliko slepcev se vztraja v tem mrtvem marketu?

Kupuj zdaj ko je najceneje

tudi poker, tarok … se igra, ko izgubljaš … že zaradi družbe

nova
Uredništvo priporoča


Vsak drugi dan bo cenejse, ce bi pocakal se en mesec bi lahko kupil po 3000€, v novembru pa ze za 1000€. A ni to boljsa kupcija?

To je samo zalet za nove rekorde 🙂

Na vsakem trgu se kupuje, ko doseže dno, samo bedaki kupujejo v višavah.

Kriptovalute niso dosegle nobenega dna.
Večina jih je bistveno višje kot pred enim letom.

Če bi rad videl mrtev trg, si poglej recimo Ljubljansko borzo. Na kripto borzah se še vedno dnevno pretakajo milijarde dolarjev.

Seveda pa je velik padec iz ATH, če si hotel to povedat.

Ko je rdeče, se dokupuje.

Kriptovalute niso dosegle nobenega dna.
Večina jih je bistveno višje kot pred enim letom.

Če bi rad videl mrtev trg, si poglej recimo Ljubljansko borzo. Na kripto borzah se še vedno dnevno pretakajo milijarde dolarjev.

Seveda pa je velik padec iz ATH, če si hotel to povedat.

Ko je rdeče, se dokupuje.
[/quote]

Kar kupuj, cez pol leta se slisimo, upam, da ne bos fehtal za kruh!

Bitcoin je bil pred 1 letom 4.000 USD, danes je 6.000 USD.

Jaz sedaj kupujem BTC kadar je pod 6k usd. Po indikatorjih je sedaj pravi čas za nakupe. Čisto možno je da se bo še nekoliko zvrnil v rdeče kar je še boljše ker bom takrat dokupil še več.

Seveda pa moraš imeti načrt kdaj kripte PRODAŠ… ker če boš samo gledal kako grejo gor in dol te bo samo glava bolela. Konec koncev se da kar dobro zaslužiti tudi v bear marketu če veš kaj počneš. Kripte napreč ne padajo premočrtno ampak grejo vmes tudi precej gor in tu se pa da zaslužit.

Drgač pa če si vložil lani decembra pa čakaš da bo BTC 1 milijon kot je McAfee obljubljal…. pol ti moram pravljico razbit…. najverjetneje ne bo nikoli 1 milijon. No ali pa bo ampak takrat boš pa z 100.000 usd kupil kilo kruha 🙂

Aja pa še v tvoj info… novo dno (vsaj BTC) ni presegel. Pred mesecem je bil 100 usd nižje. Ga pa bo verjetno v nekaj urah ali pa najkasneje dneh. Za ALTe pa jbg… jaz stavim na kinga.

Zgleda tebi niti približno ni jasno kdaj se na trgu kupuje.


Vsak drugi dan bo cenejse, ce bi pocakal se en mesec bi lahko kupil po 3000€, v novembru pa ze za 1000€. A ni to boljsa kupcija?
[/quote]

Še posebej če ti to garantiraš ni kaj razmišljati, samo počakat je treba.

Gre že gor.

Če si včeraj kupil in danes prodal, si zaslužil med 5 in 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, odvisno od valute.

Koliko časa moraš imeti daner na banki za tak donos?

Kar kupuj, cez pol leta se slisimo, upam, da ne bos fehtal za kruh!
[/quote]

Hvala za dovoljenje, da lahko svoj denar stran mečem, če mi paše.

Hvala tudi za skrb, da ne bi bil lačen, ampak ni strahu, verjemi mi.

Tudi če bi bil, je en kg moke okoli 50 centov in si znam sam kruh spečt, iz enega kilograma moke imam kruha za cel teden, pa ga niti ne maram tako zelo, da bi ga vsak dan jedel.

Zato hudega smisla, da kupim par ton moke, ki je nimam kje ustrezno skladiščit, ne vidim. Bom še naprej kupoval coine in tokne, če bodo cene padale.

Meni je smešno, ko poslušam razne pametnjakoviče, ki trdijo, da so uradne valute denar brez kritja, denar, ki ga ni, da so to samo neke številke, potem pa ti isti zagovarjajo kriptovalute. A to so pa valute s kritjem? S kakšnim pa? A to pa niso samo ene številke brez veze?

Vse valute so brez konkretnega kritja, kritje nacionalnih valut “krije” država ali npr. energenti kot je npr. USD ki vezan na nafto. Če bi se naftne države odločile, da ne bodo več menjale nafte za USD se USD sesuje.
Kritje valut temelji na predpostavki, da država jamči. S čem pa jamči? V bistvu z ničemer razen z obljubo, ki je vezana na prihodnost. Nič drugega ni za tem.

Valuta je lahko praktično vse za kar obstaja najmanj:
1. konsenz in zaupanje udeležencev v sistemu
2. omejena količina in mehanizem preprečevanja ponarejanja
3. likvidnost

Vse valute so brez konkretnega kritja, kritje nacionalnih valut “krije” država ali npr. energenti kot je npr. USD ki vezan na nafto. Če bi se naftne države odločile, da ne bodo več menjale nafte za USD se USD sesuje.
Kritje valut temelji na predpostavki, da država jamči. S čem pa jamči? V bistvu z ničemer razen z obljubo, ki je vezana na prihodnost. Nič drugega ni za tem.

Valuta je lahko praktično vse za kar obstaja najmanj:
1. konsenz in zaupanje udeležencev v sistemu
2. omejena količina in mehanizem preprečevanja ponarejanja
3. likvidnost
[/quote]

No,vidiš, splošni konsenz je kritje uradnih valut. Z drugo besedo je kritje v družbenem produktu blaga in storitev. Kripto valute pa tega splošnega pokritja nimajo.


Da, Gadafi in Husein sta že razmišljala o tem.

sesuva, zdaj, ko so ji zmajšali priliv dolarjev?


Saj se ne, en Suhoj je vreden vsaj še 3 če ne celo 4 turške penzije.

No,vidiš, splošni konsenz je kritje uradnih valut. Z drugo besedo je kritje v družbenem produktu blaga in storitev. Kripto valute pa tega splošnega pokritja nimajo.
[/quote]

Napačno tolmačiš. Kriptovalute niso nacionalne valute, niti ni njihov namen da bi zamenjale nacionalne valute.
Konsenz obstaja na trgu jaz tebi USD ti meni kriptovalute in obratno. Če jaz prodajam npr. avto in ti rečem da sprejemam tudi določene kripotvalute za katere smatram in verjamem, da imajo uporabno vrednost in če jih imaš lahko opraviva transakcijo. Verjamem v tehnologijo, verjamem v to kar se bo zgodilo itd. lahko se zmeniva da mi daš diamante kjer prav tako ni nobenega kritja s strani države itd. ampak ni problem verjamem v diamante in njihovo vrednost.

Kriptovalute niso dosegle nobenega dna.
Večina jih je bistveno višje kot pred enim letom.

Če bi rad videl mrtev trg, si poglej recimo Ljubljansko borzo. Na kripto borzah se še vedno dnevno pretakajo milijarde dolarjev.

Seveda pa je velik padec iz ATH, če si hotel to povedat.

Ko je rdeče, se dokupuje.
[/quote]
debil.. ko je rdece se shorta..
za btc je death cross ze na vidiku

Napačno tolmačiš. Kriptovalute niso nacionalne valute, niti ni njihov namen da bi zamenjale nacionalne valute.
Konsenz obstaja na trgu jaz tebi USD ti meni kriptovalute in obratno. Če jaz prodajam npr. avto in ti rečem da sprejemam tudi določene kripotvalute za katere smatram in verjamem, da imajo uporabno vrednost in če jih imaš lahko opraviva transakcijo. Verjamem v tehnologijo, verjamem v to kar se bo zgodilo itd. lahko se zmeniva da mi daš diamante kjer prav tako ni nobenega kritja s strani države itd. ampak ni problem verjamem v diamante in njihovo vrednost.
[/quote]

Kriptovalut skoraj nihče ne sprejema kot plačilno sredstvo. Špekulanti jih pa tudi preračunavajo v uradne valute, kar že samo po sebi ne pomeni zaupanja. Kripte so ena velika valutna groteska. Podobno kot tulipani na Nizozemskem v sedemnajstem stoletju.


debil.. ko je rdece se shorta..
za btc je death cross ze na vidiku
[/quote]

Naturlich.

Prej ko BTC crkne, bolje bo.

24 urne rasti in to je del nakupov:
NEO 14 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
VeChain 19 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
ICON 9 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Ontology 18 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Po.et 18 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Lahko realiziram dobiček, ampak nimam potrebe.

V drugi temi berem, da naj prodam še vse zlato in srebro, ker bo padlo vse na nulo.

Oladi, pa shortaj kar ti paše.

Kriptovalut skoraj nihče ne sprejema kot plačilno sredstvo. Špekulanti jih pa tudi preračunavajo v uradne valute, kar že samo po sebi ne pomeni zaupanja. Kripte so ena velika valutna groteska. Podobno kot tulipani na Nizozemskem v sedemnajstem stoletju.
[/quote]

Uredu je.

New Report

Close