Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lastnik apartmaja nas ni hotel sprejeti,zaradi njegove malomarnosti!

Lastnik apartmaja nas ni hotel sprejeti,zaradi njegove malomarnosti!

V Dalmaciji smo že pred nekaj meseci rezervirali apartma.
Za dva dni smo v naprej plačali tudi akontacijo tako kot smo se dogovorili z lastnikom,da smo dokončno potrdili našo udeležbo.
No prejšnji teden pa je končno prišel ta čas,ko smo se z družino odpravili na že zelo težko pričakovano morje. Sploh otroka ga nikakor nista in nista mogla dočakati.
Ko pa smo prispeli tja pa je za nas sledilo veliko presenečenje. Dovoljen prihod smo imeli od 13. ure dalje,mi pa smo tja prispeli nekaj po 14 uri,ker smo se vmes vstavili še na kosilu. Pred hišo/apartmaji je precej veliko parkirišče za avte. Že tu se mi je zdelo zelo čudno,da je vse polno,niti enega samega praznega prostora za naš avto. Sem prav pogledala,če smo se mi slučajno zmotili in prišli na napačen naslov. A se nismo naslov je bil pravi in hiša ravno taka kot na sliki,ki jo ima objavljeno na spletni strani. Sem rekla možu naj ustavi pri strani,nato smo šli poiskat lastnika,on pa je bil ves začuden kako to,da smo tu. Dvakrat nas je vprašal,če smo se slučajno zmotili,pa sem mu potem končno dopovedala,da se nismo. Še naslov sem mu pokazala. No potem je sledilo čakanje. V knjigo,kjer ima zabeležene stvari je odšel pogledat kaj je na stvari. Rekel nam je,da se je uštel in zmotil pri zapisovanju in da ima prosto od jutri naprej. Mož je bil ves besen.Tako jeznega ga še v življenju nisem videla. Jaz sem bila še dokaj mirna. Na srečo nam je sam ponudil prenočišče kar v svojem stanovanju.
Naslednjih 6 dni se nam je vsak dan posebej prišel opravičit in še ceno nam je zmanjšal tako,da smo plačali skoraj polovico manj. Pa sem potem možu rekla no za ta denar,ki smo ga tu prihranili si lahko privoščimo še en mini dopust pa je rekel,da letos ne gre nikamor več,sploh pa ne na morje.
Ste vi tudi že kaj takega doživeli?
Kaj vse se lahko zgodi in to na dopustu,neverjetno.
Imate tudi vi kakšno slabo,ne-prijetno izkušnjo z dopustovanjem? Če ja kaj ste vse že doživeli?

Ce zgodbi ne bi sledila standardna vprasanja, bi ji skoraj verjela. :)))
Ne bodite tako ocitni. Zadoscajo kljucne besede [hashtag=Hrvaska]#Hrvaska[/hashtag] (#Dalmacija), [hashtag=placali]#placali[/hashtag], [hashtag=malomarnost]#malomarnost[/hashtag] in se bo itak usul plaz odgovorov.

Saj ni važno, če je res ali ne. Lastnik apartmaja je elegantno rešil situacijo in uredil overbooking. Gre za primer dobre prakse, pravzaprav.

In kaj je zdej kle za dramatizirati??

Meni se pa mož smili (resnična zgodba ali ne; vem, da obstajajo resnični primeri takih ljudi), ker še vedno reagira kot majhen otrok, ko stvari ne potekajo (točno) tako, kot si je zamislil. Ne glede na to, kako se je lastnik apartmaja potrudil, on noče več nikamor… Upam, da ima vsaj garažo ali delavnico doma. Ali pa velik TV. 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

O rasni manjsposobnosti Hrvaških slovanov napram Benečanom in Avstro Ogrcem, afkors.

Saj ne.

Kok moraš biti v riti, da si izmišljuješ takšne zgodbice?

V bistvu me zanima, če to pišeš iz dolgčasa, ali imaš kakšno plačilno postavko? Po urah, temah?!

Ce vas ne bi hotu sprejet, vam tud ne bi odstopil svojega stanovanja, se hodil opravicevat in vam celo znizal ceno. Tvoj moz je bedak, ce tako lahko recem pa ti tudi skup z njim. Drugac pa, ne vem od kje mi to, jaz vedno prej preverim z lastniki, ce je vse ok z app, datumom itd. Sploh hlede na to da vem da oddsjajo cca. 7 app in da do zmede komot pride.

Lahko napišeš njegove podatke, da zadevo malo preverimo?

ko rata nekaj prišparat pa čeprav nepredvideno, bi ona to takoj zapravila

V bistvu zelo pozitivna zgodba, če je resnična.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se dobro, da niste istospolno usmerjeni, pol vas bi zavrnili na polni crti. Bi vam ostala samo se klopca v parku pod zvezdami 🙂

Kako zavajajoč naslov teme. Udarno kot pri SN.

mora avtorica dramatizirat. -ker je tipična Slovenclja :). Pa četudi je zgodbica izmišljena 😀

Jaka muda, no. To se bere tako,kot da gre Janezova družina na tisto hrvaško morje, kot da gre v neki hudi širni svet. Inpotem cela galama.

je pa res malce za lase privlečeno ja, ker tisti, k se gredo “turizem, že imajo računalnike in ne samo nekih starih “ročnih knjig za vodenje evidence”, tako da se “overbooking” zelo težko zgodi :))))))

Evo, moj je ravno tak. Sicer odgovoren, a v takih primerih se vede takooo trmasto. Tudi pred otroci. In kaj naj? Senza, kaj meniš, kako bi lahko partnerka to reševala? Ali je to samo trma ali je bolezen?
Jaz velikokrat preklejem njegova starša, sploh mamo, ker je dolgo živel samo z njo, da sta ga takega vzgojila.

New Report

Close