Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V SLO je ležat na socialni fušat, ženske pa prostitucija

V SLO je ležat na socialni fušat, ženske pa prostitucija

Jaz sem to skužil že pred cirka 20 imi leti, nekaj let sem imel privat potem sem opazil, da to nima smisla.Denarja ni bilo nič, sami davki za plačevat, konkurenčen nisem bil. Zato sem dal obrt nazaj in se prijavil na socialno, tam sem še vedno, kot moja žena. Hkrati delam na fuš, sem vodovodar in me zelo iščejo, delam toliko in kadar se mi da, poleti sploh ne, ker smo večinoma na morju. Več kot več ne rabim, pridem do 1500 evrov na mesec, delam največ 15 dni na mesec. Luksuznega avtomobila nimam predvsem zato, ker bi imel najbrž težave z davčno ali inšpektorji.Saj to sem že imel, eden me je prijavil, pa niso mogli nič dokazat.Dejal sem, da mi je orodje ostalo od firme, kaj čem ga sedaj vstran vrečt.Zakon kot je napisan, je v tem smislu popolnoma učinkovit, sam se sprašujem ali ga je avtor namenoma naredil takega, ali pa gre za mogoče totalnega idiota. Jaz pri nekomu delam, kaj mislite, da bo ta priznal, da me je najel, ko je vedel, da delam na črno.Da bo potem plačal 5000 evrov kazni, saj ni nor.Še norec ne bi tega najbrž naredi.Ta zakon je bil sprejet najbrž za neke politične potrebe pumpanja naroda pa da ima murglje tv kaj za poročat. Jaz vem, kak zakon bi bil učinkovit pa seveda ne bom pljuval v lastno skledo, saj mi je v tej državi čudovito.Poglejmo trgovko, ki dela za cirka 500 evrov na mesec, ali upokojenca ki je trdo garal 40 let, danes ima pa cirka 50 evrov penzije več kot jaz socialne. Mene čudite, ali ste tako nori, da hodite v službo , ali ste v to primorani ali kaj je zadaj.Kar se pa tiče prostitucije to je pa prva naj boljša služba v slo, 50 do 200 evrov za en špric, ki se pri potrebnemu moškemu zgodi dokaj hitro, malo orale s kondomom, saj ni stika z mesom, NEOBDAVČENO. Slo še tako naprej,hvaležni fušar na sociali in njegova žena z dvema otrokoma z zastonj vrtcom in malico in dokladami.

popravljam, zakon je NEUČINKOVIT narobe sem napisal

Žal je to kar si napisal še kako res……

S tem mesecem začnem plačevat polne prispevke, se pravi 360€. Razmišljam da grem ven, dobim 200€ socialne, služim okoli 300, 400 kot zdaj z delom na črno, pa sem na zeleni veji kot posameznik res… Mnogi to delajo, jebe se njim, jebe se meni, ta narod mi je dal samo duševno praznino, zakaj ga ne bi izkoristil. Bilo pa je obdobje ko nisem eno leto hotel na socialno ker nisem zelel izkoriscat drzave.. Optimizem

da sem imel slabo vest, pred 20 imi leti pa da ne bi govorili češ mlad je pa na socialni, danes mi je ŽAL, da nisem to državo pocuzal kolikor se jo je dalo, no saj pa to danes počnem bolj vneto, kjer se da in še kjer se ne da ,kazen je vzgojna


Vidiš, to so samo tvoje mokre sanje….
Če bi imel vsaj malo koristi od tega se tu ne bi hvalil, tako pa samo sanjaš kaj bi, če bi….

Najhuje pa je to, da še prostitutke fušajo.
Po rednem delu.

Ja, zvečer pri možu v domači spalnici.

Vprašati bi se bilo treba, zakaj mož dovoljuje ženi “prostitucijo” zunaj doma.
Je seznanjen s tem? Mu je to ok?
Kaj je z njim narobe?

Fuš je gospodarska dejavnost. Prostitucija tudi. To so dejavnosti, ki jih ljudje izvajajo na prostem, nereguliranem trgu. Če socialci šponajo vodovodarske usluge na črno, če socialke kavsajo v sivi ekonomiji, potem se ne more reči za njih, da so lenuhi. Delajo. In tudi ni res, da ne plačujejo nobenih davkov. Davka od dohodka res ne, plačujejo pa vse ddvje in trošarine, ko na črno zaslužen denar zapravljajo. Tudi to se na koncu sešteje v bruto domači proizvod in gospodarsko rast.


Vidiš, to so samo tvoje mokre sanje….
Če bi imel vsaj malo koristi od tega se tu ne bi hvalil, tako pa samo sanjaš kaj bi, če bi….
[/quote]kar tolaži se, vem, da ti je zaradi tega lažje, bolje to kot kak tablet

Razmišljam naglas in ti dam prav. Jaz sem na socialni 5 mesecev in ne grem več v službo. Star sem pod 25 let in po poklicu električar. Sem garal pri elektro k…… ko tele za 800€, imel s.p, bilo je boljš sam…. zdaj toliko zaslužim v dveh dneh ko prej cel mesec na fuš. Ne moram še več kot 2-3x na mesec ker imava novorojenčka-dvojčka in je težko, bi pa lahko sfušal komot za vsaj 10000€ mesečno in čez kakšno leto tud bom. Ni računice.

Razmišljam naglas in ti dam prav. Jaz sem na socialni 5 mesecev in ne grem več v službo. Star sem pod 25 let in po poklicu električar. Sem garal pri elektro k…… ko tele za 800€, imel s.p, bilo je boljš sam…. zdaj toliko zaslužim v dveh dneh ko prej cel mesec na fuš. Ne moram še več kot 2-3x na mesec ker imava novorojenčka-dvojčka in je težko, bi pa lahko sfušal komot za vsaj 10000€ mesečno in čez kakšno leto tud bom. Ni računice.
[/quote]

Se pravi, da zdaj odiraš ljudi s ceno, da imaš ti polno rit?

New Report

Close