Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ločene mamice sploh še iščejo tipa

Zakaj ločene mamice sploh še iščejo tipa

Ful ni logike. Normalen tip že ne bo hotu se vpletat v en zafuran predhoden odnos kjer se ona in njen bivši bockata zarad otrok(stikov).

A nebi bilo za vse, posebej ženske, lažje, če bi na tej točki -ločitev, razveza, odnehale. Vašr poslanstvo, če mate otroke, je izpolnjeno. Ne rabite zdaj enga tipa da se vpleta od zunaj v vaše odnose.

Vse kar vam ostane so beta moški ki že cel življenje čakajo na eno, da jih vzame, ali pa ločenci. Iz prve roke lahk povem da samski tipsoni ne bojo hotl mamice, razen za seks. Za seks je itak dobro vse kar leze hehe.

Prej k obupate, lažje bo živet. Mene osebno bi ločenka odbijala že zaradi dejstva da je ločena. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je bila zoprna ali pa neve kaj hoče sploh in s takimi so sami problemi. Sam stran.

hja … narava dela svoje in tudi take ga rade fašejo ☺
pa še dokazano so pofu.kljive ☺ … bolj kot samske 35+, ki jih skrbi, da ne bi zjutraj na široko hodile ☺

To temo si zdaj načel, ker si presran, da so ti samo še ločene mamice ostale za zvezo.

če ne bi ti bil beta copatar po prepričanju, bi ti bilo čist vseeno, katere vrste bab iščejo resno zvezo.

nova
Uredništvo priporoča

Ma ne jaz sam naglas razmisljam.

Od kje pa ti to, da kar vse iščejo tipa?
Saj je že na tem forumu nešteto tem, da je težje moškim brez ženske, kot obratno.

Pet minut nazaj ti debele niso sedle, zdaj ločenke, jutri jezikave. Najbrž si gej, drži?

Od kje pa ti to, da kar vse iščejo tipa?
Saj je že na tem forumu nešteto tem, da je težje moškim brez ženske, kot obratno.
[/quote]

Ne se ne strinjam. Moski ki isce kavs lazje dobi kavs kot zenska resno zvezo. Zenske ze veste da se vam v glavnem sam kavs ponuja. Ko pa hoce reesno zvezo pa nobenga kandidata. Seks je manj obvezujoca stvar in ce si skromen, kot moski, lazje najds kar isces, kot ce mas v glavi en dolgorocni nacrt kako more vse bit da bo prov…tega majo pa ponavad zenske ne pq tipi

Ne se ne strinjam. Moski ki isce kavs lazje dobi kavs kot zenska resno zvezo. Zenske ze veste da se vam v glavnem sam kavs ponuja. Ko pa hoce reesno zvezo pa nobenga kandidata. Seks je manj obvezujoca stvar in ce si skromen, kot moski, lazje najds kar isces, kot ce mas v glavi en dolgorocni nacrt kako more vse bit da bo prov…tega majo pa ponavad zenske ne pq tipi
[/quote]

Se delno strinjam. Seveda je avanturo lahko dobit (za ženske seveda lažje), vidim pa, da so za redno servisiranje moški pripravljeni dnevno marsikaj potrpet.
Obstaja tudi čisto resna raziskava, da pb 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zvez končajo ženske. Lahko da si procentov nisem čisto točno zapomnila, me je pa cifra presenetila. Ampak ko razmišljam o primerih, ki jih poznam, to kar drži. Poznam samo en primer, ko je odšel moški, pa še to k dolgoletni ljubici.

Najnovejše raziskave s tega področja omenjajo novo kategorijo samcev.
Njihova značilnost je izrazita samovšečnost ter očitno nepoznavanje grške abecede.
Namreč imajo se za alfa , kar je njihov ideal.
Norčujejo se iz beta (podzavestna samoobramba), ker vedo, da jih to čaka.
Z leti nastopi obdobje gama, ko zgroženi ugotovijo, da celo pri ljubici niso alfa, ampak delta (ljubezenski trikotnik).
V celotni metamorfozi je najbolj pretresljivo to, da si za tolažbo, proti koncu življenja, večina kupi uro Omega.
Kar seveda v grščini pomeni konec.

Pa saj nobena noče imeti nič s teboj no, tko da te je čist brez veze strah. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Mislim, da je šlo vse po gobe. Razmerja so postala nesmisel. Ženske so dobile svojo enakopravnost, a se ji ne znajo prilagoditi. Čudijo pa se, zakaj toliko nesamozavestnih moških. Pred leti je pač bilo tako, da so one v vsakem primeru bile manj kot kakršenkoli moški. Dejansko je malo katera imela višjo samozavest kot najslabši moški. To pomeni, da bo v sedanjih časih pač treba sprejeti tudi odgovornosti, ki jih prinaša enakopravnost. No saj večina jih itak ne bo razumela, kaj hočem dopovedat. Pač treba bo tudi pamet začeti uporabljati…

Načeloma so pa razmerja postala tako zelo umetna tvorba, temelječa na tekmovalnosti, neprestanem pehanju po idealih, totalno brez prisotnosti čustev, ampak striktno načrtovana.

Moški v teh razmerjih mora zagotovo biti nesrečen, ne predstavljam si, da se mora neprestano dokazovati svoji partnerici. Niti sam nisem prepričan, da si želim žensko, pravzaprav ugotavljam, da sem zadovoljen s svojim umirjenim življenjem, ničesar več ne pogrešam, tiste “potrebe” opravim in se posvetim pomembnejšim stvarem v življenju, v bistvu mi je najvišja vrednota materializem oz. denar…

– prve imajo probleme z živci in razvajene mulce, ker jih same niso bile sposobne vzgojit kot je treba, če so mulci vzgojeni kolk tolk pomeni, da se je ločila ko sta mulca že bila večja.

– druge so tiste, ki imajo otroke in ne živijo z njimi. Te so ponavadi odpadni material ali keš p.

– tretje so tiste brez mularije in če so še mlade, so še za ponucat in mogoče primerne za skupno življenje.
Resnica ali ne, otroci uničijo žensko.


Kot da debeje in jezikave locenke komu sedejo? Taksnih vecina niti pofukan noce.

Se delno strinjam. Seveda je avanturo lahko dobit (za ženske seveda lažje), vidim pa, da so za redno servisiranje moški pripravljeni dnevno marsikaj potrpet.
Obstaja tudi čisto resna raziskava, da pb 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zvez končajo ženske. Lahko da si procentov nisem čisto točno zapomnila, me je pa cifra presenetila. Ampak ko razmišljam o primerih, ki jih poznam, to kar drži. Poznam samo en primer, ko je odšel moški, pa še to k dolgoletni ljubici.
[/quote]
Uradni statisticni podatki iz ZDA kazejo, da da povod za locitev 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk. Neuradne akademske raziskave pa kazejo, da je za vse veze ta stevilka okoli 50:50. Zase lahko recem, da sem nacevljal 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk.

Zakaj se sekiraš? Tebe se itak vsaka v velikem loku ogne.

Tebi je torej življenje lahko, ker si že obupal? :p:p


Uradni statisticni podatki iz ZDA kazejo, da da povod za locitev 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk. Neuradne akademske raziskave pa kazejo, da je za vse veze ta stevilka okoli 50:50. Zase lahko recem, da sem nacevljal 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk.
[/quote]

To pomeni, da se ne gibljeva v istih krogih:-)
Kot sem rekla, jaz poznam samo en tak primer.
Mogoče imam pa srečo, da imam samo tako super prijateljice in znanke, da moškim na kraj pameti ne pade, da bi jih zapustili. Vidiš, to bo!
Resno, seveda obstajajo izjeme, ampak se mi zdi, da se moški res težje odločate bit sami.

Tebi je torej življenje lahko, ker si že obupal? :p:p
[/quote]

Smisel življenja niso ženske, vsaj za mene ne. Prednjačim lastno srečo. Je pa en dober korak do njega tudi ta, da si ne najdeš ene ločenke, ki išče nekoga za porabit, da se razbremeni bremena, ki ji ga je ustvaril (neresen) bivši (ki je zdaj v zaporu).

Samo razočaran moški lahko odpre takšno temo. Razočaran, da ga tudi ločene mamice ne povohajo.

Iščejo jih iz istega razloga, kot ločeni možje iščejo nove partnerke. Ker lahko in ker si vsi želimo biti ljubljeni. Če tebi ni do ločenke, te v to nihče ne sili. Kje je torej tvoj problem? Sklepam, da nimaš ne ločenke, niti ene še “nerabljene”, zato se moraš malo skašljati na druge, da tudi ti nekaj začutiš. Vsaj jezo če že ne ljubezni.

čist odvisno. sem spoznal eno ločenko, ženska ima pošlihtano v glavi in ima tako osebnost, da me pri svojih 40+ privlači neprimerljivo bolj kot razne 20+ letnice, ki so v večini neke čustvene razvaline, obsedene s telefoni.

To pomeni, da se ne gibljeva v istih krogih:-)
Kot sem rekla, jaz poznam samo en tak primer.
Mogoče imam pa srečo, da imam samo tako super prijateljice in znanke, da moškim na kraj pameti ne pade, da bi jih zapustili. Vidiš, to bo!
Resno, seveda obstajajo izjeme, ampak se mi zdi, da se moški res težje odločate bit sami.
[/quote]
90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov najbrz res ne nacevlja nobene zenske. Zato pa vse to nadoknadi preostala manjsina, lol.

Ločene mamice so prave profesionalke, ko je treba dobiti kakšnega neizkušenega ali slabo izkušenega samskega moškega, ki mu je do nedavnega še mami prala gate. Poznam kar nekaj primerov, ko so ločenke z otrokom (morda tudi kakšen več) dobile takega. Ločenke se znajo kar zagrebsti. Brez skrbi.

Kako tebi to ne uspe?

da pametne in samostojne ločenke niti v najbolj divjih sanjah ne želijo nove zveze. Posvečajo se sebi, otrokom, če so, občasno si privoščijo seks.

New Report

Close