Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem srečna v zvezi

Nisem srečna v zvezi

Stara sem 30 in nisem zadovoljna s svojim fantom bilo kam grema tecimor terme, kino, sprehod … me delala ljubusumno samo da vidi če sem ljubusumna in to ne moti po njegov ga vsaka osvaja in ga hoče. Tudi to ne moti da skoz že vedno po enem letu omenja bivšo in začelo me je motit, da govori da nezapravljavlja denarja a v resnici si kupuje oblačila, ki stanejo tudi 90 evrov če gremo kam se mu vstopnico plačam on meni težko vrne za vstopnico, težko mi kaj kupi, čaka če nebo rabil on plačati da bom jaz in zdaj si je namislil da bi živel pri nam ampak mi imamoalo stanovanje in sem mu to tut povedla pa je reko grema te na svoje kako naj se zanesem na njega če bi šla na svoje če denar svoj takoj zapravi on živi od socialne in pri starših in po dveh tednih prejema denarja ga več nima enostavno nepresravljam si zivlenja skupnega z njim. Jaz sem taka da rada kaj prisparam in nezapravljavlja če ni potrebno. Nezna pa tudi rečt hvala. Odmikanje se od njega in nevem kaj naj naredim.

A eni res ne preberete za sabo, kar napišete, da bi bil tekst vsaj približno razumljiv?


Ta pru btij est čas tilen teč ajslo venštine ane eto polpana prej gdo boto brao sploh ni v uprašanju hajmo jedan lajk za mirelu is teslića


Nabasala si na narcisa (NOM).
Za tvoje dobro bo, če se ga čimprej znebiš. A prej si na netu preberi, kako prekineš z narcisom, ker zna bit, da tega ne bo hotel in te bo manipuliral, da bi ostala skupaj.

Srečno, dekle…

Seveda je lahko tudi sociopat/psihopat, ki so itak vsi narcisi…
Čitaj net, glej youtube…

To kar si tu napisala mu lepo povej.
Povej mu , da si ne predstavljaš takšnega življenja z njim, ker če bosta šla na svoje boš kar lepo ti vse plačevala , povej mu , da mora prej nekaj narediti za to , da bosta živela skupaj , pa sliužbo si naj poišče , pa tega ne dovolite , da se k vam preseli pa potem boste ga imeli na grbi in za njega delali in plačevali, pa kaj je lenuh , ki mu ni za delo ali zakaj ne dela?
Jasno in glasno mu vse lepo povej kar si tu napisala.
Če pa se ne da z njim nič zmenit pa pojdita narazen pa ja ne misliš celo življenje delati za njega .

Ne nisem pregledala teksta sem zelo jezna ker mi tut prek SMS spije kri.


Lepo si se potrudila, čeprav ni vse popolnoma razumljivo!
Glede na to, da si ukrajinka in da živiš pri nas šele pol leta se pa jasno vidi napredek….
Le tako naprej 👌

Ne utrujajte in težite ji, ima že dovolj velik problem doma. Hvala.

Ja jaz bi rekla, da je lenuh ker do dvanajste ure spi in potem še zbudi mi vsako minuto piše in poleg gleda TV in če mu je dovg cajt in ni z mano mi gniavi koda mu moram jaz družbo delati da njemu ni dolg čas prosila sem ga že naj si najde delo ali vsaj hobi jaz želim zmes tudi čas za sebe. Mi pa je že grozil da bo naredil samor če ga zapustm.


Zakaj si sploh z njim?

Mogoče pa je MOM, oni bolj grozijo s samomori…

Z njim je zato, ker je padla na njegov prvobitni šarm, kakršnega imajo narcisi & co.


Zakaj si sploh z njim?
[/quote]
Z njim sem ker se bojim da bo na meni naredil samomor če ga pustim

Ja in ko mu bo to povedala, se bo zamislil in postal čisto drug človek. Pa ja! Se strinjam, vse, kar si naštela, mu mora povedati, ampak mora pogovor začeti z besedami “zapuščam te, ker…….” in potem vse kar navajaš.

Avtorica, ne da si stara, a pri 30 tudi ena frkljica nisi več, zato ne izgubljaj časa in možnosti, da si najdeš koga boljšega. S tem tipom ne bo šlo in bolje da to končaš zdaj, kot da vlečeš še 5 let, ko bodo že vsi zasedeni in bo tvoja biološka ura tiktakala kot nora (če načrtuješ nekoč imeti otroke).

Pri 30ih si šele dojela? Je pozno, ni pa prepozno. Tip je totalni luzer in parazit. Saj veš kaj moraš narediti, na čevelj ga moraš dati in to čim prej preden te bo začel vleči proti dnu.

Zadi spolnosti ki jo potrebujem imam močni libido in zato ker nimam nobene prijateljice in se tu in tam počutim sama in v preteklosti sem bila z veliko fanti skupaj in nobeden ni hotel z mano biti v zvezi. Vem da če gre narazen z njim ostanem popolnoma sama brez družbe v svojih letih saj imam starše ampak to ni isto. In ker to ve še me lažje manipulira saj jaz vem da me manipulira saj vedno mu nena uspe.


Z njim sem ker se bojim da bo na meni naredil samomor če ga pustim
[/quote]
Takole: če provociraš, nehaj, ker te zadeve niso zaj.e.bancija.
Če ne, pa tega ne rešuj na MON-u, ampak nujno potrebuješ realno podporo in pomoč: naj ti pri tem, ko BOŠ! šla od tega tipa, pomagajo starši, vsako grožnjo in izsiljevanje pa prijavi.


Zdaj pa preberi za sabo in vklopi možgane.

Tipičen Štajerc. Len, škrt in psihično nestabilen. Boš morala najti koga drugega.

Eni ste super na tem forumu je v mojem imenu pišete ne prej sem hodila z drugimi z njim sem komaj eno leto. Ne odločila sem se že pri 21 letih, da nebom imela otroka.

Če imaš močan libido si omisli nekaj konkretnega kot je npr. nekaj takega:

https://www.youtube.com/watch?v=DAB0WzTnMl4

Če imaš močan libido si omisli nekaj konkretnega kot je npr. nekaj takega:

https://www.youtube.com/watch?v=DAB0WzTnMl4
[/quote]
Tisto je napisal trol.

V glavnem, tip ima verjetno “Borderline Personality Disorder”, vsekakor je nekaj v “Cluster B”.

Znebi se ga po hitrem postopku. Če bo grozil in izsiljeval s samomorom je to njegov problem, njegova odločitev saj ima pravico do samomora.

Verjemi, da se ma tipček preveč rad, da bi naredil samomor. In verjemu, da tebe nima niti pol tok rad kot misliš ti. Da gledam nekoga ob sebi, ki zdrav dima leži in prejema socialno podporo izkorišča starše in meni. Ne hvala.
Tipu daj pogoj:
Spravi naj se delat
Najame naj stanovanje če k slu biti iz mano. Vendar ti veš, da tega ne bo naredil in si bo našel drugo naivno žrtev bistveno mlajšo od tebe.
Biljše biti sam kot ob sebi imwti človeka, ki te zaničuje.

New Report

Close