Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izdelki, ki jih pogresate na policah slovenskih trgovin

Izdelki, ki jih pogresate na policah slovenskih trgovin

Zivijo,

zanima me, ali pogresate mogoce kaksen izdelek, katerega ne dobite v slo? Se posebno tehniske zadeve.

Ja, pogrešam.
Playtex ultra tampone. Pa ni panike, jih pač naročim zunaj.

Mikado čokolado:)

nova
Uredništvo priporoča

A ni ta čokolada v Mercatorju?

babalu s tatuji in big babool

sej to mamo

Banana Boat, Marmite/Vegemite za omake, granadilla, cherimoya, tapioca balls, pandan leaves (listi) ali extract, rizeva moka (izgleda kot psenicna moka in ne tista, ki so na grobo, kot je v Sloveniji precej na razpolago) …

A ni ta čokolada v Mercatorju?
[/quote]

sej to mamo
[/quote]

Kake 14 dni nazaj je niso imeli ne Mercator ne Spar. Dorina je povsod.
Če povesta točno trgovino (po možnosti LJ) grem jutri v nabavo:):):)

A ni ta čokolada v Mercatorju?
[/quote]

Ja, je, je glej MS Olivija https://trgovina.mercator.si/market/brskaj#categories=14535714;offset=2

Me je kmalu kap, ko sem prebrala da ni več MIkado čokolade z rižem. Tudi jaz jo imam zelo, zelo rada.

Ti bogca, pa je res nekaj, kar fali.
Aji-shio sol in kakšne originalne omake za Buffalo wingse.
Za prvo sicer pravijo, da je škodljivo. Ampak v sveža zelenjava posipana z njo v tem času je pa bila njami.
Itak od nečesa moraš enkrat stegnat papke… pa naj bo vsaj od dobih stvari :-))))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Faking KINDERLADO !!!

Ja, je, je glej MS Olivija https://trgovina.mercator.si/market/brskaj#categories=14535714;offset=2

Me je kmalu kap, ko sem prebrala da ni več MIkado čokolade z rižem. Tudi jaz jo imam zelo, zelo rada.
[/quote]

OOOO HVALA!

Kake 14 dni nazaj je niso imeli ne Mercator ne Spar. Dorina je povsod.
Če povesta točno trgovino (po možnosti LJ) grem jutri v nabavo:):):)
[/quote]

jaz sem Mikado čokolado danes po dolgem času videla v Mercatorju in jo tudi kupila.

To cokolado je delala ena firma iz Pozege, ki je sla kake pol leta nazaj v stecaj….ce se ne motim. Tako da vprasanje kolk se bo dal se Mikado dobit.

jaz sem jo danes po dolgem času videla v Mercatorju in jo tudi kupila.

http://blog.hrvojemihajlic.com/mikado-prva-cokolada-s-rizom-u-svijetu
[/quote]

Nobl! Nisem vedela, da so bili prvi:) Bravo!

Vidim, da jo lahko tud prek Amazona kupim:):):)
https://www.amazon.com/Milk-Chocolate-Rice-Mikado-300g/dp/B000LQNB90
me je pa nasmejal stavek:
Please do not order if Temperatures are above 65 degrees

Vsega je samo denarja ni.

A Zvečevo? 🙁

Upam, da ohranijo recepturo in jo delajo naprej ali pa kupi kdo recept, ker enostavno druga z rižem ni tako dobra kot Mikado. Poleg seveda tega, da je bila to čokolada naše mladosti.

To sem si v avstralskem outbacku mazal na kruh. Kot bi jedel naftne derivate… baje pa so ta zelišča zdrava, ja in so vsi Avstralci ponosni na to.

Normalne cene in ustrezno kvaliteto!

Točno. Ampak glavno da imamo kilometrske police z 30 sortami jogurta, kdo ve koliko sort kruha in nizozemsko florescentno zelenjavo.
In ….dulcis in fundum…še zaprte izdelke odvržene v zabojnike za bio odpadke.

Cokolado cadbury!

OOOO HVALA!
[/quote]

Ta čokolada je povsod ti pa kar noriš …
sploh pa avtor sprašuje po tehničnih izdelkih, vsi pa sam od žretja gobezdate?

Jaz osebno dobim vse kar hočem tako da ne pogrešam nič.

Šit ženska, kaj pa je s tabo a si normalna? Ta čokolada je povsod ti pa kar noriš kot budala.
sploh pa avtor sprašuje po tehničnih izdelkih, vsi pa sam od žretja gobezdate?

Jaz osebno dobim vse kar hočem tako da ne pogrešam nič.
[/quote]

O pogrešaš, pogrešaš. In to precej bolj od ostalih sodelujočih.
Predvidevam, da te imajo vsi ful radi, ko si tak sonček.

Aji-shio je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} NaCl in 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} MSG (glutamata). MSG se dobi v trgovinah z eksotično hrano. Zmešaš v pravilnih utežnih razmerjih, zmelješ na kavni mlinček et voila!

To čokolado sem pa prejšnji mesec kupila na Kefaloniji. Plus zalogo za domov. Torej pojdi na počitnice tja!

New Report

Close