Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ext išče žensko

Default avatar

ext

Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
Resno vprašanje- če dobim žensko- kaj bo bolje. Lahko v par besedah. Kdorkoli?
Torej recimo ženitni oglas, ne kaj iščem, ampak kdo sem:
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
Torej, v čem mi bo ženska izboljšala življenje. Oz, bi mi.
Default avatar

Ext ne išče

on je, ne delaj mu sramote :P
Default avatar

Tara_S

Ext, na svoje vprašanje boš dobil odgovor le tako, da probaš. :-)
Default avatar

mizogin

To se nekdo heca na extov račun, tak sovražnik žensk res ne bo iskal ženske.
Default avatar

V odgovor

ext je napisal/a:
Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
V tem, da se k nekomu stisneš in da se z njim lahko smeješ. Najlepše je, ko mu zaigra v očeh...
Default avatar

Replika

Če imaš pol hiše in pol psa, potem ti bo dovolj tudi pol ženske.
Default avatar

Tara_S

mizogin je napisal/a:
Je kar sam odprl temo.
Default avatar

Bravo ext

Bravo, bravo, za pogum, za iskrenost in za preprostost, ki jo je čisto premalo, sploh na tem forumu, kjer se cedita cinizem in vzvišenost.
Bravo. Upam, da ti rata, če kaj drugega ne, pa vsaj najti odgovor na vprašanje.
Default avatar

MsOlivija

Pri pol psa sem se pa res nasmejala:)

Najdeš podobno kot si sam in skupaj doživljata vse lepe trenutke, od pogovorov do dotikov...v dvoje je lepše in zabavneje:)
Default avatar

Marko

ext je napisal/a:
Mogoče ne bo nič bolje, odvisno od tega, kaj ji lahko nudiš in kako bo to njej ustrezalo. Lahko ji z vsem tem, kar si naštel zgoraj pripraviš pekel. Kaj bo bolje? Nič kaj. Lahko pa se imata lepo. Kaj bo bolje? A ni v dvoje lepše? Ne vedno, vsaj včasih.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

1raglja

Hecn, sam zakaj misliš, da bi ti moglo biti bolje?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

mizogin

Tara_S je napisal/a:
mizogin je napisal/a:
Je kar sam odprl temo.
Ojej :/
Najbrž imaš prav, vsaj glede na sarkazem v vprašanju: zakaj naj bi (sploh) rabil žensko.

ext, ti nesrečna pojava, kdo pa pravi, da rabiš? Saj se očitno dobro počutiš v svoji grenki družbi.
Default avatar

Watamaro

ext je napisal/a:
ext, ti si faca.
Tebi povprečna ženska ne more ničesar izboljšati. Lahko ti pa veliko poslabša. :-))
Zato pazi, da boš med ponudbami izbral nadpovprečno... ker si jo po mojem mnenju tudi zaslužiš.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
There are only five things we need in life:
- good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK
(whatever you thinking is right)

Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.
Default avatar

Nimam besed

Replika je napisal/a:
Kaj si hotela na svoj odvratno zamorjen način povedati?
Default avatar

Replika

Nimam besed je napisal/a:
Replika je napisal/a:
Kaj si hotela na svoj odvratno zamorjen način povedati?
Odgovor na tvoje odvratno nesramno vprašanje: ext se mi ne zdi ravno mlad, po mojem je v tistih letih, ko se ljudem ne da več prilagajati drug drugemu, popuščati, delati kompromise.
On bi iskal pri njej napake, vzroke, da jo lahko skensla, da bi lahko bil spet sam in si rekel, "no, a vidiš da ni šlo". In potem je tu še možnost, da ima "pol ženske", se pravi eno, s katero ne živita skupaj, se ne prilagajata in spreminjata načina življenja, ampak sta skupaj samo za ta luštno, za občasno družbo,potem gresta pa lepo domov, vsak na svoj dom.
Default avatar

no-ja

Ti sploh veš ne, kako je to krasno, če imaš nekoga, s katerim se lahko na mrtvo skregaš, pa ki ga lahko kriviš za vse svoje težave, napake..... . Pa reci, da to ni izboljšanje življenja:)
Default avatar

Tara_S

Se pa seveda pojavi vprašanje, kako lahko ženski izboljša življenje ext. Nekateri ste v svojih komentarjih na to že namignili. Zveza ni le sprejemanje, temveč tudi dajanje. Pravo vprašanje bi torej bilo, kako si lahko ext in njegova družica medsebojno izboljšata življenje.
Default avatar

QBR

Imaš pol hiše in pol psa. Če dobiš monkljo, boš imel tudi pol manj krompirja v ozimnici.
Zdej pa razmisli, če se ti splača.

ext

Tara_S je napisal/a:
Se pa seveda pojavi vprašanje, kako lahko ženski izboljša življenje ext. Nekateri ste v svojih komentarjih na to že namignili. Zveza ni le sprejemanje, temveč tudi dajanje. Pravo vprašanje bi torej bilo, kako si lahko ext in njegova družica medsebojno izboljšata življenje.
Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.
Default avatar

Tara_S

ext je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.
Hm.... :-/