Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ext išče žensko

Default avatar

moj pogled

Mene, če bi bila ženska, bi skrbelo tistega pol psa.
To pomeni, da imaš z nekom čustveno vez. Pes namreč ni kot bajta, pes je kot otrok.
Če je lastnica druge polovice psa ženska, potem imaš v zraku nedorečeno zgodbo. Klin se s klinom ne izbija, vsaj v takem primeru ne.
Default avatar

Replika

moj pogled je napisal/a:
To pomeni, da imaš z nekom čustveno vez. Pes namreč ni kot bajta, pes je kot otrok.
Če je lastnica druge polovice psa ženska, potem imaš v zraku nedorečeno zgodbo. Klin se s klinom ne izbija, vsaj v takem primeru ne.
Fair point.
Default avatar

ext

moj pogled je napisal/a:
Glede na njeno dieto je pol pes, pol koza. Žre več trave, kot pa mesa. Prostovoljno.
Default avatar

Ti pa res ne poznaš exta

moj pogled je napisal/a:
On se na vse kriplje trudi, da je vsaj malo humoren....

Če ni hakeljc v tem, da je bodisi malo pišče, bodisi velika scrofa, ima boga.
Default avatar

ext

Ti pa res ne poznaš exta je napisal/a:
moj pogled je napisal/a:

Kea:-))?
Default avatar

Ti pa res ne poznaš exta

ext je napisal/a:
Ti pa res ne poznaš exta je napisal/a:

Kea:-))?
Pravim, da če nisi drobižek ali debel kot prašič, se vržeš na trg, pa kaj bo bo.
Default avatar

indijski tulipan

ext je napisal/a:
Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
Resno vprašanje- če dobim žensko- kaj bo bolje. Lahko v par besedah. Kdorkoli?
Torej recimo ženitni oglas, ne kaj iščem, ampak kdo sem:
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
Torej, v čem mi bo ženska izboljšala življenje. Oz, bi mi.
Tarči že opoldan sem se do solz nasmejala...toda do sedaj, ko sem lahko švignila na čvek so mi tvoje besede dale misliti.
Vseskozi mi deluješ en tak humorist, v sebi pa globoko ranjen.
Vse kar ti lahko napišem je, da podari sam sebi, priložnost. :)
Default avatar

sanprašan

ext je napisal/a:
moj pogled je napisal/a:
Glede na njeno dieto je pol pes, pol koza. Žre več trave, kot pa mesa. Prostovoljno.
Glede tega žrtja trave bi se jaz pozanimal pri veterinarju, da ni kaj narobe z njeno prebavo, pa hoče izzvat bljuvanje, kot to ponavadi počno mačke in psi.
Default avatar

ext

indijski tulipan je napisal/a:
ext je napisal/a:
Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
Tarči že opoldan sem se do solz nasmejala...toda do sedaj, ko sem lahko švignila na čvek so mi tvoje besede dale misliti.
Pa to imam na trajniku;-) Saj ni tako hudo. Pravzaprav... Če bi mi zdajle priletelo par miljončkov v naročje, bi šel v šoping po ležalnik in kumarice. Vse ostalo imam.
Default avatar

ext

sanprašan je napisal/a:
ext je napisal/a:

Glede tega žrtja trave bi se jaz pozanimal pri veterinarju, da ni kaj narobe z njeno prebavo, pa hoče izzvat bljuvanje, kot to ponavadi počno mačke in psi.
Menda je vse ok. Pa saj ni zbirčna. Žre tudi plastiko, vse kar najde. Zadnjič sem jo zalotil ,ko je nosila dilce iz kurilnice. Kaj pa vem, mogoče samo pospravlja okrog hiše. Pa še ena prednost, ko jo pelješ na sprehod, ne rabiš vrečke. Vsak iz-strebek ima svoj ročaj.
Default avatar

indijski tulipan

ext je napisal/a:
indijski tulipan je napisal/a:
Pa to imam na trajniku;-) Saj ni tako hudo. Pravzaprav... Če bi mi zdajle priletelo par miljončkov v naročje, bi šel v šoping po ležalnik in kumarice. Vse ostalo imam.
...o pa res :) nič ti ne manjka...ti si takooo srečen brez ženske.
Grem stavit, da ne upaš naredit kake neumnosti, ker maš vse pošlihtano in skockano...pa pravim jas da ti si lep :)
Default avatar

Just go for it

Bravo! Ploskam! :)
Hvala ti za humor, za tiste dolge videe in ves pozitivizem...
Srečno!

Se pravi, da ti pol ne rabim več prilimati: ;)
Default avatar

sanprašan

ext je napisal/a:
sanprašan je napisal/a:

Menda je vse ok. Pa saj ni zbirčna. Žre tudi plastiko, vse kar najde. Zadnjič sem jo zalotil ,ko je nosila dilce iz kurilnice. Kaj pa vem, mogoče samo pospravlja okrog hiše. Pa še ena prednost, ko jo pelješ na sprehod, ne rabiš vrečke. Vsak iz-strebek ima svoj ročaj.
Mutant, evolucija na delu :)
Plastika in dilce so pomoje bolj za žvečenje namesto kosti?
Default avatar

V odgovor

Just go for it je napisal/a:
Srečno!

Poslušat podobno musko je kr dobršen del skladja v dvoje... Torej?
Default avatar

montgomery

Veš, da bi bilo zelo dobro, da bi si dobil eno tako, ki bi se s tabo poročila, te prepričala kako si ves zlat, čez kaki dve leti bi prepisal nanjo svoje pol hiše, pol psa, če bo še živ, medtem ti bo pokazala, kako se nadpovprečna plača sproti zapravi za nepotrebne stvari, v delavnici boš garal, da bo teklo od tebe, da bi ji kupil ,....čez nadaljnje dve leti bi bila ločitev in ti bi imel le še pol delavnice, kjer bi imel tudi pograd, nadpovprečno plačo ti bodo požrli odvetniki, ...- takrat boš škripal s - svojimi zobmi, pulil si boš - svoje lase, saj bodo itak sivi, pol psa, ki je bil nekoč tvoj bo lajalo nate,...imel boš res pesto dogajalo se ti bo full, nehal boš kvasiti tako neumna vprašanja, da ne veš, kako osrečiti žensko, zapri se v svojo delavnico, preštevaj svojo nadpovprečno plačo, ogleduj v ogledalu SVOJE ZOBE IN SVOJE LASE, rihtaj pol svoje hiše in pol svojega psa,....ter živi s svojo POPOLNO PODOBO, srečna tista, ki ne ve zate, verjemi...
Default avatar

ext

sanprašan je napisal/a:
ext je napisal/a:

Mutant, evolucija na delu :)
Plastika in dilce so pomoje bolj za žvečenje namesto kosti?
Ima kosti, tiste umetne, igrače, eno žogo pa pol, grmovje, rože za okopavat, mačka za preganjat, teren za laufat, ptiče za občudovat... aja, pozabil... vrag se spravlja na muhe. Jo lovi do prvega okna, useka s taco in ko je na tleh parkrat brcne... pa požre. Tu se pa moja naklonjenost neha. Pa ne zaradi moje ljubezni do muh. Pravzaprav lovi vse kar leti. Metulji so ji še posebej všeč, ima pa vojsko z čebelami. Je zanimivo, ker... čebele pa vračajo udarec:-)) Jebela, delam reklamo, kot bi bila na prodaj. Dost je.
Default avatar

ext

montgomery je napisal/a:
Veš, da bi bilo zelo dobro, da bi si dobil eno tako, ki bi se s tabo poročila, te prepričala kako si ves zlat, čez kaki dve leti bi prepisal nanjo svoje pol hiše, pol psa, če bo še živ, medtem ti bo pokazala, kako se nadpovprečna plača sproti zapravi za nepotrebne stvari, v delavnici boš garal, da bo teklo od tebe, da bi ji kupil ,....čez nadaljnje dve leti bi bila ločitev in ti bi imel le še pol delavnice, kjer bi imel tudi pograd, nadpovprečno plačo ti bodo požrli odvetniki, ...- takrat boš škripal s - svojimi zobmi, pulil si boš - svoje lase, saj bodo itak sivi, pol psa, ki je bil nekoč tvoj bo lajalo nate,...imel boš res pesto dogajalo se ti bo full, nehal boš kvasiti tako neumna vprašanja, da ne veš, kako osrečiti žensko, zapri se v svojo delavnico, preštevaj svojo nadpovprečno plačo, ogleduj v ogledalu SVOJE ZOBE IN SVOJE LASE, rihtaj pol svoje hiše in pol svojega psa,....ter živi s svojo POPOLNO PODOBO, srečna tista, ki ne ve zate, verjemi...
Evo, tri miljarde babnic sem osrečil, pa sploh ne vedo zame. Bom dobil še svoj spomenik neznani nesreči :-))
Default avatar

Goldfish

ext je napisal/a:
Ko sem prebrala tvoj "oglas" mi je prvo prišlo na misel, da bi kvečjemu ti zagrenil lajf ženski. Tako da sedaj na stara leta pusti kot je, ohrani obstoječo rutino brez ženske.
Default avatar

ext

Goldfish je napisal/a:
ext je napisal/a:
Ko sem prebrala tvoj "oglas" mi je prvo prišlo na misel, da bi kvečjemu ti zagrenil lajf ženski. Tako da sedaj na stara leta pusti kot je, ohrani obstoječo rutino brez ženske.
Eh ribca tudi jaz te imam rad.
Default avatar

ext

Just go for it je napisal/a:
Srečno!

Na koncu vsakega tunela je luč. Upajmo, da ni vlak.

lp