Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko

Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
Resno vprašanje- če dobim žensko- kaj bo bolje. Lahko v par besedah. Kdorkoli?
Torej recimo ženitni oglas, ne kaj iščem, ampak kdo sem:
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
Torej, v čem mi bo ženska izboljšala življenje. Oz, bi mi.

on je, ne delaj mu sramote 😛

Ext, na svoje vprašanje boš dobil odgovor le tako, da probaš. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

To se nekdo heca na extov račun, tak sovražnik žensk res ne bo iskal ženske.

V tem, da se k nekomu stisneš in da se z njim lahko smeješ. Najlepše je, ko mu zaigra v očeh…

Če imaš pol hiše in pol psa, potem ti bo dovolj tudi pol ženske.

Je kar sam odprl temo.

Bravo, bravo, za pogum, za iskrenost in za preprostost, ki jo je čisto premalo, sploh na tem forumu, kjer se cedita cinizem in vzvišenost.
Bravo. Upam, da ti rata, če kaj drugega ne, pa vsaj najti odgovor na vprašanje.

Pri pol psa sem se pa res nasmejala:)

Najdeš podobno kot si sam in skupaj doživljata vse lepe trenutke, od pogovorov do dotikov…v dvoje je lepše in zabavneje:)

Mogoče ne bo nič bolje, odvisno od tega, kaj ji lahko nudiš in kako bo to njej ustrezalo. Lahko ji z vsem tem, kar si naštel zgoraj pripraviš pekel. Kaj bo bolje? Nič kaj. Lahko pa se imata lepo. Kaj bo bolje? A ni v dvoje lepše? Ne vedno, vsaj včasih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hecn, sam zakaj misliš, da bi ti moglo biti bolje?

Je kar sam odprl temo.
[/quote]

Ojej :/
Najbrž imaš prav, vsaj glede na sarkazem v vprašanju: zakaj naj bi (sploh) rabil žensko.

ext, ti nesrečna pojava, kdo pa pravi, da rabiš? Saj se očitno dobro počutiš v svoji grenki družbi.

ext, ti si faca.
Tebi povprečna ženska ne more ničesar izboljšati. Lahko ti pa veliko poslabša. :-))
Zato pazi, da boš med ponudbami izbral nadpovprečno… ker si jo po mojem mnenju tudi zaslužiš.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kaj si hotela na svoj odvratno zamorjen način povedati?

Kaj si hotela na svoj odvratno zamorjen način povedati?
[/quote]

Odgovor na tvoje odvratno nesramno vprašanje: ext se mi ne zdi ravno mlad, po mojem je v tistih letih, ko se ljudem ne da več prilagajati drug drugemu, popuščati, delati kompromise.
On bi iskal pri njej napake, vzroke, da jo lahko skensla, da bi lahko bil spet sam in si rekel, “no, a vidiš da ni šlo”. In potem je tu še možnost, da ima “pol ženske”, se pravi eno, s katero ne živita skupaj, se ne prilagajata in spreminjata načina življenja, ampak sta skupaj samo za ta luštno, za občasno družbo,potem gresta pa lepo domov, vsak na svoj dom.

Ti sploh veš ne, kako je to krasno, če imaš nekoga, s katerim se lahko na mrtvo skregaš, pa ki ga lahko kriviš za vse svoje težave, napake….. . Pa reci, da to ni izboljšanje življenja:)

Se pa seveda pojavi vprašanje, kako lahko ženski izboljša življenje ext. Nekateri ste v svojih komentarjih na to že namignili. Zveza ni le sprejemanje, temveč tudi dajanje. Pravo vprašanje bi torej bilo, kako si lahko ext in njegova družica medsebojno izboljšata življenje.

Imaš pol hiše in pol psa. Če dobiš monkljo, boš imel tudi pol manj krompirja v ozimnici.
Zdej pa razmisli, če se ti splača.

______________________

Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.

Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.
[/quote]

Hm…. :-/

Odgovor na tvoje odvratno nesramno vprašanje: ext se mi ne zdi ravno mlad, po mojem je v tistih letih, ko se ljudem ne da več prilagajati drug drugemu, popuščati, delati kompromise.
On bi iskal pri njej napake, vzroke, da jo lahko skensla, da bi lahko bil spet sam in si rekel, “no, a vidiš da ni šlo”. In potem je tu še možnost, da ima “pol ženske”, se pravi eno, s katero ne živita skupaj, se ne prilagajata in spreminjata načina življenja, ampak sta skupaj samo za ta luštno, za občasno družbo,potem gresta pa lepo domov, vsak na svoj dom.
[/quote]
Ext se je to že spraševal deset let nazaj, po kakšnih petih letih samskosti in je malo iskal družico, nekaj pa so mu jih predstavili drugi. Rezultati ne pašejo v temo. Ampak da dopolnim-
Če bi že našel nekoga, pri teh letih… ima smisel imet “družino” brez otrok, če temu sploh lahko rečeš družina. Ker, resnici na ljubo, mlade ne bi dohajal, ženske mojih let… tiste, ki že imajo otroke, jih že imajo, tiste, ki jih nimajo, jih verjetno nimajo z namenom. Imet nekoga samo za luštno… recimo, da zboli… a pol jo pa klinc gleda?

taprava te bo dopolnjevala in ti njo, če si tega sposoben 🙂
če imaš že v osnovi le velika pričakovanja, si potem največkrat razočaran … spontanost!

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Hm…. :-/
[/quote]
Jp. Zakaj bi me nekdo sploh imel. Najlepše šele pride: pri 45…najlepše je že za menoj.


Ext se je to že spraševal deset let nazaj, po kakšnih petih letih samskosti in je malo iskal družico, nekaj pa so mu jih predstavili drugi. Rezultati ne pašejo v temo. Ampak da dopolnim-
Če bi že našel nekoga, pri teh letih… ima smisel imet “družino” brez otrok, če temu sploh lahko rečeš družina. Ker, resnici na ljubo, mlade ne bi dohajal, ženske mojih let… tiste, ki že imajo otroke, jih že imajo, tiste, ki jih nimajo, jih verjetno nimajo z namenom. Imet nekoga samo za luštno… recimo, da zboli… a pol jo pa klinc gleda?
[/quote]
V bistvu torej hočeš imeti inkubator za nasledstvo.

Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.
[/quote]

Oprosti ext, bom kar podala svoje mnenje, čeprav nisem ne psihologinja ne jasnovidka 🙂
Mislim, da si zelo topla oiseba, ki pa je bila vsaj enkrat zelo razočarana – verjetnopa večkrat, ker se mi ne zdiš tak, da bi obupal po prvem neuspehu. Zaprl si se v svojo lupino, ampak ne popolnoma.
Tvoj dvom je zato odveč, sja se vidi iz tvojih inteligentnih in ponavadi tudi zelo zabavnih komentarjev tukaj na monu, da imaš še kako veliko za prispevati v vezo (ne mislim na materialne reči).
To, da so se blesava Replika in njene sorte tičke zataknile v tvoje materialno stanje naj te ne moti – to je samo par takih, ki vse gledajo skozi denar in so strašno ponosne na dejstvo da so noge (med drugimi) dale narazen tudi takemu ki jih je vzel pod streho, saj same niso sposobne nič narediti.
Glej, dosti časa si tukaj na sč da ti je verjetno tudi kakšna tukajšnja uporabnica všeč? Z besedo na dan lahko tudi s povabilom na kavo! Pa ni treba pred vsemi zdaj, registriraj se in jo povabi.
Tudi od mene čestitke za tvojo temo.

New Report

Close