Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ext išče žensko

Default avatar

ext

Something je napisal/a:
Ext, kaj ti rad počneš? Kaj te veseli? Imaš kaj prostega časa ali samo delaš?
Ti ne manjka objem, iskren pogovor, prijateljstvo?
Lažjih vprašanj pa nimaš? Recimo o smislu življenja, kdo smo in od kod prihajamo:-)?
Default avatar

Goldfish

ext je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Se tebi ne zdi žalostno, da o sebi razmišljaš na način, da drugim ljudem nimaš ničesar za ponuditi? Se podcenjuješ? Ti nihče od bližnjih ne pove, v čem si zares dober, te pohvali ipd.? Misliš, da ni dovolj, da si to, kar si? Kaj vidiš in ceniš pri ljudeh, ki jih spoštuješ? Kaj imajo oni, pa ti nimaš tega?

Če imaš človeka rad in se mu predaš, je to vedno v dobrem in slabem. Omenil si, da imaš psa. Predstavljaj si, da pes zboli - kako bi se počutil? Bi ti bil odveč? Bi razmišljal v stilu o damn, zakaj sem si nakopal tega psa?

Ljudje smo zbiralci lepih spominov. Ko nam je manj lepo, se spominjamo lepih trenutkov. In če to lahko delimo z nam ljubo osebo, je to dodana vrednost v lajfu. Nič ne more nadomestiti tega.
Žalostno gor al dol, sem realist. Ko sem prišel v leta, ko ti izpadejo dobro samo še lasje in zobje, mislim, da so šle še zadnje utvare. Tisto s psom nima čisto direkt veze s tem, kar sem pisal. Problem je bolj v tem, da nočem biti drugim v nadlego, kot pa obratno. Pa recimo da ne pretiravam in da približno vem kaj se mi obeta.
Torej si se odločil, da boš počakal tisto, kar pride, sam. Že toliko let prej si se sprijaznil s tem, kar te čaka, nekoč nekje. Misliš, da imamo ostali garancijo, da bo vse teklo po naših planih? In zakaj ne verjameš v to, da živi nekje nekdo, ki te ima lahko rad?
Default avatar

ext

Goldfish je napisal/a:
ext je napisal/a:

Žalostno gor al dol, sem realist. Ko sem prišel v leta, ko ti izpadejo dobro samo še lasje in zobje, mislim, da so šle še zadnje utvare. Tisto s psom nima čisto direkt veze s tem, kar sem pisal. Problem je bolj v tem, da nočem biti drugim v nadlego, kot pa obratno. Pa recimo da ne pretiravam in da približno vem kaj se mi obeta.
Torej si se odločil, da boš počakal tisto, kar pride, sam. Že toliko let prej si se sprijaznil s tem, kar te čaka, nekoč nekje. Misliš, da imamo ostali garancijo, da bo vse teklo po naših planih? In zakaj ne verjameš v to, da živi nekje nekdo, ki te ima lahko rad?
To se bo bralo naduvano do konca, ampak, zaenkrat sem bil zelo redko v zmoti. Pa recimo da bolj verjamem matematiki, kot farjem, saj veš kaj mislim. O tisti nekdo nekje... še sama si napisala, naj ostanem sam, da ne bom še neki dobri duši grenil življenja, poglej na prvih parih straneh nekje bi moralo pisat.
Default avatar

Goldfish

ext je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

To se bo bralo naduvano do konca, ampak, zaenkrat sem bil zelo redko v zmoti. Pa recimo da bolj verjamem matematiki, kot farjem, saj veš kaj mislim. O tisti nekdo nekje... še sama si napisala, naj ostanem sam, da ne bom še neki dobri duši grenil življenja, poglej na prvih parih straneh nekje bi moralo pisat.
Ja, vem da sem to napisala, ampak zato, ker si mi deloval naduvan. Češ kaj bo meni ženska, jst sm car! Nikogar ne rabim, nikogar ne bom vzdrževal, ženske so obup.
Default avatar

Something

ext je napisal/a:
Something je napisal/a:
Ext, kaj ti rad počneš? Kaj te veseli? Imaš kaj prostega časa ali samo delaš?
Ti ne manjka objem, iskren pogovor, prijateljstvo?
Lažjih vprašanj pa nimaš? Recimo o smislu življenja, kdo smo in od kod prihajamo:-)?
Nekako morava prebiti led. ;-)
Torej? Dobim odgovor?
Lahko pa tudi: smisel življenja, kdo smo in od kod prihajamo?
Default avatar

ext

Goldfish je napisal/a:
ext je napisal/a:
Ja, vem da sem to napisala, ampak zato, ker si mi deloval naduvan. Češ kaj bo meni ženska, jst sm car! Nikogar ne rabim, nikogar ne bom vzdrževal, ženske so obup.
Tako je bila tema tudi mišljena, kot ena luštna provokacija, pa ste speljale čisto po svoje.:-)) Mnja, nič novega. Pa mi v bistvu ni žal, ste mi dali malo misliti. Odgovor je pa še vedno 42.
Default avatar

Goldfish

ext je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Tako je bila tema tudi mišljena, kot ena luštna provokacija, pa ste speljale čisto po svoje.:-)) Mnja, nič novega. Pa mi v bistvu ni žal, ste mi dali malo misliti. Odgovor je pa še vedno 42.
Ok, nč ne razumem.
Default avatar

poIarni sij nepr

Kokoška nič ne razume, kot da ona sama lai katera od njih je kdaj kaj razumela.....jaooooo, pa saj ko ne bi mislile skrajno resno, bi to lako bili vici stoletja, kar spravljajo vsakodnevno na plan.😁
Default avatar

Goldfish

poIarni sij nepr je napisal/a:
Kokoška nič ne razume, kot da ona sama lai katera od njih je kdaj kaj razumela.....jaooooo, pa saj ko ne bi mislile skrajno resno, bi to lako bili vici stoletja, kar spravljajo vsakodnevno na plan.😁
Petelin nehi! Tebi marsikaj ni jasno, pa tega sploh ne veš, ker gre mimo tebe.
Default avatar

ext

Something je napisal/a:
ext je napisal/a:

Torej? Dobim odgovor?
Morava? to se pa sliši resno... Nevem kaj naj napišem, kot večini se mi življenje vrti okrog službe. Poskušam čim več prišparat, za to da bom, takrat, ko bom rabil, lahko klel državo, ki mi večino pobrala. In če je to smisel življenja... naj me vrag....
Default avatar

ext

Goldfish je napisal/a:
ext je napisal/a:
Ok, nč ne razumem.
42? Odgovor na vse, po Adamsovo.
Default avatar

Goldfish

ext je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Ok, nč ne razumem.
42? Odgovor na vse, po Adamsovo.
Ok, zdaj vem, čudežno število. Hvala, ker si za hece.
Default avatar

Something

ext je napisal/a:
Something je napisal/a:

Torej? Dobim odgovor?
Morava? to se pa sliši resno... Nevem kaj naj napišem, kot večini se mi življenje vrti okrog službe. Poskušam čim več prišparat, za to da bom, takrat, ko bom rabil, lahko klel državo, ki mi večino pobrala. In če je to smisel življenja... naj me vrag....
Nekako "morava". ;-)
Kaj si pa trenutno želiš? Nematerialno! Prijateljico? Imaš veliko kvalitetne družbe?
Default avatar

ext

Something je napisal/a:
ext je napisal/a:

Nekako "morava". ;-)
Kaj si pa trenutno želiš? Nematerialno! Prijateljico? Imaš veliko kvalitetne družbe?
:-)) Si pa za hece:-)) Jaz pa družba:-))
Default avatar

poIarni sij nepr

Something je napisal/a:
ext je napisal/a:

Nekako "morava". ;-)
Kja mu če prijateljica, frača je za nategnit, to je pa tudi vse, če ima koliko toliko zdrave pameti.😁
Default avatar

general Glanzkopf

Ext in polarni bi lepo skup pasala. Dva somišljenika v bolečini, kako krut je svet in ženske.:))))))
Default avatar

Something

ext je napisal/a:
Something je napisal/a:

Nekako "morava". ;-)
:-)) Si pa za hece:-)) Jaz pa družba:-))
Zakaj?
Default avatar

izboljšala tako

ext je napisal/a:
Ne morem, da ne bi. Glede na en kup tem, ki razen merjenjakdo ima večjega nimajo pomena.
Resno vprašanje- če dobim žensko- kaj bo bolje. Lahko v par besedah. Kdorkoli?
Torej recimo ženitni oglas, ne kaj iščem, ampak kdo sem:
45 let povprečen dedec,imam svoje zobe in lase, ki ima pol bajte in pol psa, povprečen avto, nadpovprečno plačo, sam skrbim zase in druge, se pravi kuham, pucam, perem, imam delavnico, ing mehatronike, brez kreditov, ateist. Aja ne pijem, ne kadim, pa ni mi treba lazit po svetu, ker drugi hodijo k meni. Če še koga kaj zanima, naj vpraša.
Torej, v čem mi bo ženska izboljšala življenje. Oz, bi mi.
Izboljšala ti bo življenje tako, da ne boš rabil več vsak dan na monu svetit in jamrat nad monkljami, ampak se boš lahko z nekom v živo pogovarjal.
Default avatar

Goldfish

general Glanzkopf je napisal/a:
Ext in polarni bi lepo skup pasala. Dva somišljenika v bolečini, kako krut je svet in ženske.:))))))
Pa še ti, da bi jima dajal tempo.
Default avatar

Something

poIarni sij nepr je napisal/a:
Something je napisal/a:

Nekako "morava". ;-)
Kja mu če prijateljica, frača je za nategnit, to je pa tudi vse, če ima koliko toliko zdrave pameti.😁
Prijateljica ali "prijateljica".