Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iphone ali samsung

iphone ali samsung

Kateri telefon se vam zdi boljši iphone ali samsung?

Huawei

iPhone, seveda. 🙂

Biased odgovori. Vsak bo napisal tisto kar ima, me zanima kdo je imel oboje

Samsung ima na androidnem trgu hudo konkurenco, ki je morda precej boljša. iPhone ima zaenkrat boljši OS.

Imela samsung galaxy note. Mislim, da je bil 6. Zdaj imam iPhone 7. Samsunga nikoli več. Sploh ni primerjave. iPhone veliko bolj prijazen za uporabo, tak čist telefon, in veliko manj šteka. Samsung je od začetka še nekako šel, potem je bilo čedalje slabše. Na koncu je šel konektor za baterijo in je bil neuporaben. Brez možnosti posodobitev vsa leta, tako da je bil po dveh letih že zastarel. Cenovno sta bila tam-tam, torej oba enako preseratorska, preden mi kdo očita obsedenost z iPhoni. Marsikater telefon na trgu dosega ceno iPhona, pa ne velja za snobovskega. Tako da mi bo večna enigma, od kod se je vzela ta stigma.

Ne 6, sem trapa, 2.

Res si trapa ja, če primerjaš note 2 in iphone 7.

Primerjam note 2, ko je bil nov, najnovejše na trgu, poleg iPhona, in je stal toliko kot iPhone 7. Kaj te moti?

Hehe…prodajam samsunga a8 zaradi nakupa s9 in mi pišejo sami taki,ki se hočejo znebit iphona 6,7,8 in če menjam. Hecno 🙂 ZAMENJAVA,da ne bo pomote!!!

Prodajal sem ročno uro invicta in spet zamenjave za iphona…

Zakaj za vraga se hočejo znebit skoraj novega iphona,če pa ga tako poveličujejo…

nokia 3310 (2000)!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Moja žena ima iphona 7 plus in ji po enem letu in pol že kar fajn šteka nasploh pa “home”gumb…Jaz pa Samsunga s7 tri leta in še vedno dela kot urca…Pa sva oba veliko na fonu…In tudi sama je priznala,da ji je žal za nakup iphona….

Vsekakr tistega, ki je dražji, kajti le tako si ga lahko v kaficu upaš na mizo dati,..ce sibob tem na minimalcu, je to toliko pomembneje…..status slovenceljna pa to…

iPhoncki so samo za na IG se hvalisat, da nekaj kao imas, ceprav fon ni lih statusni simbol. Drugace je bore malo od njih, je samsung veliko bolj vzdrzljiv telefon, starejsi so res imeli malo tezav z tem ampak je samsung zaradi konkurence to odpravil in sedaj imajo res super telefone, vsj galaxy linija. Drugace imas pa se alternative, kot so one plus, xiaomi, huawei, LG…odvisno od posameznika, samo jaz svojega samsunga ne menjam ((:

Samsung stane toliko kot iPhone, pa ne velja za statusni simbol. Kdo si je izmislil, da je iPhone statusni simbol? Mogoče lisice s kislim grozdjem?

Smo že ugotovili, da gre za “kitajske iPhone z Aliexpressa”. :)))

Samsung stane toliko kot iPhone, pa ne velja za statusni simbol. Kdo si je izmislil, da je iPhone statusni simbol? Mogoče lisice s kislim grozdjem?
[/quote]

Samsung statusni simbol? Preveč modelov, touchwiz, konkurenca z leve in desne z enakim renomejem. iPhone je dragžji, ne ponuja pa nič več, prej manj, če odštejemo OS.

Sem za iPhone ker mi je njihov iOS ljubši, preprostejši in za uporabnika boljši. Tudi prehod iz starega na nov aparat je lažji, kombinacija z vsemi ostalimi i-napravami pa res super.

Glede modelov telefona pa so končno začeli delati telefone še v drugih barvah, da niso samo sivi in črni in niso več ceglasti;), drugače mi je pa važna programska oprema in če bi bila možnost, da na Samsunga namestiš iOS, verjamem, da bi jih veliko imelo iOS gor:)

najprej se vprašaj zakaj to sploh tu sprašuješ? si že uporabljala samsung? pa iphon?
če bi, potem ne bi imela težav pri odločitvi …

jaz imam večino naprav od appla, zato je logično, da uporabljam iphon, sicer dvomim da bi ga, ker naprave med seboj niso najbolj kompatibilne.

iphone kritizirajo večinoma tisti, ki ne vedo točno, zakaj so ga sploh kupili 🙂 je pa precej bolj prijazen uporabniku, kot drugi telefoni.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Imam oba, Samsung je službeni. Moj privatni je iPhone. Samsunga zase ne bi kupila, mi iPhone bolj ustreza. Fotografije so lepše, je bolj odziven, hitrejši itd.

Presežek telefona ni, ni pa slab telefon. Po moje ga rešuje iOS in znamka Apple. Je predrag, kar mu omogoča, da je statusni simbol. Ostalo ni pomembno.

Vprašanje je preveč splošno. Samsungovi telefoni porkivajo širok spekter, Applovi veliko manjši.

Če se zadržimo na Flagshipih.. S9 in X oz. 8ki… je gledan racionalno, S9 dobavljiv praktično za pol cene, v akciji za 490EUR.

Vendar ima vgrajeni cel pok Googlovih zasledovalniih tehnologij. Zato se ob aktiviranju ne sme logirati, temveč uporabljati anonimno (nekajkrat je potrebno ignorirati tišasta vprašanja). Dodatno se ne sme naložiti niti ene same aplikacije preko Google Play (leni programerji uporabljajo Googlova prepripravljene delčke programja, ki pa vsebujejo Googlove vohunske sistem), temveč neposredno s spleta oz. kompromisno preko Amazona.
ANDROID je namreč v osnovi nevtralen, v kar Google sili Open Licence.. šele preko Google Play oz. registracije vam začne manično slediti v vsem kar počnete, vključujoč pozicijo vašega telefona na 1 min točno.

IOS naj bi bil nevtralen. Problem je, da se lahko lastnik, Apple vsak čas premmisli in začne vohuniti in prodajati nas, kot to počne Google.
Je pa res, da če imate na IOSu naloženo karkoli od Googlea.. ali Microsofta, Facebooka… za vami enako vohunijo. Poanta zasebne varnosti je s tem nična.

De omnibus disputandum..

pa kaj počnete v lajfu, da vas tok skrbi to vohunjenje?

[img]https://fightgangstalking.files.wordpress.com/2013/05/snowden-quote.png[/img]

Če že nisi vsaj toliko kapitalistično egoisteičen, da nekdo s teboj kuje dobiček, brez, da bi bil v tem vsaj soudležen.. Pa tudi tole bi moralo biti dovolj self-explainatory:

[img]https://i.pinimg.com/736x/d7/e6/75/d7e6753812d6acee7c5b2812bc0fe2cf.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Na tvojem mestu se ne bi šalil na ta račun.

New Report

Close