Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubimec je prekinil z mano

Ljubimec je prekinil z mano

Prosim brez obsojanj. Ne rabim jim.
Povejte mi nekaj… ali mine kdaj to hrepenenje po drugi osebi, ga preboliš?
Za kaj gre.. preprosto, zgodba kot mnoge druge. Ljubimec, neverjetno ujemanje, jaz sem se zaljubila, mu to priznala, tip se je umaknil.
In jaz sem sedaj totalno na dnu. Ne fukcioniram, ne dojemam kje sem, ker mislim samo nanj. Mož, otroci… sploh se ne morem vklopit. Mislim samo nanj.
In upam, da pride nazaj… ker to se dogaja. Obupana sem, res.
Povejte mi svoje izkušnje, obsojanj ne rabim, prosim. Že tako mi je težko.


Kako je šele mož prizadet, ko sumi da se njegova draga poriva z drugim…
Tako babo namočit v katran in posut s perjem…
Sram naj te bo!

Kakšna gluma.

Sprašuješ, če kdaj mine hrepenenje po drugi osebi?
Babnica, tebe je že minilo hrepenenje po možu, otrocih, vseh, ki naj bi ti bili najbližji, in zdaj glumiš, kdaj te bo minilo po ljubimcu?

Se ni bolje neverjetno ujemati še preden ustvariš družino?

Povsem odkrito……čisto nič se mi ne smiliš.

Če si pametna, ti bo ta izkušnja izkušnja v vednost in ravnanje v prihodnje. Zavedanje, da ima moški lahko ljubico res samo in zgolj za sex, brez da bi mu bila res všeč, simpatična, luštna … še dodatno boli. Sicer pa so bili znaki tega verjetno že v času trajanja avanture, samo očitno si še preveč zelena, da bi jih prepoznala.
Verjemi, boljše to trpljenje kot trpljenje, ki ga povroči ločitev od očeta otrok in vse komplikacije, ki jih zaradi skupnih otrok prinese ločitev.
Kaj ko bi naredila kakšen poseben dan sebi in svoji družini?

Mine. A še nikoli pri svojih letih nisi bila nesrečno zaljubljena? Te pa ne obsojam, vsakdo rabi malo spremembe, si si pač poiskala, kar si mislila, da ti je manjkalo.

Saj tudi ženska ima lahko ljubimca zgolj za seks, ampak očitno ne ti ne avtorica pač nista tak tip ženske.

Sej verjetn sta se tudi, ampak z leti “neverjetna ujemanja” tudi minejo


Upaš, da pride nazaj takšen pezde? Ko se bodo tvoja čustva nekoč polegla, boš videla da je tako. Iz splošnih izkušenj z moškimi, pa je za nespoštljiv odnos najboljši odgovor- popolni ignor. Tako si boš nazadnje, če ti je kaj do nje, rešila saj kanček časti. In to je tisto kar šteje, moški ne marajo obupanih, lepljivih žensk. Obenem pa ne morem mimo tega, da še ne dopišem, da bi tvojim otrokom tudi bilo težko ob zavedanju kakšno mamo imajo, ne glede na vajin odnos z njihovim očetom. In to je tisto, kar tudi “RABIŠ” prebrati, o tem razmisliti, ker nisi samo uboga žrtev svojega ljubimca.


Upaš, da pride nazaj takšen pezde? Ko se bodo tvoja čustva nekoč polegla, boš videla da je tako. Iz splošnih izkušenj z moškimi, pa je za nespoštljiv odnos najboljši odgovor- popolni ignor. Tako si boš nazadnje, če ti je kaj do nje, rešila saj kanček časti. In to je tisto kar šteje, moški ne marajo obupanih, lepljivih žensk. Obenem pa ne morem mimo tega, da še ne dopišem, da bi tvojim otrokom tudi bilo težko ob zavedanju kakšno mamo imajo, ne glede na vajin odnos z njihovim očetom. In to je tisto, kar tudi “RABIŠ” prebrati, o tem razmisliti, ker nisi samo uboga žrtev svojega ljubimca.
[/quote]

Zakaj je on zdaj pezde? Saj sta bila zmenjena oz. je bilo samoumevno, da gre tu bolj za rekreacijo, že glede na njen status, je dajal kdaj vtis, da hoče kaj drugega? In ona navsezadnje? Tukaj nihče ni žrtev, še mož in otroci ne, se jih čisto nič ne tiče in jih nič ne stane, če se je malo z drugim pokavsala, sploh če ne vedo.

Zdaj pa si grem po kokice in čakam, da me oglodajo tisti, ki se rekreativnega kavsa ne zanjo it. Potem so pa vsi drugi vse krivi. 🙂

Če imaš doma družino in si pustiš zalubiti se v neko 3. osebo… Nisi čista. Kakšno rundo cunj več operi, kleklaj, štrikaj in najdi novega telička, če te mož ne servisira. Njega pusti pri miru, ker ima doma vse pošlihtano razen sexa. Verjetno žena zvečer preveč na monu visi, pa te je izkoristil, kot si ti njega. Z razliko, da si se ti zatrapala.

En komad zate, je primeren, naj bo v tolažbo:

https://www.youtube.com/watch?v=yPS9MpRLCd0

si “pustiš zaljubiti”? Kako pa to deluje? Zaljubiš se ali pa ne, ne morš tega ravno kontrolirat. Je pa res, da je nesrečno zaljubljenost treba pač prenest. Če se hočeš zaljubljenosti zavestno izognit, pa se itak lahko samo samotarsko zabarikadiraš v bajto, ker zapusti te lahko navsezadnje tudi mož. Če se bojiš navezat, je najbolje, da niti hrčka nimaš za domačo žival, ker bo jok, ko bo poginil ali pobegnil.

Ostalo si pa dobro napisala, verjetno je točno tako.

Zakaj je on zdaj pezde? Saj sta bila zmenjena oz. je bilo samoumevno, da gre tu bolj za rekreacijo, že glede na njen status, je dajal kdaj vtis, da hoče kaj drugega? In ona navsezadnje? Tukaj nihče ni žrtev, še mož in otroci ne, se jih čisto nič ne tiče in jih nič ne stane, če se je malo z drugim pokavsala, sploh če ne vedo.

Zdaj pa si grem po kokice in čakam, da me oglodajo tisti, ki se rekreativnega kavsa ne zanjo it. Potem so pa vsi drugi vse krivi. 🙂
[/quote]

Zato, ker, če si z nekom v nekem odnosu, je pošteno, da končas nek odnos korektno, se posloviš, odgovoriš na zastavljena vprašanja, da druga stran ve, kako stvari stojijo. Po skupnih, lepih trenutkih, ki sta jih preživela, pa si menda to zasluži. Ali ne? 🙂

O čem sta bila ali pa nista bila zmenjena, jaz ne vem nič, nisem držala sveče. 😉 O vsem ostalem pa ne bi. Naj bo dovolj. Pa dober tek. 🙂

Mislim, da je dobila čisto vse potrebne odgovore od njega in točno ve, kako stvari stojijo. Ti ne? Vse ostalo je samo izgovor in priložnost za moledovanje, prosjačenje, zavlačevanje.

si “pustiš zaljubiti”? Kako pa to deluje? Zaljubiš se ali pa ne, ne morš tega ravno kontrolirat. Je pa res, da je nesrečno zaljubljenost treba pač prenest. Če se hočeš zaljubljenosti zavestno izognit, pa se itak lahko samo samotarsko zabarikadiraš v bajto, ker zapusti te lahko navsezadnje tudi mož. Če se bojiš navezat, je najbolje, da niti hrčka nimaš za domačo žival, ker bo jok, ko bo poginil ali pobegnil.

Ostalo si pa dobro napisala, verjetno je točno tako.
[/quote]

Jaz sem se zaljubila samo 1x. Potem se naučiš to kontrolirati v lastno dobro. Lahko mi je simpatičen in pri srcu, zaljubijo pa naj se najstnice. Jaz sem dovolj stara, da vem, da se od ljubezni ne da živeti.

Čas zaceli vse rane.
Pravijo, da je najboljši zdravnik in najslabša kozmetičarka.

Mislim, da je dobila čisto vse potrebne odgovore od njega in točno ve, kako stvari stojijo. Ti ne? Vse ostalo je samo izgovor in priložnost za moledovanje, prosjačenje, zavlačevanje.
[/quote]

Predpostavljam, da jih ni dobila. Drugače bi se tale štorija drugače brala. In nenazadnje je zagotovo iluzorno pričakovati od takšnih fičfiričev pošteno igro. Skratka, on je že s pridom in zlonamerno izkoristil dejstvo, da je ženskam bolj do razmerja, kot moškim. Načeloma. Glede tvojega zadnjega stavka pa mislim, da je v njem vsaj del resnice.

V glavnem.. najin odnos je bil vzpostavljen za seks. Vendar sem se zaljubila. In to priznala. Jst bi tak odnos furala še naprej, a on se ni hotel niti pogovorit.. samo čau in to je to… zato upam… da potrka ponovno… ko bo malo razmislil…

Kakšna gluma.

Sprašuješ, če kdaj mine hrepenenje po drugi osebi?
Babnica, tebe je že minilo hrepenenje po možu, otrocih, vseh, ki naj bi ti bili najbližji, in zdaj glumiš, kdaj te bo minilo po ljubimcu?
[/quote]

Bravo.
Matr se mi gabjo take babetine.
Avtorica, KURVETINA si, nič druzga. Doma imet moža pa še otroka, pa imet željo za gonjenjem z drugimi desci? Šus v glavo!!!

Jaz pa temu tvojmu dam kapo dol, da te je nogiral. :-))
Razlog preprost. Ker si med igro želela menjati pravila igre, ki so bila dogovorjena na začetku.
Če maš doma eno amebo, ki ga sučeš okoli prsta… se ti tale pač ni pustil. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Sem skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, da se ne bo vrnil. Kar je sreča zate, samo da tega še ne veš. Ti se pa raje osredotoči na kaj drugega, na družino ipd. Nisi te vrste ženska, glede na tvoje razmišlanje, delovanje, da bi se te želel “trajno”.

Jaz pa temu tvojmu dam kapo dol, da te je nogiral. :-))
Razlog preprost. Ker si med igro želela menjati pravila igre, ki so bila dogovorjena na začetku.
Če maš doma eno amebo, ki ga sučeš okoli prsta… se ti tale pač ni pustil. :-)))
[/quote]

Še en bravo 😉

Avtorica po eni strani imaš srečo. Pri meni je tako, da ljubica ne želi prekiniti, pa še zaljubljena je vame. Iščem rešitev kako zadevo speljati, da bo vse skupaj diskretno brez kakršnega hrupa.

New Report

Close