Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj bi samski moški zavrnil žensko?

Zakaj bi samski moški zavrnil žensko?

O svojem življenju o moškem, ki je kot samski, zavrnil žensko, ki se mu je ponujala, še nisem slišal. To je skoraj nadnaraven pojav.

Poglejmo si dejstva. Moški imajo načeloma manj izbire pri izbiri partnerja, pač prva, ki se nalepi nate in te prenaša, jo vzameš za punco, kasneje ženo. Pri ženskah je drugače, ko so samske, se naval ponudb (slinavcev) potroji, torej imajo ogromno izbire, čeprav med dokaj slabimi ponudbami. Torej povprečnemu moškemu se mogoče enkrat ali dvakrat v življenju pripeti, da ga katera zahova in to ne samo, da bo plačeval njene položnice in jo financiral. Povprečna ženska po drugi strani pa v življenju dobi toliko veliko priložnosti, da se ti glava zmeša.

Glede na ta dejstva, zakaj bi samski moški zavrnil žensko, če ni zaseden? Moška čustva so v bistvu zanemarljiva, itak je moškim bolj pomemben videz kot osebnost, torej če si vsaj povprečno privlačna ženska (suhost je skoraj edino merilo, malo špeha je dovoljeno, preveč pa odvrača) imaš jamstvo, da se bo moški pozitivno odzval? V bistvu, povprečna ženska lahko dobi vsakega moškega, če ga le vpraša za seks in naredi prvi korak. Tako enostavno.

Moški ima 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šanse, da mu kaj pri ženski rata, ženska pa obratno 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Mi je smešno, da je ženskam težko do moškega pristopiti, vedoč da je samski in brez punce, ko je verjetnost tako v prid njim 🙂

Ko sem bil samski, sem jo zavrnil, ker mi pač ni bila všeč, ni tu neke težke matematike… Sem mislil da se bo kaj spremenilo, pa se nisem hotel pretvarjati in sem ji razložil da to ni to. Je razumela, ni zamerila in nisem je izigral ali izkoristil…

Zavrneš ker ti ni všeč.

Tam nekje dol imaš temo, ko so trije zavrnili tri, ki so se jim ponujale….


Ehhh, ni.

Tudi na tem forumu so samske ženske in samski moški, pa nihče ne ve kdo je kdo.

drug drugega programiramo

Ti zdaj opisuješ luzerje, ki od od njih ni nič v življenju in samo o tem razmišljajo kjero bi pofukal pa kjera jim bo gate prala. Taki logično da nebi nobene ženske zavrnili, ker na njo gledajo čisto iz drugih razlogov, to je kako koristi imajo od nje.

Če se vživiš v samskega jebača, dober avto, firma, plača, bajta in vse, tam je zgodba drugačna. Kaj bo takemu tipu ena ženska, ki išče samo nekoga da jo bo živel/financiral, če se mu pa vsak dan polno različnih žensk za seks ponuja? Logično da mariskatero zavrne ker preprosto začuti, da se ženske nanj lepijo samo zato, ker hočejo nekaj imeti od tega kar ima on. Zato je še kako logično, da ženske ne pristopajo ker se bojijo zavrnitve. Saj ženske vejo, da pri vaških pijancih ne morejo biti zavrnjene, ampak teh vaških pijancev nobena noče. Tistega ki bi ona rada imela pa je možnost da jo zavrne.

Ženske so nagnjene k temu, da se pogosto zaljubijo v isti tip moškega. Če gre za nekega postavnega tipa, zrihtan v obleki, ki daje vtis da je ugaljen, bogat, bo imel ponudb še pa še in vprašanje je kero bo maral pa kjero ne.

Bemu sunce, sem prebral zakaj bi samski ZVRNIL žensko.
Ni mi bilo jasno, zakaj to nekdo sprašuje 🙂

No, pred leti je mene, takrat samsko nekje 25+ letnico zavrnil prav tako samski tip, ki me je sicer že nekje dve leti po malem osvajal, a sem bila v zvezi. On okoli 30, samski vsaj nekaj let. Sva šla parkrat ven, se imela fajn, zadnjič pa sva pri meni doma gledala film in se potem malo pocartala (brez seksa, par poljubov, objemov in mečkanja). Pa totalno napaljen je bil (ega se pač ne spregleda), a se je potem poslovil.

Vem, da sem mu bila vizualno (postava, obraz) in karakterno zelo všeč, pa mi je vseeno naslednji dan po tem filmu sporočil, da mi raje direkt pove, da je raje samski in da me ne bi rad zavajal, ker sem mu res všeč in se mu ne zdi prav, da bi me prizadel, ker sem fajn oseba. Da pa ima on svoj lajf kot samec in mu je tako všeč in ne želi spreminjati.

Fer? Ja, zelo. Čeprav takrat mi ni bilo pa ama nič jasno, kako je to sploh možno, nisem še doživela česa takega (sploh od nekoga, ki je prej jasno kazal, kako sem mu všeč, niti začelo se še nič ni, pa me zavrne?? tip pa bomba za pogledat, sicer, tudi karakter OK, normalen, samostojen, urejen). Ej, človek pa res skrajno pošten in fer. Pošteno povedal, do mene je bil pa skrajno spoštljiv. Po vseh teh letih se občasno še slišiva, kar tako preko FB za rd ali pa če ima kdo kako vprašanje iz foha, in to je to. Jaz poročena že dolgo (še sreča, da nisva takrat midva skupaj prišla, ker morda ne bi opazila potem tega kapitalca, ki je danes moj mož), on še vedno samski, in mu je tako fajn. Zadovoljen človek. Ala mu vera, pošten človek, do sebe in drugih.

Zakaj torej bi samski tip zavrnil žensko? Morje razlogov. Ker mu je všeč tako kot je – najverjetneje res.

Jaz sem jih zavrnil več, enostavno mi ni bila všeč. Sicer bi jo lahko izkoriščal za seks dokler bi hotel ampak ko imaš skupne znance to ni pametno zato je bolje reči ne.

a) Ker mu ni všeč.
b) Mu je sicer všeč, ampak ne bi bil v zvezi z njo. (p.s.: Če ti je nekdo všeč, tud če ti je zelooo dolgo in tud če je obojestransko, še ne pomen, da se bosta sploh razumela.)


Učili smo se matematiko in statistiko, ampak tega, da ima en spol 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, drugi pa 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pri populaciji približno pol-pol, tega pa nismo jemali. Moram svojega profesorja za ušesa.

https://www.youtube.com/watch?v=DirPb4jZnPY

Delno je res, ampak ti v resnici ne dojameš, da je veliko žensk solidnega izgleda, pa so vseeno na suhem. Tu je veliko razlogov, zakaj ne gre tako enostavno kot se zdi.

LOL :)))


Učili smo se matematiko in statistiko, ampak tega, da ima en spol 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, drugi pa 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pri populaciji približno pol-pol, tega pa nismo jemali. Moram svojega profesorja za ušesa.
[/quote]

LOL :)))

LOL :)))

Ta pravi mgtow-c. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Odgovor je enostaven: ker na življenje gleda v širšem pomenu besede.

Jaz sem taksen primer. Od razpada moje (instant) druzine leta 2009 zavracam vse zenske, ki mi jih drzavna mafija nastavlja. Pa se nekaj je. Manje boli glava (obe).

Ker mu ni všeč?

kaj ste vsi taki lajbeki, ali kaj, da so vam babe zf?

Ker ne ve, kaj bi rad. Pri vsaki ga nekaj moti in se tolaži s tem, da mu paše biti sam. Tega je zelo veliko.

Ženskam ni treba vložiti truda v svoj osebnostni razvoj, lahko so sramežljive ali zoprne, karkoli češ, zabite ali “pametne”. Pri moških pa vse mora stremiti k nekem idealu; največji lepotec, genij, podjetnik, romantik, itd.

Edini kriterij, ki ga ženska mora izpolniti, je da ni PREdebela. Vse ostalo pa je nepomembno. Moški pa mora izpolnjevati cele sezname kriterijev, ki si jih te ohole avše zmišljujejo, in nikoli ne bo dovolj..

Ženskam ni treba vložiti truda v svoj osebnostni razvoj, lahko so sramežljive ali zoprne, karkoli češ, zabite ali “pametne”. Pri moških pa vse mora stremiti k nekem idealu; največji lepotec, genij, podjetnik, romantik, itd.

Edini kriterij, ki ga ženska mora izpolniti, je da ni PREdebela. Vse ostalo pa je nepomembno. Moški pa mora izpolnjevati cele sezname kriterijev, ki si jih te ohole avše zmišljujejo, in nikoli ne bo dovolj..
[/quote]

To sploh ni res, jaz izpolnjujem samo en kriterij, to je lepo telo, mišičasto, pa kavsam kolk hočem, vmes tukaj malo mgtow meglo prodajam; kriterije za bete pa prepuščam copatarjem, pha ha ha..

New Report

Close