Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dekleta v Rusiji

Dekleta v Rusiji

Pred dobrim tednom sem se vrnil iz Moskve. Mi zna kdo razloziti, kako je mogoce, da je celo mesto tako polno lepotic. Saj je res, da gre za 12 milijonsko mesto, ampak tud od teh vec miljonov punc, je res vecina (pa je tu govora o recimo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), res cista pasa za oci, naj si gre od 18 pa vse do 30 letnic. Pa sem eden tistih, ki pravi, da so slovenke ene najlepsih deklic na svetu, saj ze ob popoldanskem sprehodu po Ljubljani, jih vidis ogromno, ampak ko se zapeljes v Moskvo, to pa je drug svet. Zanimivo, da v dveh tednih od vseh 100.000, ki sem jih videl, prakticno nobene debele (al je to genetika al se prakticno nobena ne nazira, res ne vem) , vse spedenane v nulo, s krasnimi seksi postavcami, kar pa je se zanimivo, je pa to, da skoraj nisem videl dekleta s cigaretom ali steklenico alkohola v roki. Res, pohvalno. Bravo, Rusija!

In nekje sem slisal da je razmerje v Rusiji celo 1:6 v prid zenskam. Glede na to, kar sem videl, je verjetno se kaksna stevilka visje. Ima se kdomi podobne izkusnje?

Med toliko babami pa nobeni nisi bilo zanimivo in se vrnilo domov fuko_tožno?

Pravi se oglaša.

nova
Uredništvo priporoča

Statistike glede uživanja alkohola in kajenja pravijo drugače.


Zakaj pa ne? Ti me ne boš dohiteli, imam veliko tega za sabo, enega otroka že odraslega, skratka ta del življenja izpolnjen. Menda v teh letih ne bom sanjaril o dvajsetletnicah, ki bi mi lahko bile hčere, ampak so na vrsti druge življenjske aktivnosti in cilji, letom primerni, ne? Si sposobno to vsaj približno razumet?

Moj mož je isto povedal. Same lepotice. Ampak menda ne moreš kafeto v miru popit, ne da bi te katera nagovarjala. Cip kolkr hočeš. Pa težko se jih je otrest, sploh po hotelih. Pobegnejo šele ko rečeš, da si homič.


Avtor pravi, da ni homič, le fukfehter, le zakaj so potem vse bežale pred njim? 😁😁😁

Ah daj polarni, ne nabijaj, tam se baba zrihta za v mesto, v Moskvi naprimer ne boš videl NITI ENE v pretegnjeni trenirki, ampak čim bo šla ven iz stanovanja , lahko tudi samo po kruh se našpiči do kraja, pri nas pa na ulicah vidiš take razvaline da te je včasih res kar strah !


ker gredo tako kot Srbijanke na lov. Njihova edina terna je uloviti tipa,ki jih bo preživljal. In njune potomce. S svojim delom (razen prostitutke, spremljevalke ipd) se ne morejo preživeti. Potem pa že bolje, da to počno za enega in ne več klientov :)) . Isti klinac je s temi Tajkami itd. V sili hudič muhe žre. Ni pa to ljubezen niti posebna potreba ugajati moškim z videzom. No seveda je ampak izključno zaradi potencialne koristi.

Jp, sebe si pogledalo in to, zakaj Rusinje ne tekajo za tabo? 😁Jaooo, troti sanjači in ostanki.

Bogi tvoj mož, LOL

Pravi se oglaša.
[/quote]
Zakaj pa ne? Ti me ne boš dohiteli, imam veliko tega za sabo, enega otroka že odraslega, skratka ta del življenja izpolnjen. Menda v teh letih ne bom sanjaril o dvajsetletnicah, ki bi mi lahko bile hčere, ampak so na vrsti druge življenjske aktivnosti in cilji, letom primerni, ne? Si sposobno to vsaj približno razumet?
[/quote]
a nimaš ti dva otroka 🙂 inu da imaš veliko za sabi? ja veliku jokanja inu stokanja kr je babi rit znorela inu je danes še bolj vesela:) pri teb je suša u hlače udarla in kr ni druge nuje si mogu pozabt na lušne cajte inu si našu nove cilje 🙂 vsaj neki 🙂

Glede Rusinj je res, da hodijo urejene okrog in da so v povprečju kar lepe, ampak Moskva in Peterburg (jaz sem bil v slednjem) bojda nista reprezentativen odraz Rusije, verjento bi bilo treba pogledati še kam bolj proti vzhodu.

Smo pa Slovenci (Zahodnjaki) za Rusinje zanimivi, jaz sem se v CCCP imel kar lepo. 😉

Polarni, ti pa preboli že enkrat, da te je baba pustila, se pač zgodi, nimaš kaj, tako je življenje. Ne moreš zaupati niti canonu, kaj boš šele ženski. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Zakaj pa ne? Ti me ne boš dohiteli, imam veliko tega za sabo, enega otroka že odraslega, skratka ta del življenja izpolnjen. Menda v teh letih ne bom sanjaril o dvajsetletnicah, ki bi mi lahko bile hčere, ampak so na vrsti druge življenjske aktivnosti in cilji, letom primerni, ne? Si sposobno to vsaj približno razumet?
[/quote]
a nimaš ti dva otroka :) inu da imaš veliko za sabi? ja veliku jokanja inu stokanja kr je babi rit znorela inu je danes še bolj vesela:) pri teb je suša u hlače udarla in kr ni druge nuje si mogu pozabt na lušne cajte inu si našu nove cilje 🙂 vsaj neki 🙂
[/quote]

Kolikor jaz vem, naj bi imel dva, ampak enega je uspel zaploditi, pri drugem mu je pa novi dedec od njegove žene pomagal:)))

Z dekleti v Rusiji je tako – konkurenca je huda, in vsaka, ki je za tekočim trakom v delovnem pajacu, stopi z avtobusa v takih štiklah in minici, da dol padeš. To je res, čeprav jaz sem jih kar nekaj spoznala, ki so bile doma (v Rusiji) normalne, ko so prišle pa v Slovenijo, jih pa na letališču nisem spoznala, ker so bile tako našminkane…Ima pa tam skoraj vsaka napihnjene ustnice, samo da ima 16+…
Se mi zdi, da se obnašajo po vetru – če vidi, da v službi ni šans za tipa, se ne bo kaj prida rihtala, če pa, bo pa kot reklama za šminko in puder. Oz, zrihtala se bo takrat, ko se bo to eventuelno splačalo.
Drugače sem pa jaz videla tudi debele, ampak so tudi te skoraj vse urejene.
Mi je pa vedno hecno, ko gledam ruske moške – kako imajo lahko tako lepe ženske tako grde sinove? Ker že, če gledaš otroke – fantki so kar nekaj, punčke so pa luštne – že takrat, ko se še ne mažejo.

Ruske babuške pravijo da je pravi moški samo malo lepši od opice, kar najbrž pomeni da če je precej lepši beži stran 😉

eh pri 18 je še hudič lep. odgovor pa je enak kot vprašanje, zakaj so črnke veliko bolj svetle od svojih moških kolegov? Ker se mažejo z raznimi posvetlitvenimi kremami. Tako pa so te babnice že od najstništva naprej podvržene operacijam in drugim lepotnim popravkom.

Ce prav razumem zenske v rusiji iskreno pokazejo vse kar zenske hocejo, pri nas pa pac vse to samo skrivajo za kamuflazo (v smislu jaz nebom nic, bo ze on) da si ob vsem tem se mal ego nafilajo.

Ah dajte no, v Moskivi pa imajo ja skoraj vse iste obraze, umetne ustnice in male nose, umente joske. Sam sem tam dva mesca na leto zadnje par let, pa vam povem da so jim operacije tako blizu kot brazilkam. Zato pridejo po vecini vse podobne od kirurgov. Meni so zenske ki to delajo plehke… Ja sej bi pofkuku, ampak ni pa to neka raznovrstna lepota. Pac seks lutke zame. Men so lepotice bolj naravne zenske, drugacne. Ok, vidis pa seveda tudi naravne lepotice, vendar so v manjsini.

Ok, če ti je tak tip bejbe všeč. Zrihtane so pa res, pa spet po svoje:). Meni (sicer sem ženska, ampak ocenjujem pa menda lahko) take ženske niso všeč. So mi všeč ali skandinavke ali pa latinke, vzhodnjakinje pa sploh ne. Za moške isto lahko rečem. Vzhodnoevropejci se mi zdijo prej grdi kot lepi.

Tam so same kešpi*ke in izkoriščevalke moških. Torej, kogar to ne moti in ima dovolj denarja, naj izvoli.

V Rusiji se niso, ker je prevelika konkurenca, veliko vec je tipov kokr bejb, sm ko jo pa domov pripeljes, sploh, ce si zahodnjak, se bo pa hitro po vetru obrnila in postala tisto, kar pravis. Pa tudi za Rusinje velja, da so do 30 se vredu, potem pa se dvakrat hitreje starajo kot recimo Slovenke.

Ne vem, kje so se skrivale lepotice, ko smo bili mi v Moskvi?! Res smo bili le 5 dni, a lepotic je bilo res par med 1000.

Dve ruski punci poznam, poročeni tu v Sloveniji in resnici na ljubo, so lepe. Lasje imajo zares lepe in zobje!

Wav, kot biseri, pa večinoma niti plomb nimajo. Ja, bolj naravno lepe so videt kot me.


Zakaj pa ne? Ti me ne boš dohiteli, imam veliko tega za sabo, enega otroka že odraslega, skratka ta del življenja izpolnjen. Menda v teh letih ne bom sanjaril o dvajsetletnicah, ki bi mi lahko bile hčere, ampak so na vrsti druge življenjske aktivnosti in cilji, letom primerni, ne? Si sposobno to vsaj približno razumet?
[/quote]

Če je vse ženske okrog sebe zaznaval kot cipe, si samo lahko misliš, kako dolgo mu ga je uspelo zadržati v hlačah… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close