Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so tisti trije tipi s tabo

Kdo so tisti trije tipi s tabo

Smo tri prijateljice ravno z dopusta.
Ker nismo imele jajc direktno pristopiti do tebe na Braču in se predstaviti, te prosim, če lahko odgovoriš na ZS , ki sem ti ga poslala. Zanima me ali so fantje samski? Še posebej me zanima visok mišičast blond dolgolasec.
Res prosim za odgovor, kje bi se jih dalo spoznati pa seveda če so samski?
Prosim odpiši na ZS

Seveda smo samski.

Nehi sramotit ženske.

nova
Uredništvo priporoča

A so hudi aaaa😛😛😛
ti frajerji se jih s palico otepajo, tko da verjetno nimate šans

Post je namenjen točno določeni osebi, zato vsi ostali obvoz. Vaše izjave me ne zanimajo. Zanima me samo njen odgovor.

Pozabi me.

A ni logično, da če si ženska, da nimaš jajc?
Zakaj pa iščeš moškega, pričakuješ pa odgovor od NJE?

Če niste najmanj manekenke nimate šans punce. Pozabite.

Potem pa piši točno določeni osebi in ne smeti foruma s takimi temami.

Avtorica je očitno vsa mokra in obupana, da jo en viking nabriše :))) uboga reva


Vse tri smo privlačnega videza. Ne sklepaj nekaj na pamet. Slinasti, majhni in debelušni povprečneži me ne zanimajo. Zase želim visokega moškega z izklesano postavo, blond lasmi in luštnim obrazom. Takih moških pa ne srečam prav veliko. Sklepam pač da je samski, prepričana pa seveda nisem.

Potem pa piši točno določeni osebi in ne smeti foruma s takimi temami.
[/quote]
Sem ji pisala že v soboto ,pa žal ni odgovora z njene strani. Morda ni opazila zasebnega sporočila ,zato sem poskusila še na ta način.

Draga gospodična, če imava v mislih isto osebo, naj vam povem, da se boste pošteno načakali.


Vse tri smo privlačnega videza. Ne sklepaj nekaj na pamet. Slinasti, majhni in debelušni povprečneži me ne zanimajo. Zase želim visokega moškega z izklesano postavo, blond lasmi in luštnim obrazom. Takih moških pa ne srečam prav veliko. Sklepam pač da je samski, prepričana pa seveda nisem.
[/quote]

Ne ni samski, tako, da tace stran! A si na glavo padla, da bo tak tip sam? Moj je! Jasno? Moj!

[img]https://img.memecdn.com/muscular-son-of-god_o_3969309.jpg[/img]

Ne vem katero osebo imate v mislih vi, jaz imam v mislih gospo, ki je redna članica starševskega čveka. Ne upam si pa kar tako izpostaviti njenega uporabniškega imena. Vem pa, da je gospa vsaj po njenih izjavah tukaj gor zelo zabavna oseba. Je poročena in ima dva otroka, ter počitniško hišo na Braču. Ker je kar nekaj stvari povedala o sebi,sem jo prepoznala po napisanem in praktično smo bili sosedje deset dni na morju, saj smo jaz in moji dve prijateljici najele apartmajsko hišo zraven njene hiše. Žal pa nisem zmogla poguma, da bi pristopila k njim. To bi bilo res čudno.
Če je omenjena gospa ista in če jo poznate vas prosim, če ste tako prijazni in mi zaupate vaše registrirano ime, seveda če ga imate in če ste za lahko nadaljujeva po ZS.

Ne vem katero osebo imate v mislih vi, jaz imam v mislih gospo, ki je redna članica starševskega čveka. Ne upam si pa kar tako izpostaviti njenega uporabniškega imena. Vem pa, da je gospa vsaj po njenih izjavah tukaj gor zelo zabavna oseba. Je poročena in ima dva otroka, ter počitniško hišo na Braču. Ker je kar nekaj stvari povedala o sebi,sem jo prepoznala po napisanem in praktično smo bili sosedje deset dni na morju, saj smo jaz in moji dve prijateljici najele apartmajsko hišo zraven njene hiše. Žal pa nisem zmogla poguma, da bi pristopila k njim. To bi bilo res čudno.
Če je omenjena gospa ista in če jo poznate vas prosim, če ste tako prijazni in mi zaupate vaše registrirano ime, seveda če ga imate in če ste za lahko nadaljujeva po ZS.
[/quote]

Da,vsekakor imava v mislih isto osebo.
Gospodična, predlagam vam sledeče in sicer, da se že danes vse tri usedete v avto in odpravite proti morju. Nikar ne čakajte na jutri, kajti zna se zgoditi, da fantov več ne bo tam.
Brez zadrege potrkajte gospe na vrata. Zagotovo si upam trditi, da vas bo gospa neizmerno vesela. Glede na informiranost, ki sem jo deležen se cenjena gospa že lep čas trudi fante oženiti, pravzaprav sem začuden nad dejstvom, da ji to še ni uspelo.
Vendar naj vas za konec še opozorim, da si ne upam z gotovostjo trditi, da vas bojo fantje sprejeli z enakim navdušenjem kot omenjena gospa.
Vsekakor pa razumem in sprejemam kot nekaj življenjskega, vaše sicer malo nerodno povpraševanje po točno teh treh fantih ravno na MON-u , zato bom v bodoče brez nepotrebnih pripomb.
Srečno dame

@ Lokacija ustreza
Lahko se tikava, jaz sem te vikala ker si ti mene. Zanima me koliko so točno stari in če so mogoče iz Ljubljane?
Ne razumem pa kaj si hotel povedati s tem, da jim išče žene.
Na vrata si pa ne upamo kar tako potrkati neznanim ljudem, zato kaj takega odpade in niti ni kulturno.
Če jo res poznaš a si ji pripravljen povedati, da sem ji pisala na ZS in če mi lahko prosim odpiše?
Hvala.
Fantje so res za umret in od kar sem ga videla ne morem spati. Nobena od nas,samo oni so v glavi.

Takšna gorečnost v človeku na koncu vedno privede do bridkega razočaranja!

Moj nasvet: POZABI VSE SKUPAJ

Pozabila si namreč sledeče:
Da tebe in tvojih kolegic ONI niso opazili (kar se ne zgodi, če je tipu katera simpatična- bo vse naredil, da pride do spoznanja). Tako pa jim niste sedle v spomin…in si ne belijo glave, kdo ste ve, iz kod ste in kako priti do vas–boli jih K*rac za vas!

Ve tri pa goreče koze ihtite za tremi hladnimi, nezainteresiranimi kozli!

To bo vesela štala in sramotenje za brez veze!

Ampak, vsaka lekcija nekaj stane!

Lp

Joj ne morm vrjet no kaj se to dogaja hahahahaha svasta .. Joj oni so vsi trije neresni (itak prženjena zlahta ker moji niso taki :))) ) ta danasnja mladina je čist adijo Mijo nobene koristi od njih. Stari so dost od 25 do 29 da bi bili lahko že bol resni in se v roke vzel ampak ne.. Boli jih curac važna je zurka..
Raj se ve babnice za kom drugim bolj primernim ozrite to je moj nasvet
Kot je nekdo napisal od njih ni kruha
Brezveze res karkoli upati ker te majo vsak mesec drugo punco Samo palca nuca
Sem jim pa povedala da so iskani in zdaj zjajo okoli ko sokoli Kere punce so to samo sem jim pozabila omenit da jih ni več na morju
Totalno se zabavam hahaha

A ti model lokacija sej veš kdo platices mi ovo samo Čaki se
Neumnosti pisat bo še kera mislila da res lahko na vrata uleti, no vseeno thx za info vidim da si dezurni
Naslednic ko boste šli mimo te bom utopila
Sem se pa pošteno narezala
Punce move on res če si hočete dobro sebi in svojemu srčku
Pa brez zs prosm v bodoce
P. S a to ste tiste tri luštne mlade punce blond pa dve rjavolaske ena krajše lase ki so hodile mimo nas na plažo in vse nervozne kukale na moje dvorišče ccccc vidla vidla vse sem vidla preveč očitno samo mi ni bilo jasno kaj je vaš problem. Boste že nove fante našle me ni strah za vas
Vsem ostalim monovcem pa velik pozdrav
Tolk od mene

Vaaaau, grda resnica, tole maš pa kar lepo kolobocijo z vašimi lepimi fanti.
Škoda, no, da prej ne pogruntaš, bi mogoče še kakšen lep otroček na svet pokukal.
Drugič bodi boljša gazdarca.

Z veseljem, ☺️ šefica.

Prenašam
sporocilo

Najlepša hvala za odgovor. Se opravičujem, če sem vas preveč nadlegovala.
Ja, to smo bile mi tri. Jaz sem tista z dolgimi blond lasmi. Zdaj mi je kar nerodno, da smo opazovale vaše dvorišče. Imate pa zelo lep vrt. Gledale smo fante, da ne boste mislila, da smo oprezale za vami in kaj počnete vi. Žal mi je, da se nismo spoznali. Bilo nam je nekako nelagodno kar tako pristopiti k vam.
Samo to bi še prosila, če mi poveste ali so iz Ljubljane in če morda veste kam se hodijo zabavati. Vse tri smo tudi žurerke po srcu in če bi jih spoznale, bi lahko skupaj žurali. Mene ne moti, če je imel več punc. Vsi imamo svojo zgodovino. Če je tudi karakterno tako lep, kot je lep na videz, preteklost sploh ni pomembna. Verjetno še ni našel prave. Res mi je všeč in to mu lahko tudi poveste. Verjetno so tudi oni nas opazili, saj so nas kar gledali na plaži. Mogoče so pa oni mislili, da nas ne zanimajo,nam je bilo pa v resnici nerodno bulit v njih. Tudi to jim lahko poveste.
Upam, da niste užaljeni ker sem odprla to temo. Enostavno nisem vedela, kako drugače naj stopim v kontakt z vami.
Drugače ste pa zelo simpatična in bi bilo zanimivo tudi z vami kdaj kavo popiti.
Ostale pa prosim, če se vzdržite neprimernih komentarjev.

Glej Pupa, spravi se dol in se nahaj blamirati še bolj, utihni. Razen, če nisi plačana od koga, da se tu smešiš?

Takole fukotožne boste kvečjemu pristale v rokah narkokartelskih makrojev za poceni belo blago!
Takih tipov je ohoho, najdeš jih tudi v planinah, rekah, jezerih, malo morje.

Nehaj pa tule trapat! Uno mularijo s polnimi jajci srečaš dol kadar češ, pokavsaj vse tri ampak na tih način, ne kokodajsast!

Glej Pupa, spravi se dol in se nahaj blamirati še bolj, utihni. Razen, če nisi plačana od koga, da se tu smešiš?

Takole fukotožne boste kvečjemu pristale v rokah narkokartelskih makrojev za poceni belo blago!
Takih tipov je ohoho, najdeš jih tudi v planinah, rekah, jezerih, malo morje.

Nehaj pa tule trapat! Uno mularijo s polnimi jajci srečaš dol kadar češ, pokavsaj vse tri ampak na tih način, ne kokodajsast!
[/quote]

A si ti nepismen?
Takih tipov ni ohoho. V resnici jih je zelo malo. Hodim v gore in tudi ob jezeru se zelo rada sprehodim in takih ni. Ni jih! Srečujem same povprečneže, večina je predebelih ali pa so preveč suhi brez prave mišične mase . Verjetno si tudi ti v eni od naštetih kategorij zato pa se tako razburjaš.
Redno hodim v fitnes pa tudi tam ni prave izbire.Nekateri imajo res lepo telo, so pa grdi v obraz. To pa ni zame.
Prosim da prenehaš z nesramnostjo.

New Report

Close