Starševski čvek

Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Default avatar
Imela bi slabo vest je napisal/a:
Jaz ne grem pucat za (skorajda) noben denar. Za 100 €/h bi mogoče premislila. Kaj me sploh gnjaviš ti, če pridem jaz tebi pucat. Nisi gladka, res ne.

Ja, če je čistila več kot 4 ure in ni postavila prave cene, glede na to, da ve, da denar ni problem (do 100 € bi ji komot dala), potem je kriva sama. Ampak dvomim, ker ženska je redno zaposlena in ni videti, da bi ji manjkalo kakšno kolo v glavi. Prej obratno, se v življenju zelo znajde.

Meni se 50 € v tudi v petih urah ne zdi malo za delo na črno. Majkemi čistil ne porabi za 3 €. Stroškov prevoza nima, ali kaj si vse še zmišljujete, ko ne veste več kje bi svojo foušarijo dokazovale na "realen" način. Si lahko skuha kavo, pije kar je na voljo, lahko zaradi mene tudi posedi. Ma da v štirih/petih urah ne počisti ene male mini kopalnice in štirih oken, ostalo pa osnovno - prah, sesanje.... Ne vem no... Malček pretiravate vseeno. To še bi jaz spucala, če bi se dala zraven. Saj se ne bom, ma če se bi. :)
Default avatar
Iscem1234 je napisal/a:

Kdo pa čisti vmes?

Ko najdeš žensko, se zmenita za generalko, da vse spuca v nulo, potem pa naj ti hodi vsaj na 14 dni, ker na en mesec je predolga.

Jaz spucam pri nas v treh urah, ampak čistim redno tedensko, plus še,če je kaj ekstra za spucat, plus pečice ne štejem v to 3 urno čiščenje, plus prah brišem sproti kolikor toliko, skratka vsak dan kaj naredim po 15-20 minut, včasih pol ure, pa tiste zoprne kote, ki jih vedno pozabiš tudi pucam posebej, tako da mi potem res kopalnica, kuhinja, prah in tla vzamejo 3 ure.

Poznam samo eno žensko, ki je hitra kot strela in bi ti vse to 1x mesečno očistila v nulo v treh urah, ampak je zasedena na polno in ceno ima 13€ na uro, ker hitrost se tudi plača.
Default avatar
kaj pa če je napisal/a:
Ne vem, čemu se sploh pogajaš.
Če si dala hišo, stanovanje enkrat pucat, pomeni, da je za spucat, sploh okna.
Drugače bi bilo sproti očiščeno, kar bi zadostovalo kot si zapisala.
Kar se tiče plačila, je na črno toliko, preko s.p. pa precej dražje, da se razumemo.

Zadeva je jasna, ni dileme, ko najamemo čiščenje, vemo, da bo opravljeno tako, kot mora biti, recimo v hotelih. To pomeni čiščenje in to se plača, pa ne po dampinških cenah. Kvaliteta ima svojo ceno, v to se štejejo tudi naravna čistila.
Default avatar
Pozdravljeni
Ponujam ciscenje stanovanja in his,sem zelo natacna s veliko iskusnje,sem delovna in vredna zaupanja.
Lahko se mi oglasite na:
([email protected])
Default avatar
Pozdravljeni! Če iščete vestno, zaupno in pridno gospo za čiščenje vašega doma v Ljubljani, se priporočam. Imam veliko izkušenj. Lahko pišete ali telefonirajte 031533880. Lep pozdrav, Marija
Default avatar
Jaz sem že razmišljala, da bi 1x tedensko poiskala pomoč, ampak priznam, da cvikam, da mi ne bo z isto krpo pucala kopalnico in kuhinjo ali kakšne podobne bolane fore. Itak je ne vidiš kaj počne.

Ko opazim čistilko v službi ... wtf, vse z istimi krpami 🙈
Default avatar
Razlika je ali gospa rabi čiščenje ali NATANČNO čiščenje!!??
V treh urah jaz natančno in generalno očistim kopalnico in eno okno!
Draga gospa, hitro in poceni nikoli ni tudi ČISTO!!
K takim jaz ne hodim!
Default avatar
Tudi jaz iscem nekoga za ciscenje cca 2x/mesecno, hisa 100m2. Pogoj je termin med tednom dopoldan.
Default avatar
Jazuu je napisal/a:
Napišite prosim vaš kontakt.
Default avatar
Pozdravljeni!

Ali še vedno razmišljate o najemu čistilke? Vem o čem govorite in vam obljubim, da tega ne bi počela, ker vem kaj to pomeni za naše zdravje. Sem mamica dveh otrok in skrbim, da imata vedno čisto, tako da bi tudi pri vam lahko priskrbela, da uživate v čistem in urejenem stanovanju. Če vas zanima, mi prosim tukaj napišite vaš mail pa vam pišem.

Lep pozdrav!
D.
Default avatar
TheBride je napisal/a:
Pozdravljeni!

Ali še vedno razmišljate o najemu čistilke? Vem o čem govorite in vam obljubim, da tega ne bi počela, ker vem kaj to pomeni za naše zdravje. Sem mamica dveh otrok in skrbim, da imata vedno čisto, tako da bi tudi pri vam lahko priskrbela, da uživate v čistem in urejenem stanovanju. Če vas zanima, mi prosim tukaj napišite vaš mail pa vam pišem.

Lep pozdrav!
D.
Default avatar
Pozdravljeni,

ali me lahko pokličete na tel. 031462671.
Lp,
Default avatar
to pa vem je napisal/a:

Ja, če čisti 1x tedensko, če pa pride ribat 1x na mesec, potem vsaj duplo casa!
Default avatar
Običajno kamorkoli greš in najameš apartma z dvema spalnicama, kopalnico,teraso v tujini al doma, je običjana cena za čiščenje celega apartmaja cca 50 € z davkom vred ali pa še manj
Torej... tukaj pa načrno bi eni imeli še precej več!?