Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Lokacija na Bežigradu v bloku BS3, potrebno bi bilo 1x na mesec očistiti:
Mala kopalnica, ločen mali wc, kuhinja (pulti, pecica, stedilnik), posesati in prebrisati tla v kuhinji in osrednjem prostoru

Po moje ima ta prava cistilka maksimalno 3 ure dela – dela res ni veliko. Placam 10€/uro.

Kontakt: [email protected]

To vse vam očistim v 6-7 urah. Natančno!

ta prava čistilka ima 15 eurov na uro + plačano pot, ta ki ti bo počistila enomesečno packarijo v treh urah.

nova
Uredništvo priporoča

6-7 ur? Kaj misliš it 2x skozi vse prostore al kaj?

cene za čiščenje v LJ so kar 10 /uro. In ja res, ena dobro utečena čistilka ima spucano v parih urah to, kar želi avtorica posta.

Lahko v treh urah, ja,če je bilo do zdaj redno čiščeno.
Če je pa na ploščicah veliko starega vodnega kamna in pečica fajn pošpricana od enega leta ali več….bo pa to skoraj neizvedljivo narest v treh urah.

se ne bo zavezala terminu in prevozu za 30€/ mesec. Bo treba dat vsaj 50. Za 30€ še prostitutke ne dobiš in to slabe.

Odvisno koliko čistite med mesecem. Če redno, potem bi mogoče res šlo v 3 urah. Odvisno tudi od velikosti prostorov.
Če pa gre za generalno (podrobno) čiščenje prej nečiščenih prostorov, dvomim, da bi šlo v manj kot 5 urah. Jaz osebno računam 13 eur/h, z računom.

če gre za čiščenje enkrat na mesec, hudo dvomim, da bi bilo tako malo dela

Želite natančno čiščenje ali samo čiščenje?
Samo kopalnica zahteva 1 uro in pol čiščenja.
Pridem za 5 ur.

Mimogrede – kaj konkretno čistiš v kopalnici 1, 5 ure?

Čistim tedensko ampak v treh urah res ni mogoče očistiti še tako čistega stanovanja!

Mimogrede – kaj konkretno čistiš v kopalnici 1, 5 ure?
[/quote]

Vodni kamen, ploščice, kad, tuš kabino, bide, wc, ogledala, tla, vso kramo, perilo ….
TO!
Natančno!!!

Vodni kamen, ploščice, kad, tuš kabino, bide, wc, ogledala, tla, vso kramo, perilo ….
TO!
Natančno!!!
[/quote]

Tako je to, se strinjam popolnoma. Tudi brez perila kopalnica ni popolna v uri in pol.
Vsak, ko začne drgnit, to ve. Bolj, ko drgneš, več se vidi.
Površine je treba namočiti, splakniti in ponovno od začetka, do visokega suhega sijaja.
Kdor čisto čisti, ta to dobro ve. Konec koncev se za to tudi plača.

Vodni kamen, ploščice, kad, tuš kabino, bide, wc, ogledala, tla, vso kramo, perilo ….
TO!
Natančno!!!
[/quote]

Vprašam, ker za to porabim 45 minut, mogoče 50 če odmaknem/zvlečem pralni stroj.

Ploščice, vrata, omare, umivalnik, wc, tuš, tla, bide, poličke, po vrhu tudi vse police, luč, pralni stroj z vseh strani, bojler, stikala,…vse kar se da, 45 min.

Natančno!

Če pa grem notri po omarah in omaricah, pa presortirat vso kozmetiko, čistila,… , pa mi vzame vse 3-4 ure.

Vodni kamen, ploščice, kad, tuš kabino, bide, wc, ogledala, tla, vso kramo, perilo ….
TO!
Natančno!!!
[/quote]

Kaj pa če ima moja kopalnica samo kad in wc, 1 majhen umivalnik, nekaj malo omaric, sušilca na pralnem stroju? Uro in pol?

Hočem povedati, da je to zelo subjektivno. Za objektivno oceno je treba videti prostor in kvadraturo in oceniti.

Za pomoč: moje stanovanje je cca. 50 kvadratov + atrij. Za 45 € mi je počistila: kopalnico generalno (brez urejanja V omaricah); hodnik in spalnico – sesanje, brisanje tal, prahu; kuhinja je zelo majhna – vse “od zunaj”+ pečica, mikrovalovka, tla; dnevna soba/jedilnica – klasika – prah, sesanje, tla (v omaricah samo kjer je steklo); terasa – pometanje. In okna (3 okna + balkonska vrata).

Ne vem koliko ur je bilo potrebnih. Je pa bilo v kopalnici precej vodnega kamna, v kuhinji pa malo kritična pečica. Ostalo sproti dokaj čiščeno, cunj ni bilo treba nič urejati in vse je bilo v nulo pospravljeno.

Ko sem prišla domov iz morja sem bila presrečna, da sem končno najela čistilko in prišla v čisto stanovanje. Ker če delaš do zadnje minute še spakirat ne utegneš skoraj.

Kaj pa če ima moja kopalnica samo kad in wc, 1 majhen umivalnik, nekaj malo omaric, sušilca na pralnem stroju? Uro in pol?

Hočem povedati, da je to zelo subjektivno. Za objektivno oceno je treba videti prostor in kvadraturo in oceniti.

Za pomoč: moje stanovanje je cca. 50 kvadratov + atrij. Za 45 € mi je počistila: kopalnico generalno (brez urejanja V omaricah); hodnik in spalnico – sesanje, brisanje tal, prahu; kuhinja je zelo majhna – vse “od zunaj”+ pečica, mikrovalovka, tla; dnevna soba/jedilnica – klasika – prah, sesanje, tla (v omaricah samo kjer je steklo); terasa – pometanje. In okna (3 okna + balkonska vrata).

Ne vem koliko ur je bilo potrebnih. Je pa bilo v kopalnici precej vodnega kamna, v kuhinji pa malo kritična pečica. Ostalo sproti dokaj čiščeno, cunj ni bilo treba nič urejati in vse je bilo v nulo pospravljeno.

Ko sem prišla domov iz morja sem bila presrečna, da sem končno najela čistilko in prišla v čisto stanovanje. Ker če delaš do zadnje minute še spakirat ne utegneš skoraj.
[/quote]

Ti dam dvakrat toliko, da prideš sčistit vse našteto. Vzameš?
Gospa izven EU pa bo toliko računala, ja.

Ti dam dvakrat toliko, da prideš sčistit vse našteto. Vzameš?
Gospa izven EU pa bo toliko računala, ja.
[/quote]

Kaj pa ti bluziš. Za ceno nisem niti vprašala. Najela sem gospo, za katero vem, da dela dobro. Cene mi ni znala povedati vnaprej, kar razumem in sem tudi dala jasno in glasno vedeti, da “stane kolikor pač stane” in ji potem dala 50 €. Kaj je problem? Mislim, da več kot 4h ni imela dela.
Kdo zasluži 12€/h? Jaz ne. Pa nimam slabe plače.

Kaj pa ti bluziš. Za ceno nisem niti vprašala. Najela sem gospo, za katero vem, da dela dobro. Cene mi ni znala povedati vnaprej, kar razumem in sem tudi dala jasno in glasno vedeti, da “stane kolikor pač stane” in ji potem dala 50 €. Kaj je problem? Mislim, da več kot 4h ni imela dela.
Kdo zasluži 12€/h? Jaz ne. Pa nimam slabe plače.
[/quote]

In ti ji verjameš, da je delala le 4 ure?
Sama veš, koliko časa gre za tri okna, če pomiješ še vse okvirje, žaluzijo…

Ali pa si sama toliko površna, da niti ne veš, kaj pomeni očiščeno.
Torej prideš?
Da ali ne? Samo se mora svetiti, se razume.

Kaj pa ti bluziš. Za ceno nisem niti vprašala. Najela sem gospo, za katero vem, da dela dobro. Cene mi ni znala povedati vnaprej, kar razumem in sem tudi dala jasno in glasno vedeti, da “stane kolikor pač stane” in ji potem dala 50 €. Kaj je problem? Mislim, da več kot 4h ni imela dela.
Kdo zasluži 12€/h? Jaz ne. Pa nimam slabe plače.
[/quote]
saj ona ni zaslužila 12 evrov na uro. odštej čistila, odštej stroške prevoza, odštej čas prevoza, ko ne more nikomur kasirat… pa prideš na dosti nižji znesek.

In ti ji verjameš, da je delala le 4 ure?
Sama veš, koliko časa gre za tri okna, če pomiješ še vse okvirje, žaluzijo…

Ali pa si sama toliko površna, da niti ne veš, kaj pomeni očiščeno.
Torej prideš?
Da ali ne? Samo se mora svetiti, se razume.
[/quote]

Jaz ne grem pucat za (skorajda) noben denar. Za 100 €/h bi mogoče premislila. Kaj me sploh gnjaviš ti, če pridem jaz tebi pucat. Nisi gladka, res ne.

Ja, če je čistila več kot 4 ure in ni postavila prave cene, glede na to, da ve, da denar ni problem (do 100 € bi ji komot dala), potem je kriva sama. Ampak dvomim, ker ženska je redno zaposlena in ni videti, da bi ji manjkalo kakšno kolo v glavi. Prej obratno, se v življenju zelo znajde.

Meni se 50 € v tudi v petih urah ne zdi malo za delo na črno. Majkemi čistil ne porabi za 3 €. Stroškov prevoza nima, ali kaj si vse še zmišljujete, ko ne veste več kje bi svojo foušarijo dokazovale na “realen” način. Si lahko skuha kavo, pije kar je na voljo, lahko zaradi mene tudi posedi. Ma da v štirih/petih urah ne počisti ene male mini kopalnice in štirih oken, ostalo pa osnovno – prah, sesanje…. Ne vem no… Malček pretiravate vseeno. To še bi jaz spucala, če bi se dala zraven. Saj se ne bom, ma če se bi. 🙂

Kdo pa čisti vmes?

Ko najdeš žensko, se zmenita za generalko, da vse spuca v nulo, potem pa naj ti hodi vsaj na 14 dni, ker na en mesec je predolga.

Jaz spucam pri nas v treh urah, ampak čistim redno tedensko, plus še,če je kaj ekstra za spucat, plus pečice ne štejem v to 3 urno čiščenje, plus prah brišem sproti kolikor toliko, skratka vsak dan kaj naredim po 15-20 minut, včasih pol ure, pa tiste zoprne kote, ki jih vedno pozabiš tudi pucam posebej, tako da mi potem res kopalnica, kuhinja, prah in tla vzamejo 3 ure.

Poznam samo eno žensko, ki je hitra kot strela in bi ti vse to 1x mesečno očistila v nulo v treh urah, ampak je zasedena na polno in ceno ima 13€ na uro, ker hitrost se tudi plača.

Jaz ne grem pucat za (skorajda) noben denar. Za 100 €/h bi mogoče premislila. Kaj me sploh gnjaviš ti, če pridem jaz tebi pucat. Nisi gladka, res ne.

Ja, če je čistila več kot 4 ure in ni postavila prave cene, glede na to, da ve, da denar ni problem (do 100 € bi ji komot dala), potem je kriva sama. Ampak dvomim, ker ženska je redno zaposlena in ni videti, da bi ji manjkalo kakšno kolo v glavi. Prej obratno, se v življenju zelo znajde.

Meni se 50 € v tudi v petih urah ne zdi malo za delo na črno. Majkemi čistil ne porabi za 3 €. Stroškov prevoza nima, ali kaj si vse še zmišljujete, ko ne veste več kje bi svojo foušarijo dokazovale na “realen” način. Si lahko skuha kavo, pije kar je na voljo, lahko zaradi mene tudi posedi. Ma da v štirih/petih urah ne počisti ene male mini kopalnice in štirih oken, ostalo pa osnovno – prah, sesanje…. Ne vem no… Malček pretiravate vseeno. To še bi jaz spucala, če bi se dala zraven. Saj se ne bom, ma če se bi. 🙂
[/quote]

Ne vem, čemu se sploh pogajaš.
Če si dala hišo, stanovanje enkrat pucat, pomeni, da je za spucat, sploh okna.
Drugače bi bilo sproti očiščeno, kar bi zadostovalo kot si zapisala.
Kar se tiče plačila, je na črno toliko, preko s.p. pa precej dražje, da se razumemo.

Zadeva je jasna, ni dileme, ko najamemo čiščenje, vemo, da bo opravljeno tako, kot mora biti, recimo v hotelih. To pomeni čiščenje in to se plača, pa ne po dampinških cenah. Kvaliteta ima svojo ceno, v to se štejejo tudi naravna čistila.

Pozdravljeni
Ponujam ciscenje stanovanja in his,sem zelo natacna s veliko iskusnje,sem delovna in vredna zaupanja.
Lahko se mi oglasite na:
([email protected])

Pozdravljeni! Če iščete vestno, zaupno in pridno gospo za čiščenje vašega doma v Ljubljani, se priporočam. Imam veliko izkušenj. Lahko pišete ali telefonirajte 031533880. Lep pozdrav, Marija

New Report

Close