Forum.Over.Net

Starševski čvek

Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Default avatar

Iscem1234

Lokacija na Bežigradu v bloku BS3, potrebno bi bilo 1x na mesec očistiti:
Mala kopalnica, ločen mali wc, kuhinja (pulti, pecica, stedilnik), posesati in prebrisati tla v kuhinji in osrednjem prostoru

Po moje ima ta prava cistilka maksimalno 3 ure dela - dela res ni veliko. Placam 10€/uro.

Kontakt: [email protected]
Default avatar

Zanimivo

To vse vam očistim v 6-7 urah. Natančno!
Default avatar

ojojj

ta prava čistilka ima 15 eurov na uro + plačano pot, ta ki ti bo počistila enomesečno packarijo v treh urah.
Default avatar

ni_dosti

Zanimivo je napisal/a:
6-7 ur? Kaj misliš it 2x skozi vse prostore al kaj?
Default avatar

to pa vem

cene za čiščenje v LJ so kar 10 /uro. In ja res, ena dobro utečena čistilka ima spucano v parih urah to, kar želi avtorica posta.
Default avatar

tetamici

Lahko v treh urah, ja,če je bilo do zdaj redno čiščeno.
Če je pa na ploščicah veliko starega vodnega kamna in pečica fajn pošpricana od enega leta ali več....bo pa to skoraj neizvedljivo narest v treh urah.
Default avatar

ta prava

to pa vem je napisal/a:
se ne bo zavezala terminu in prevozu za 30€/ mesec. Bo treba dat vsaj 50. Za 30€ še prostitutke ne dobiš in to slabe.
Default avatar

čistim

Odvisno koliko čistite med mesecem. Če redno, potem bi mogoče res šlo v 3 urah. Odvisno tudi od velikosti prostorov.
Če pa gre za generalno (podrobno) čiščenje prej nečiščenih prostorov, dvomim, da bi šlo v manj kot 5 urah. Jaz osebno računam 13 eur/h, z računom.
Default avatar

enkrat na mesec

če gre za čiščenje enkrat na mesec, hudo dvomim, da bi bilo tako malo dela
Default avatar

natančna mami

Želite natančno čiščenje ali samo čiščenje?
Samo kopalnica zahteva 1 uro in pol čiščenja.
Pridem za 5 ur.
Default avatar

ni_dosti

natančna mami je napisal/a:
Mimogrede - kaj konkretno čistiš v kopalnici 1, 5 ure?
Default avatar

Čistaaaaaa

Čistim tedensko ampak v treh urah res ni mogoče očistiti še tako čistega stanovanja!
Default avatar

natančna mami

ni_dosti je napisal/a:
Vodni kamen, ploščice, kad, tuš kabino, bide, wc, ogledala, tla, vso kramo, perilo ....
TO!
Natančno!!!
Default avatar

Čisto čiščenje

Tako je to, se strinjam popolnoma. Tudi brez perila kopalnica ni popolna v uri in pol.
Vsak, ko začne drgnit, to ve. Bolj, ko drgneš, več se vidi.
Površine je treba namočiti, splakniti in ponovno od začetka, do visokega suhega sijaja.
Kdor čisto čisti, ta to dobro ve. Konec koncev se za to tudi plača.
Default avatar

ni_dosti

Vprašam, ker za to porabim 45 minut, mogoče 50 če odmaknem/zvlečem pralni stroj.

Ploščice, vrata, omare, umivalnik, wc, tuš, tla, bide, poličke, po vrhu tudi vse police, luč, pralni stroj z vseh strani, bojler, stikala,...vse kar se da, 45 min.

Natančno!

Če pa grem notri po omarah in omaricah, pa presortirat vso kozmetiko, čistila,... , pa mi vzame vse 3-4 ure.
Default avatar

kaj pa če

Kaj pa če ima moja kopalnica samo kad in wc, 1 majhen umivalnik, nekaj malo omaric, sušilca na pralnem stroju? Uro in pol?

Hočem povedati, da je to zelo subjektivno. Za objektivno oceno je treba videti prostor in kvadraturo in oceniti.

Za pomoč: moje stanovanje je cca. 50 kvadratov + atrij. Za 45 € mi je počistila: kopalnico generalno (brez urejanja V omaricah); hodnik in spalnico - sesanje, brisanje tal, prahu; kuhinja je zelo majhna - vse "od zunaj"+ pečica, mikrovalovka, tla; dnevna soba/jedilnica - klasika - prah, sesanje, tla (v omaricah samo kjer je steklo); terasa - pometanje. In okna (3 okna + balkonska vrata).

Ne vem koliko ur je bilo potrebnih. Je pa bilo v kopalnici precej vodnega kamna, v kuhinji pa malo kritična pečica. Ostalo sproti dokaj čiščeno, cunj ni bilo treba nič urejati in vse je bilo v nulo pospravljeno.

Ko sem prišla domov iz morja sem bila presrečna, da sem končno najela čistilko in prišla v čisto stanovanje. Ker če delaš do zadnje minute še spakirat ne utegneš skoraj.
Default avatar

Imela bi slabo vest

kaj pa če je napisal/a:
Ti dam dvakrat toliko, da prideš sčistit vse našteto. Vzameš?
Gospa izven EU pa bo toliko računala, ja.
Default avatar

kaj pa če

Imela bi slabo vest je napisal/a:
Kaj pa ti bluziš. Za ceno nisem niti vprašala. Najela sem gospo, za katero vem, da dela dobro. Cene mi ni znala povedati vnaprej, kar razumem in sem tudi dala jasno in glasno vedeti, da "stane kolikor pač stane" in ji potem dala 50 €. Kaj je problem? Mislim, da več kot 4h ni imela dela.
Kdo zasluži 12€/h? Jaz ne. Pa nimam slabe plače.
Default avatar

Imela bi slabo vest

kaj pa če je napisal/a:
In ti ji verjameš, da je delala le 4 ure?
Sama veš, koliko časa gre za tri okna, če pomiješ še vse okvirje, žaluzijo...

Ali pa si sama toliko površna, da niti ne veš, kaj pomeni očiščeno.
Torej prideš?
Da ali ne? Samo se mora svetiti, se razume.
Default avatar

kaj zdaj primerjaš

kaj pa če je napisal/a:
saj ona ni zaslužila 12 evrov na uro. odštej čistila, odštej stroške prevoza, odštej čas prevoza, ko ne more nikomur kasirat... pa prideš na dosti nižji znesek.