Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

to mi je danes rekla mami.. da postanejo moški pijanci ženske pa obsedenke z živalmi – npr z mačkami..
kaj pa vi menite? jaz se ne bi strinjala čisto s tem, zanima me še vaše mnenje, kako vi vidite samske po 35em?

Ja, jaz sem čudna.
Nisem pa obsedena z živalmi, pač pa s potovanji, masažami, pedikuro, fitnesom, kofetkanjem na sončku, branjem klasikov, športanjem in še čim.
Je pa res, da večkrat doniram društvom za zaščito živali.

Bolje bit obsedena z zivalmi kot z enim opravilno ne sposobnim dedcem, ki se od mame konekta direktno na zeno, da ga le ta streze.

nova
Uredništvo priporoča

“Čuden” sem bil že od nekdaj, 5 let sem že čez, pa še vedno ne pijančujem. Ne vem, a sem statistična napaka?

Verjamem ja, da vezanim zakompleksancem čudno kako nekdo ni v neki bullshit vezi, da se ima odlično oz boljše kot oni. Ni nesposobnih decov/bab, ni jokajocih in usranih pamžev, čas za hobije, čas zate. Njim pa medtem dec teži, kdaj bo večerja, pamž se dere da bi risanko. Samski pa imamo mir,tišino,čas za vse kar nam srce poželi.

upaš lahko samo, da imaš več očetovih genov kot maminih, čeprav najbrž tudi foter ni bil perla, če je tako trapo oplodil.
Glede na slabe predispozicije se boš morala potruditi, da ne boš tako zabita in omejena kot tvoja mati.

Bolje bit obsedena z zivalmi kot z enim opravilno ne sposobnim dedcem, ki se od mame konekta direktno na zeno, da ga le ta streze.
[/quote]

A ni smisel in pomen žensk (poleg rojevanja otrok), da strežejo moškemu???

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Oprosti ampak meni se zdi najbolj čudna tvoja mama.

Aja, nisem samska. Živali imam pa rada. Zelo. Kar štejem za pozitivno in ne negativno kot tvoja mati.
Žal še kako drži rek, da te žival nikoli ne prizadene, razen takrat, ko umre, kar za človeka ni moč trditi.

ja postajam čuden, glede na povprečje. Težko prenašam direndaj, družabne dogodke, pogovore o družinah, zlasti mladih, ven metanje staršev, razkurijo me parkingi namenjeni kao staršem malčkov (tisti z narisanimi vozički). Čedalje bolj iščem kraje, kjer ne morem naleteti na gručo ljudi, sploh z malimi otroki. Otroci me nervirajo vsepovsod, pa čeprav so povsem mirni……….
Tako pač je, vem da bom nekaj moral narediti na tem, ampak sem čustvena lenoba, zato čakam.

naj mi no nekdo razloži, kako bi te pes ali mačka ali hrček lahko prizadel?
Če pes noče jesti tvoje hrane, se boš vrgla na trepalnice in porabila zadnji evro, da boš našla hrano zanj. Če tvoj sorodnik ne bo hotel tvoje hrane, se boš pa mulila dva tedna.
Kdo potem koga prizadene?

No evo, zelo podobno opažam pri mojih samskih prijataljicah (starost 40 let). Postajajo take zagrenjene tetke, ki rabijo svoj mir in jih vsaka malenkost vrže iz tira.

Hja, kaj pa vem ali sem čudna ali ne. Sem pa samska.

Rada imam živali, že od malih nog.
ALkohola sploh ne pijem, ga nikoli nisem.
Otrok si ne želim, si jih nikoli nisem.
Rada pa potujem. Kofetkam ne, pijem ne, kadim ne. Športam pa dosti, rada tudi berem, hodim na izlete. Žuranja ne maram.
V glavnem očitno sem čudna :).

Jep, pri poročenih vzbujaš fovšijo in strah.
Skratka – čudna. 😉

Jep, pri poročenih vzbujaš fovšijo in strah.
Skratka – čudna. 😉
[/quote]

Fovšijo razumem, da zbujam.
Ampak strah? Zakaj pa to?

Ne pri 35, že prej, nekaj njih že tam proti 30, ostali pa pri 30.

Tu ne gre za ljudi, ki so družabni, imajo krog prijateljev, so bili v zvezah in so trenutno samski, gre za ljudi, ki niso v zvezah, so dolgo samski, nimajo nek krog prijateljev in so naspoh sami ali v zelo ozkem krogu ljudi…

Nedružabnost, slaba socializacija, nekomunikacija, sam s sabo dan na dan prinese ljudem odtujenost od življenja. Tako pač je. Pa če si star 30 in sam ali pa če si star 70 in si imel družino in partnerja, zdaj si pa nekaj let sam s sabo.
Kaj vam je tu čudnega, tako to je.

Ne pri 35, že prej, nekaj njih že tam proti 30, ostali pa pri 30.

Tu ne gre za ljudi, ki so družabni, imajo krog prijateljev, so bili v zvezah in so trenutno samski, gre za ljudi, ki niso v zvezah, so dolgo samski, nimajo nek krog prijateljev in so naspoh sami ali v zelo ozkem krogu ljudi…

Nedružabnost, slaba socializacija, nekomunikacija, sam s sabo dan na dan prinese ljudem odtujenost od življenja. Tako pač je. Pa če si star 30 in sam ali pa če si star 70 in si imel družino in partnerja, zdaj si pa nekaj let sam s sabo.
Kaj vam je tu čudnega, tako to je.
[/quote]

Hja, veš, to pa res. Moje poročene sodelavke skoz letajo po nekih porokah, jamrajo kako se zapufajo, da kupijo darila pa skoz neke žurke pa rojstni dnevi pa pečenje peciva pa glavoboli zaradi popitega alkohola pa skoz en direndaj pa novoleto pa prazniki pa jamranje zaradi pomanjkanja denarja, ker so vse zapravile za darila za ne vem koga vse….

Kaka sreča, da se mi ni treba s tem ubadat. Veš koliko prednost je, če si čuden. Z vso to štalo se mi ni treba ukvarjat. Sicer me potem mone označijo, da sem čudna. AMpak to me ne moti.

Fovšijo razumem, da zbujam.
Ampak strah? Zakaj pa to?
[/quote]

Zato, ker se povprečen folk boji samostojnih, ki mislijo s svoj glavo in niso odvisni od povprečnih komoditet, navad in podobne navlake.
Imam enega prijatelja iz tujine, ki živi tebi podobno. Ženske se ga bojijo, ker pri njem nikoli ne vedo pri čem so, moškim pa predstavlja namišljeno hudo konkurenco, čeprav se drži praktično enakih načel kot jaz: V ženske, ki so v zvezi, se ne vtika.

Nekaj resnice je v tem kar nekaj samskih moških se zapije, kar nekaj samskih žensk živijo skupaj z mačkom ali več mačkov.

Hja, veš, to pa res. Moje poročene sodelavke skoz letajo po nekih porokah, jamrajo kako se zapufajo, da kupijo darila pa skoz neke žurke pa rojstni dnevi pa pečenje peciva pa glavoboli zaradi popitega alkohola pa skoz en direndaj pa novoleto pa prazniki pa jamranje zaradi pomanjkanja denarja, ker so vse zapravile za darila za ne vem koga vse….

Kaka sreča, da se mi ni treba s tem ubadat. Veš koliko prednost je, če si čuden. Z vso to štalo se mi ni treba ukvarjat. Sicer me potem mone označijo, da sem čudna. AMpak to me ne moti.
[/quote]

me pa res zanima kje, kdo in zakaj te označuje da si čudna?

meni recimo res ni všeč to neskončno posploševanje vsevprek … velik pove o pisočem 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ne moremo ljudi kar tako kupčkati. In posploševanje tudi ni ok.
Da uravnotežim: poznam par poročenih moških, ki so alkoholiki in poznam par poročenih žensk, ki imajo mačke. Now what?:):):)

He, he, na monu smo samski itak kar naprej na tapeti, že v tej temi, da smo menda čudni.
Pa kake stare tetice pa stare sosede pa sodelavke pa tako naprej… mene pa to v bistvu zabava, da me imajo za čudno.

Je v bistvu prav smešno, ko ista ženska jamra kako je za vse sama, kako je izmozgana, kako mora kar naprej streči možu in otrokom pa kako je oh in sploh boga. Skoraj v isti sapi pa začne težit zakaj sem samska pa se celo spomni, da mi bo iskala tipa pa take fore. Pa, da bi morala nujno imet otroke, da zdaj je pa že čas :).

V bistvu čisto zabavno.

Hja, veš, to pa res. Moje poročene sodelavke skoz letajo po nekih porokah, jamrajo kako se zapufajo, da kupijo darila pa skoz neke žurke pa rojstni dnevi pa pečenje peciva pa glavoboli zaradi popitega alkohola pa skoz en direndaj pa novoleto pa prazniki pa jamranje zaradi pomanjkanja denarja, ker so vse zapravile za darila za ne vem koga vse….

Kaka sreča, da se mi ni treba s tem ubadat. Veš koliko prednost je, če si čuden. Z vso to štalo se mi ni treba ukvarjat. Sicer me potem mone označijo, da sem čudna. AMpak to me ne moti.
[/quote]

Ne morem se načudit, da si še samska, tako super ženska, ženska na ženskami, pa samska… Strašno čudno!

Ne morem se načudit, da si še samska, tako super ženska, ženska na ženskami, pa samska… Strašno čudno!
[/quote]

Hm, hvala, da me imaš za super žensko. Jaz se nimam za super žensko, je pa fajn, da ti kdo reče, da si super.


Alkoholik ne more imet mačka? Mešanca med rebulo in merlotom recimo?

New Report

Close