Starševski čvek

Fant najel kredit, da sva obnovila mojo hišo, sedaj sva šla narazen

Default avatar

grdo je to

Znanka je pred leti imela isto situacijo, s tem da je ona varala. Isto nista zivela skupaj cez teden, je blo razdalje cca 130 km med njima. Oba vlagsla, oba delala, fant sploh.

Ja, no, varala sicer je, ampak financno je bla pa fer. Vrnila mu je vložen denar brez odskodnine za njegovo delo. Nic v naravi, kr lepo kes.
Default avatar

vinko_č

inkica88 je napisal/a:
Ja, in to "kazanje" te zna na sodišču bistveno več stati kot samo 780€.
Default avatar

Zakaj že

Vrneš že, sam ne tok kot je dejansko dal. Vsaka kupljena zadeva takoj izgubi vrednost ko je uporabljena (in kupljena), zato je butasto pričakovat, da mu ona vrne tolk kokr je ob nakupu stalo. Naj odnese kar lahko. Ostalo se poračuna sam ne kot novo.
Default avatar

Aaaaaa

inkica88 je napisal/a:
O bog, za 780 evrov se bockata? Svega cuda je na svet. Jaz sem mislila, da se gre za par deset jurjev. Matr, ce bi bila res jezna na njega bi mu jih fliknila v kuverti pred noge pa se 20 bi dala zraven za popotnico.

A nas ti mal nateguješ drugač? Vrata, ograja in se kaj za tak denar? Sta rabljeno notri tlacila?
Default avatar

Cianid

inkica88 je napisal/a:
Sploh se ne čudim, da sta šla narazen, kot kaže je le dojel...
Default avatar

Tako to je

Provokacija za popestritev dneva …
Default avatar

plačajte mu

Plačajte mu: njegov vložek minus amortizacija minus povprečna najemnina za 10 let, pa bo nekako pošteno.
Default avatar

amortizacijo ja

nč ne odšteješ je napisal/a:
Amortizacijo ravno tako odšteješ, ker se materiali starajo. Bivanja pa ne, če ga ni bilo.
Default avatar

Kikach_mb

Upam, da res ni samo 780€. To je playstation+ ena igrica 🤑
Default avatar

ponudi mu tolk

Ponudi mu tolk, za kolkr lahko to robo prodaš na bolhi, drugač si pa sam naj odnese.
Default avatar

Saj ni

inkica88 je napisal/a:
Saj ni hecno, ampak je 😂
Default avatar

m1957

Post je itak pravokacija, če pa je slučajno res, pa upam, da ne bomo enkrat brali o kaki smrtni žrtvi.
Default avatar

Marko

Seveda je napisal/a:
Kaj bo on dol šraufal, če je kupil zato, da se bo uporabljalo v tisti hiši. mislim, da lahko mirno zahteva denar nazaj, v kolikor bi prišlo na sodišče. Če pa je namen drkanje en drugega, pa mu seveda lahko rečeš, naj si dol odšraufa stvari.
Avtorici ni bilo všeč? Kako pa si se potem strinjala v nakup nečesa, kar ti ni bilo všeč? Če sta kupila in sta montirala, si se strinjala, konec debate. Ali te je prisilil v nakup? Potem moraš to dokazati.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ni lovska

matematika logika gumarabika je napisal/a:
Sploh ni lovska. Če je vlagal brez soglasja lastnika, je pušnil.
Na sodišču ne bo dobil nič, če bo tožil.
Default avatar

Butl TM

Marko je napisal/a:
a ne požreš ti vseh piškotov, ki ti jih speče tvoja?
No to je to - v paru se marsikaj požre - tudi spermo in smrdečo pi.čko.
Default avatar

Marko

Za 780€ pa je itak sploh škoda debate. Sem mislil, da gre minimum za 10.000€.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Butterfly lady

Aaaaaa je napisal/a:
Točno to sem jaz pomislila!
Default avatar

Butl TM

še fu.ke mu zaračuja po tržni ceni ... bo moral še kaj doplačati ☺
Default avatar

pa dobro no

Butterfly lady je napisal/a:
pa dobro no, kaj ste prvic na forumu?
tu gor je nekaj trolov, ki dopisujejo absurdna pojasnila v teme neregistriranih. obicajno se sicer omejujejo na lezbicne scene. najmanjsi problem se je podpisat kot avtor
Default avatar

Kaj sanjas

Butl TM je napisal/a:
Pofockanje na ue kot par ne obstaja. Bila sta v izvenzakonski skupnosti kar se da dokazati.