Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek srečen konec

srečen konec

Stara sem 22let,srečna,da sem docajt prepoznala bivšega fanta,kakšne namene je imel z mano,da mi vzame nedolžnost in zagreni življenje. V zvezi sva bila 3 mesece in 65 km oddaljenosti sva se srečevala 3-4 krat na teden in sva bila zaljubljena do ušes.Na 2 zmenku je že hotel imeti spolne odnose,jaz pa mu svetujem,da naj počaka,če mu je kaj zame.A kmalu zatem,pa strela z jasnega me pokliče neka gospa in mi pojasni,da ima moj fant 8 mes,nosečo punco z njenega kraja in me je šokiralo.Za sloves sem dobila pomoč pri luknjanju 4x gum,da bo moral pri meni ostati še zadnjo noč-se mi ni uresničila-rajši poklical avtovleko in za vedno odpeketal k svoji noseči punci.Povejti mi dragi,sem prav naredila moji bivši ljubezni,da mi je znal tako spretno lagati in pretvarjati za tako ljubečega in poštenega fanta.Na koncu vsega sem mu vse odpustila in mu zaželim srečo pri svoji izvoljenki,ker imam srce ne pa kamen.L.p.

A si mu račun za preluknjane gume tud plačala? Ampak, sigurno je imel resne namene, če te je predstavil celi vasi in jim dal še tvoje kontakte. Ni jasno le, kako je vse luknje zgrešil.

Še ena potencialna, zagrenjena in opravljiva stara teta več.

______________________
nova
Uredništvo priporoča

hmmm, 3x do 4 x na teden je kar dost, da je bil s tabo, si prepričana, da te ni kdo drug nategnil, da ima nosečo punco, kaj pa, če je on videl, da ima opravka za moteno osebo v teb…

Sam po kaj je potem hodil k tebi tri mesece?
Slabo namišljeno tole.

Kdo je komu preluknjal gume?

Si še nedolžna?

S tako zmedenim pisanjem… Sori… Nekako te človek ne jemlje resno…


Seveda sem še in to z veseljem povem.Včasih so hodili dekletom se žent in si dokazovat ljubezen-ne pa takoj sexat,a je to po vaše ljubezen?Zakaj je danes toliko ločitev in nesrečnih zakonov,ker je na prvem mestu sex,potem pa še ostalo.Kje je ljubezen in spoštovanje???? A si ti srečna v zakonu?Pojasni mi ,če pravilno razmišljam???A je za tebe pravilno,da dekle predno najde tapravega,preizkusi vzdržljivost različnih moških na sebi in kako je z njimi sexat in zadnjemu podariti ljubezen-če je sploh jo kaj ostalo .Živa polomija.


Na kosilo in malico.Ljubezen je itak puščal pri noseči punci,ker za mene ni več imel.


Seveda sem še in to z veseljem povem.Včasih so hodili dekletom se žent in si dokazovat ljubezen-ne pa takoj sexat,a je to po vaše ljubezen?Zakaj je danes toliko ločitev in nesrečnih zakonov,ker je na prvem mestu sex,potem pa še ostalo.Kje je ljubezen in spoštovanje???? A si ti srečna v zakonu?Pojasni mi ,če pravilno razmišljam???A je za tebe pravilno,da dekle predno najde tapravega,preizkusi vzdržljivost različnih moških na sebi in kako je z njimi sexat in zadnjemu podariti ljubezen-če je sploh jo kaj ostalo .Živa polomija.
[/quote]

QQlele
Srecen tisti, ki se ti izogne!


Vso srečo tudi tebi želim v življenju in pri odkrivanju ljubezni do partnerja.
QQlele
Srecen tisti, ki se ti izogne!
[/quote]

Seveda sem še in to z veseljem povem.Včasih so hodili dekletom se žent in si dokazovat ljubezen-ne pa takoj sexat,a je to po vaše ljubezen?Zakaj je danes toliko ločitev in nesrečnih zakonov,ker je na prvem mestu sex,potem pa še ostalo.Kje je ljubezen in spoštovanje???? A si ti srečna v zakonu?Pojasni mi ,če pravilno razmišljam???A je za tebe pravilno,da dekle predno najde tapravega,preizkusi vzdržljivost različnih moških na sebi in kako je z njimi sexat in zadnjemu podariti ljubezen-če je sploh jo kaj ostalo .Živa polomija.

QQlele
Srecen tisti, ki se ti izogne!
[/quote]
Srečna sem,ker sem se Ti izognila.Vso srečo Ti želim v življenju in v razmišljanju o ljubezni in sexu v dvoje.


Nisem še zaenkrat stara teta,če bi me poznal-a,bi o meni drugače imel-a mišljenje o meni,pa tudi nevoščljivosti ne bi manjkalo. Lep sončen dan Ti želim v razmišljanju o ljubezni in spoštovanju do ljubljene osebe.

New Report

Close