Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole sem kaznoval sebe

Takole sem kaznoval sebe

Razbil sem setelit in laser. Vse mi je uničilo neurje in setelit se je v hišo zaletel laser je zalila voda. Zdaj sem se kaznoval. Na svojo glavo sem zlil sledeče – kečap, kislo smetano, pokvarjene kumarice, marmelado in povrhu se se polil še z mlekom. Mleko je bilo staro že več kot dva meseca in sem ga imel v hladilniku.
Ker sem čustveno zelo nestabilen danes, vas lepo prosim da NE komentirate nobenih tematik več ker vam jaz nimam časa odgovarjat.
Bodite tako prijazni da če jaz rečem ne, naj to bo NE! Zdaj pa spat pojdite da me še dodatno ne zjezite.
Za lahko noč pa še pesem za gosta žblja
To Žblj, ti si korenina
ki dan in noč na nas prežiš
ti si kakor flaša vina,
ki pjančku vsakemu težiš.
Ti si rekel, da po štrukljih si poznan
da golaž ti brez moke huhaš
da pravi si kaliber ti, čeprav
ne veš za zakonitosti.
Ne, žblj, ti nisi slovelo
ti si zgolj slovensko veselo
polno vrečo hvale si
le pazi da te zola ne ulovi!

Mrš spat, adiooos

A s tvojim zdravjem je vse uredu? Samo vprašam.

A s tvojim zdravjem je vse uredu? Samo vprašam.
[/quote]
šššš, ne ga ujezit!!!

nova
Uredništvo priporoča


šššš, ne ga ujezit!!!
[/quote]
Tip je zrel za psihiatra.

Kako se kumarice lahko pokvarijo? Prvič slišim.
Res se bojim, da te še dodatno zjezim. 🙁


Tip je zrel za psihiatra.
[/quote]
ne ga ujezit!!! bo poslal nadte sEtelit in laserje !!!

Nujno naj pokliče 01 428 84 06 in na se naroči.

Kaj sem rekel?! Prepovedujem vsakršno komentiranje tem, ker jaz zdaj gledam šport na športnem programu in ne želim, da se me moti.
In da vam malo zagrozim! Setelit sem popravil tako da ga lahko pošljem kamorkoli, če se ne mislite obnašat kot je treba!

Tudi v Idriji dajejo proste vikende!

Ja verjetno si ti Žblj res tam. Joj ti si tisto one, ko si slovelo po štrukljih a ne? Folk, ta žblj je pisal da je slovel po štruklih na krnskih jezerih
Jaz sem čisto navdušen nad tabo in sploh ne veš kolkrat sem šel k teb na štrukle, potem sem se pa zastrupu!!! Da te ni sramota
Žblj žblj ti si teslo
ki si trdo kakor veslo
cel dan in noč visiš nam tukaj…
Ti nisi normalen žblj veš in možno da ti kašen laser narbe dela!

piizzdaaa, sm s tem zolajem groznim res ni zajebancje…., zato tolk strele sevajo zadnje čase po sloveniji, ok., jst več tukej ne bom komentiral…

Aegri somnia

Obstajajo ja ljudje, ki imajo moči, vendar so tiho, k se morajo skrivati pred psihiatri :))))

K majo psihiatri še vedno odprt lov na vse, kar ni človeška opica :)))

New Report

Close