Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam lahko zdaj pokličem, ker imam samomorilne misli

Kam lahko zdaj pokličem, ker imam samomorilne misli

Nujno rabim pogovor s strokovnjakom. Na internetu ne najdem nič. Zdaj rabim.

01 520 99 00 – Klic v duševni stiski (vsak dan med 19. in 7. uro zjutraj)

Hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala!
[/quote]
Če imajo zasedeno, pokliči http://www.telefon-samarijan.si/
Če pa ti je tudi pogovor težava, pokliči na 112 in povej, da razmišljaš o samomoru in prosiš za pomoč, če si blizu, bodo takoj pri tebi.

brez skrbi, vse bo v redu

Pokliči na št. 116 123, to je zaupni telefon Samarijan. Drži se in vse dobro ti želim!

Barbka Špruk.
Ni psihiater, jih pa pozna; je šla sama skozi mnogo dogodivščin in sedaj aktivno pomaga vsakomur, ki to želi. In ne zavaja.

Sem poklicala, do zdaj sem se pogovarjala, zelo mi je pomagalo. Hvala vsem.

Upam, da si dobil koga in da ti bo pogovor pomagal pregnati črne misli. Vse se bo uredilo, včasih dejansko pomaga če se nekomu odpremo in povemo, kaj nas teži. Kljub trenutnimi črnimi mislimi, pa vedi, da ima življenje tudi drugačne odtenke in bolj svetle barve. Če imaš večkrat takšne težave, pa bi bilo dobro, da si poiščeš strokovno pomoč. Drži se!

Sem zelo vesela. Najina posta sta se ravno križala. Važno je, da ti je pomagalo. Drži se in srečno!

A da nujno rabiš?
veš koga, dokaži da si ne takoj želiš…

Potem pa lah naprej!

Al je Drejči dolgčas ki Vam stoji ob strani?

Sem zelo vesela. Najina posta sta se ravno križala. Važno je, da ti je pomagalo. Drži se in srečno!
[/quote]

Hvala. Mi je lepo prebrati, da obstajajo ljudje, ki jim je mar za stiske neznancev.

Daj nehaj kakšen samomor neki, poletje je, lepi dnevi, pusti skrbi, nobena ni tako huda, da bi moral umreti. Se bo že rešilo, kaj veš koliko lepih priložnosti in trenutkov te še čaka v življenju, če narediš konec, nikoli ne veš. Zato samo pomisli, ni vredno, vsak ima v življenju vspone in padce, lepa doživetja in žal tudi grda, zelo grda. Toda za vsakimi slabimi stvarmi se najdejo dobre in tudi rešitve. Zapomni si to.

New Report

Close