Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj obleči za poroko

kaj obleči za poroko

Povabljena sva na poroko. Zanima me, ali je obvezno za moškega, da ima kravato. Moj je nikoli ne nosi, pa še vročina je (poroka bo začetek avgusta). Imel pa bi srajco, ampak najraje brez kravate… Pa še nekaj…. a ženska “mora” imeti obleko, ali lahko oblečem tudi elegantne hlače s prav tako bluzo? Hvala vam za nasvete…

Jaz bi imela in sem imela elegantne hlače z el. bluzico oz srajco in nisem bila edina. Oblekce so bolj praktične ( tudi) za močnejše, suhe pa si lahko privoščijo tudi hlače..
Mož ni imel kravate, el hlače in srajco s kratkimi rokavi.


Elegantne hlače so OK. Nekateri mladi moški gredo na poroko tudi brez kravate. Meni se kljub temu zdi bolj primerno, da moški kravato ali metuljčka obleče vsaj za poročni pobred ter fotografiranju tik po njem. Kasneje lahko ta kos garderobe še vedno kadarkoli odstrani, če mu je odveč.

nova
Uredništvo priporoča

Mož v elegantnih hačah in lepi srajci brez kravate bo čisto ok, edino naj vzame s sabo še kakšno srajco, če bo vroče, mu bo pasalo, da se preobleče.
Tebi bo v hlačah in vroče, mislim zakaj bi se kuhala v dolgih elegantnih hlačah, saj nisi moški, da je to obvezno.
Obleke so super, ker v njih ni vroče.

Če ne moreš brez hlač, mogoče kakšne poletne, tanke, lahke in široke, v stilu Meghan Merkle prej en dan, zgoraj bluzica, pa še eno vzemi s sabo za preoblečt.
Poleti grem na poroko vsa upedenana in operjana na uradni del in tam nekje po kosilu se preoblečem v bolj lahka oblačila, še vedno lepa, a ne tako nobel, bolj komot, da se da v njih žurat. Čevlje imam tudi obvezno vsaj ene rezervne!

KLIKNILA 64x!!!!! a se delajo norca?!

Krasen zgleda če si na poroko oblečeš kavbojke z velikim luknjami na kolenih. Zgoraj pa korzet v enaki barvi kot špica ker. Bila sem taka… U špici pozornosti… Haha

Hrvaški simbol ni nujen za moškega.
Čeden hlačni kostim za žensko, pa fajn.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

New Report

Close