Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za moške in zenske

Vprašanje za moške in zenske

Definitivno je, da so zakoni lažni. Moški varajo čist vsi sicer niso normalni, ženske ene trape pa to ne mislijo o njih… Men se zdijo velik bolj trapaste ženske, kot moški… Torej kdaj mislite bojkotirat poroke.. Adijos.

Po tvoji logiki, s kom neki varajo vsi moški?
Pa še nekaj, kaj ima poroko skupnega z zvestobo? Si ali pa nisi zvest, s pildkom ali brez.
Čudna logika, v glavnem.

Zakaj čudna logika. Avtorica je napisala dejstvo. Moški varamo, ker nam je to v genih in tisti ki tega ne prizna, enostavno laže. Nisem tako nor, da bi zamudil priložnost, če se mi ta ponudi. Enkrat do dvakrat na leto ženo prevarami, nekateri jo pa tedensko.

nova
Uredništvo priporoča

Včasih nisem verjela, da moški res toliko varajo. Ja, varajo z ženskami. Logično, a ne.
Zdaj pa sem ugotovila, da varajo tudi taki, ki so videt srečni, ki veljajo za ekstra super srečne družine.
Kaki vse so me že pecali. Človek verjeti ne more, tako spoštovan oče in mož pa bi varal.
No imela pa sem tudi s takim že razmerje, zato vem koliko veljajo taki super možje, ki naj bi ibli vzorni.

Boljše se imam s poročenim, kot s samskimi. Opravimo in gremo. hehe

Kaksno bedasto posplosevanje.. Varajo tako moski kot zenske – ne VSI ampak dolicen del populacije pa vsekakor.
Sama ne varam partnerja in partner ne vara mene. Zakaj? Verjetno ker sva dva odrasla cloveka ki imata razum in spostovanje eden do drugega. Simple.
Tisti ki vas skozi zivljenje vodi nagon pa lahko domujete v ZOOju saj vas nic ne loci od tamkajsnjih prebivalcev : )

Absolutno nisem mojemu prepovedala, da me prevara. Prepovedala pa sem mu, da bi mi kdaj ever prišel javkat, kaj je naredil, ker nisem ne župnik in ne psihiater. S posledicami svojih dejanj mora živeti sam, če ga je kdaj zasrbelo. Pa ne kaže ravno, veš pa nikoli ne.

Trapasta si, da ni večje BABKA. Kt je ze ena napisala, bolj so vzorni možje, raj ga kam vtaknejo… Se dogaja tud drugim, opažam haha.

Tud jaz sem prepričana avtorica, da me moj ne vara. Vem.

moj prevaral in mi je to povedal sam. Sem mnenja, da kaj ne veš ne boli. Ločenca sva, živiva pa skup pod isto streho, ker mava premalo financ za vsak it na svoje. Če te potolaži to avtorica, tak je.


Žal mi je ker imaš slabe izkušnje! Pač ne znaš izbrati!

Trapasta si, da ni večje BABKA. Kt je ze ena napisala, bolj so vzorni možje, raj ga kam vtaknejo… Se dogaja tud drugim, opažam haha.
[/quote]

K sreci me mnenje razocaranih gospodinj ne zanima. Kaj se dogaja drugim me prav tako NE zanima verjetno zato ker se raje brigam zase in svoj dom zivim kakor zivim – srecno.

Kaj je lahko lepšega. Haha… Če si poročena

Zbilj izbira in izbere, kot vsi.

In zakaj moramo bojkotirati ravno zakon? A če ne bi bili poročeni, ne bi varali? Če vsi varajo, moramo bojkotirati zveze na splošno, kajne?

Jaz ne vem če bojkotirat tudi zveze dokler so v redu, poročni protokol je pa pesek v oči.

Kar neki. Ni važno, ali gre za zvezo ali zakon. Če je varanje, je eno in drugo pesek v oči. Poročni protokol je še najmanjši problem. Če je pa zate kljub varanju zveza “v redu”, je pa lahko tudi zakon kljub varanju “v redu”. V čem je razlika? A manj boli, če te vara partner kot če te vara mož/žena?

Preberi še enkrat kar sem napisala. Ponavljat se mi ne da a veš.

Na koga vse ste pa vi jezni? Se niste adaptirali v družbo?

Ne tolk kot vi…

Ko pridemo do teh dragocenih spoznanj, kot ti. Prej pač ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa si vsaj toliko pameten, da bi vedel, da niso vsi tako nori, kot ti? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja k nisi poročen. Ko boš pa, pol pa drgac petelin zapoje. Ha ha ha

Res je, saj ne more drugače bit samo da vidim kakšno na kolesu ,na plaži pri sončenju ali kakšno frišno v službi si jo zaželim.
Takoj bi jo naskočil in včasih grem do konca.
Pa ne mislit, da ženske kaj drugače razmišljajo ,popolnoma isto samo ne sme priti v javnost.
Akcija brez oklevanja.
sex brez meja

Tudi ti preberi še enkrat. Tvoje pisanje in tudi moje.

New Report

Close