Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek O samskih , stotič

O samskih , stotič

Ogromno je bilo že napisanega, jaz se pa ne najdem v ničemer od tega, sem moški 30 ih let, vitek, čeden, obdrajen, urejen, znam skoraj vse, delam po cele dneve ker moram, raje bi ležal, iq 130 , ne maram debelih lenih žensk niti moških, politika in fuzbal me ne zanima, zanima me znanost in tehnologija če že, tv ja skoraj ne gledam, tukaj gor pridem sem pa tja občasno, sem zelo priden in sposoben. Dodal bi lahko še marsikaj. Pa me čaka delo, pa tudi utrjen sem že, moram še veliko postoriti imam še precej obveznosti. lp

Nekaj stvari me zanima.
Napisal si, da si urejen. Kaj to pomeni? Da se redno tuširaš in umivaš zobe pa čista oblačila oblačiš?
Kaj pomeni obdarjen, s čim si obdarjen?
Kake hobije, športanja imaš? Oz. koliko športaš, če kaj športaš?

Ok in kaj te sploh zanima oz. Zakaj pišeš???

nova
Uredništvo priporoča

A to je ženitni oglas? S kakšnimi talenti, pa si obdarjen, za glasbo, umetnost, šport….In kako to, da si kljub tolikim talentom pri 30-ih še vedno samski? Imaš redno službo, ali živiš še vedno v mama hotelu?

Čim tip napiše, da je obdarjen, me v trenutku odbije.

Tudi mene.
Oboje me odbije, ko napiše, da je obdarjen in ko napiše, da je urejen.


Pazi se le burnout-a in feministk 3.generacije 😉

Tudi mene.
Oboje me odbije, ko napiše, da je obdarjen in ko napiše, da je urejen.
[/quote]

Dobra….:D

Če bi bila samska, bi me u luftu odbilo to, da “moraš” delati cele dneve.
Pa “urejen in obdarjen” mi dviga kocine na rokah – v negativnem smislu.

Mogoče si samski zato, ker si ne vzameš časa za iskanje potencialnega partnerja, verjetno samo čakaš, da se zgodi samo od sebe. Nekateri imajo to srečo, večina pa žal ne.

Ti si en j.ebiveter, ob katerem bi baba umrla od dolgega časa. Kaj pa naj si baba počne s čudakom, ki ga zanima neka bedasta tehnologija. babe zanimajo izključno družabni tipi z razvito socialno mrežo. In tebe postavnost ne bo rešila, ker si še sam sebi brezvezen, kaj šele babam. To je bad news.

Good news: mgtow.

Podpis….

meni se zdijo pa odgovori na avtorjev post obupni

ženske zmoti vsaka najmanjša malenkost, potem pa se parkira še general in zabije novo žrtev

nič čudnega, da je folk v kurcu

ne smeš met napak, ne moreš bit iskren …

ma f u c k o f f ljudje

Sinko , jaz nisem tu zato, da vas luzerje cartam. In lahko me žališ do sutra. Nisem jaz kriv, da si ti obupan nad lajfom. Še enkrat, mgtow.

Naivci boste pač tako dolgo v kurcu, dokler boste na babe gledali kot na večvredna bitja. In glede na to, d aimaš mene za retarda, sebe pa za pametnega, boš že sam zmogel sebe zorganizirati.

Mogoče si samski zato, ker si ne vzameš časa za iskanje potencialnega partnerja, verjetno samo čakaš, da se zgodi samo od sebe. Nekateri imajo to srečo, večina pa žal ne.
[/quote]

Zakaj pa ne bi čakal? Saj samske tudi rečejo, da se ne bodo metale za tipi, ker bo pravi enkrat že sam prišel po usodni poti.

Ja to pa res, naj počaka, ni vrag da ga ne bo vzela kaka , ki se je naveličala jebachev. Ampak zanimiv bo samo kot plačnik položnic, če je tega sposoben. Taki dolgocajtni tipi babam služijo za copatarje. Zdaj če mu je to cilj v lajfu…Jaz bi mu bolj svetoval, da še naprej fura samskost in o babah sploh ne razmišlja.

Sinko , jaz nisem tu zato, da vas luzerje cartam. In lahko me žališ do sutra. Nisem jaz kriv, da si ti obupan nad lajfom. Še enkrat, mgtow.

Naivci boste pač tako dolgo v kurcu, dokler boste na babe gledali kot na večvredna bitja. In glede na to, d aimaš mene za retarda, sebe pa za pametnega, boš že sam zmogel sebe zorganizirati.
[/quote]
glavni razlog, da vsakič izpadeš popolna budala, je ta, da uporabnike obravnavaš pavšalno

niti mojega spola očitno ne veš, pa me pošiljaš med mgtow 🙂

čimprej se pojdi zdravit, za k psihiatru ne rabiš napotnice

Ampak avtor no, kdaj bi imel ps sploh čas in voljo ‘oddelat’ posteljne aktivnosti, če skoz delaš in skoz utrujen? Oziroma na sploh čas za svojo predrago ob vsej zasedenosti?

Dragi avtor ženskam taka predstavitev ni zadovoljiva.
Imam podoben opis v reali kot ti in bi se prav tako predstavil v lepi resnici.
Do žensk moraš biti baraba in nesramen pa tudi vulgaren ,to imajo one zelo rade čeprav ne priznajo javno besede kot so :nabijanje, f u k a n j e v vse kar je mogoče.
Tudi sam nisem bil tak moral sem se spremeniti če sem hotel kakšno dobiti.
In to je bistvo če hočeš kakšno imeti oziroma kakšno podreti.

Pri vas pridnih manjka samo še pripis: ne hodim na morje, ker moram zalivati rože.


glavni razlog, da vsakič izpadeš popolna budala, je ta, da uporabnike obravnavaš pavšalno

niti mojega spola očitno ne veš, pa me pošiljaš med mgtow 🙂

čimprej se pojdi zdravit, za k psihiatru ne rabiš napotnice
[/quote]

SInko, mene ne morš blefirat, da si baba. retard.

Avtor ne išče nobene, povedal je samo zakaj je samski, ko je že bilo tisočkrat govora o tem.
Sploh pa ne išče takih, ki se jim dvignejo kocine ob misli, da je moški obdarjen. In ne frigidnih ubogih zanemarjenih, debelih, ki so naveličane svojih moža in vsega, beri prispevek sex v mestu ali rade delate blowjob. Slovebija je pa itak unikum, podpira tudi lenuhe, delomrzneže, mlade zdrave ki ležijo po socialnah namesto, da bi delali in taki v večini pišejo tukaj gor. Zavoženi primerki, ki bodo ves čas molzli državo.

jst pa delam honorarno ob vikendih v eni dolgocajtni službi, kjer se nič ne dogaja, pač sam kle morm bit, ni zdj da bi zabušavu, ene službe so pač take, dougcajt od dougcajta… (sej tut plačan ni dobr, da ne bo kdo fovš, za par položnic pa je) in berem tale forum da se vsaj malo zabavam… ne razumem pa pointa tele teme, kaj hoče avtor povedat, razlog, da je samski?

jst tut delam cele dneve, samo mi ni treba, pač tako mi sede trenutno, se skoraj ne zgodi, da imam dva dni zapored frej. sem povprečen, kar pomeni povprečnega videza, povprečno obdarjen, povprečno urejen, nimam smisla za modo, se pa umivam, tko da smrdim ne. iq nisem meru, ampak definitivno nisem zabit, sem dokončal uni, kjer je blo treba mozgat. Ne morem rečt da znam skoraj vse, ker mislim da je veliko tega, česar ne znam. kaj pomeni skoraj vse? tudi nisem navdušen nad folkom, ki cele dneve gleda tv (sam ga ne gledam, visim pa na netu sem in tja) in je na splošno len in fuzbal ter politika me tudi ne zanimata, ne zanimata pa me niti znanost in tehnologija. (me zanimajo določene stvari, da ne bo kdo mislu da me nič ne zanima, pa ne bom pisu po alinejah) nimam pa nič proti debelim, ne vem kaj je tu fora omenjat debel folk. tudi jaz nimam veliko časa, ko ga imam pa malo skrbim za kondicijo in kaj pospravim. delo me navadno ne čaka, ker imam navado narediti vse sproti, se pa vedno nekaj najde….

kaj je point mojega dotičnega pisanja pa tudi ne vem. 🙂 tko mal, da mi ni dougcajt, medover je zakon! aja jst se ne štejem glih med tazaresne samske. lahko bi reku, da sm samski, ki se dobiva s samsko osebo, jah je še bolj na sveže vse. če je slučajno tema zakaj je nekdo samski, pol zdj res kr neki pišem. sam mogoče je lažje, če si povprečen? kaj je point te teme?

da se boste še malo zamislili nad sabo

New Report

Close