Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4-letni sin me je vprašal, zakaj psi v risankah govorijo, naš pes pa ne

4-letni sin me je vprašal, zakaj psi v risankah govorijo, naš pes pa ne

Risanke poneumljajo naše otroke!

Neumni otroci so plod neumnih staršev, očitno niste ravno imetniki visokih IQ-jev.

Povej ti svojemu sinu naj bo srečen da on ne laja.


hudo zaskrbljujoče je, da tvoj otrok nima domišljije.

Zakaj pa vaš pes ne govori? A se sploh z njim ukvarjate – očitno ne. Da vam ne bodo na vrata potrkali tisti iz društva proti mučenju živali.

Glede na to, koliko pesjanaric se s psi kušuje in spi v isti postelji skupaj s psom, je še sreča, da njihovi otroci ne lajajo


hudo zaskrbljujoče je, da tvoj otrok nima domišljije.
[/quote]
Naš 3-letnik je ima očitno dosti preveč. Kar krotiti ga moram, ker je čisto obseden z Spidermanom. Skače in prav strah me je, da se bo pognal še s kakšnega nevarnega in visokega mesta. Mu dopovedujem vedno znova, tudi risanko mu ne predvajam.Ampak fantiči iz vrtca si imajo očitno že zelo dosti za povedati. Vem, da bo čez kakšno leto ali dve razumel kaj je izmišljeni lik ampak v tem trenutku je resnično obseden z tem Spidermanom.

Novodobne glupe risanke in Telebajski poneumljajo otroke.
Kako lahko to tako nekritično sprejemate? Kako lahko to sploh predvajajo???


Mulc ni neumen. Postavil ti je popolnoma sprejemljivo vprašanje. Ti ne veš kaj bi z njim.

Ko sem bil jaz še majhen, sem očeta tudi vprašal nekaj tako butastega (pa sem bil po moje že star 7-8).. nekaj v stilu ali imajo drevesa res obraze. Mi je lepo rekel..a vidiš če jih imajo? Odgovor je bil seveda ne. Z tem je bila cela zgodbica lepo zame zaključena.

Včasih je teško ločiti med resničnostjo in realnostjo. Kar pojdite enkrat v kino. Sploh otrok, bo ločil še težje.
Zato se mu pa lepo pove… da risanke in filmi niso vedno realni, so pač narejeni samo za zabavo.

….ali imajo drevesa obraze?….To sploh ni bilo butasto vprašanje. 🙂

[img]https://i0.wp.com/narcsite.com/wp-content/uploads/2016/11/provocation-2.jpg?resize=474{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C397&ssl=1[/img]

Mogoče pa vaš pes ni dovolj pameten. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close