Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete temu opozorilu ki se širi po fb ??

Verjamete temu opozorilu ki se širi po fb ??

Ok prisezem…MENE JE STRAH!! Eno uro nazaj sem mislila da sem slisala glas nekoga zunaj, v isti sekundi zalaja nas pes! Zbudim moza in mu povem da se nekaj dogaja. Vstaneva in greva do terase. Ne vidiva nic. Grem do hcerine sobe in gledave skozi okno-nic. Potem pa cez 15 sekunde hci zavpije, o sit mami lej to, pogledam in mimo nase hise nic hudega slutece koraka gruca 8-10 ljudi, zakritih, zarascenih, z ruzaki… Zaceli sva se tresti!! Moz odpre okno in zavpije HALO!! Meni nic, tebi nic, gredo dalje in so se izgubili v noc. Ja, definitvno migranti. In predvidevam da so bili v dveh skupinah…Smo obvestili ribnisko policijo, ki je patruljirala mimo in to je bilo to. Z otroci smo gledali iz druge sobe, v gozdu se vsake toliko prizge kaksna lucka in ugasne. Resnicno nas je STRAH!! A se ne bom upala vec stopit iz hise?!?! Ne morem niti zatisniti ocesa.

P.s. 2 dni nazaj so udrli v dve sosedovi hisi, to sicer se ne vemo kdo je bil, pa vseeno…nakljucje?

Karlovica/Velike Lašče

Lahko delite, da bodo ljudje bolj pozorni…


Verjamem v to sporočilo in me spominja na paravojaške protikomunistične vaške straže.

Slovenija je v neugodni strateški legi, ki jo je v pohodih iz BiH (ki vabi muslimane) na zahod in sever potrebno prečkati.
Hrvaška svojih dolgih mej z BiH nikoli ne bo sposobna zaščititi in ta gnus se bo nagarmadil v SLO in ogrožal Slovence.

Teh pohodov v Evropo se zaveda Orban s svojo politiko.

putane pa hodijo v bosno drhači na jezik polagat naj govorijo da jim slovenska policija ne da azila.jaz bi jih nateral na kotnikovo za ljubljnci sanitarije čistit

Kako se financira Amensty Int’l? A se slučajno iz proračuna države?

kakšno opozorilo pa se širi po fb?

Ja to vendar, ki je v 1. postu.

Verjamem, zakaj bi se sicer ženska izpostavljala po FB, z enim klikom jo je mogoče najti. Seveda se migranti sprehajajo tudi po Sloveniji, in tega bo vedno več.

Me pa bega lokacija: Velike Lašče? To ni v bližini meje, od kod torej prihajajo in kam so namenjeni?

A 2 km od meje ni v bližini meje? Pa če ne veš, kje so Velike Lašče obstaja Google Maps.

A 2 km od meje ni v bližini meje? Pa če ne veš, kje so Velike Lašče obstaja Google Maps.
[/quote]

Ko ga že uporabljaš, pa poglej še ti. Občina Velike Lašče 2 km od meje???

A 2 km od meje ni v bližini meje? Pa če ne veš, kje so Velike Lašče obstaja Google Maps.
[/quote]

2 km od meje?? In ti svetujes drugim na g.maps uporabljajo?

Kdo to opozorilo širi po FB, jaz nisem nič zasledila, katera ženska je to? Kje lahko pogledam, če je res, ali je spet ena izmišljotina, ker je nekomu dolgčas.

Je čisto možno, zakaj ne bi bilo? Begunci so že po celi Evropi, zakaj po Sloveniji ne bi bili? Sicer jim je samo prehodna država, a če je človek lačen in v takšni skrajni situaciji, mu je verjetno vseeno, če vdre v neko hišo na poti in si priskrbi kaj za jest, denar, itd.

ze ob Kolpi in Crnomlju imajo tezave zarad teh pohodov. Povsod so. Ce imajo zeljo preckat Slo ne morejo biti nevidni. Hodijo seveda mimo manj obleganih naselij in ja ne bi zelela zivet v kaksni taksni hisi. Ze v bloke v Lj jih mnozicno naseljuje drzava. V enem stavku: nc fajn glede splosne varnosti.

New Report

Close