Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sledenje mobilnega telefona

sledenje mobilnega telefona

Zanima me če obstaja kakšna aplikacija ,ki daje možnost sledenja določene številke mobilnika ( pri istem operaterju) da ti lahko nekdo sledi tvoji številki in ve kje se nahajaš.
Imam občutek da moja partnerica vedno ve kje se nahajam.
Da ne bo pomote jo ne varam ,mi gre pa na ku ..r..ac kaj jo to po nepotrebnem briga.
Ne skrivam se pred nikomur.

Ja obstaja. Sem gledala oddajo. Tvoja se je pred tem morala povezati s tvojim telefonom. Potem lahko točno ve kje si.

To so pa pametni telefoni…gor lahko namestiš karkoli.

Resetiraj telefon na tovarniške nastavitve in šele nato menjaj vsa gesla. Tudi za telefon, sim in ponovno nastavi odklep na prstne odtise (samo tvoje).
Ko menjaš gesla, to počni na njej nedoseglivim napravam npr na službenem compu če ga ne nosiš domov. Če služben comp nosiš domov, pojdi v knjižnico in tam menjaj.
Najprej pa poglej kateri email imaš kot sekundarni email nastavljen v gmailu (apple id) – če ga slučajno imaš (da ni njen:):))

Vpisovat privatna gesla v sluzbeni racunalnik? To res kdo pocne?

Mi je pa zanimivo, da se vedno svetuje pogovor. Tudi v situacijah, ko ne bi resil nicesar. V tej konkretni situaciji pa ni nikomur prislo na misel, da bi se najprej pogovorila?

Imam obcutek, da je punca sla preverjat iz radovednosti (ali zadeva sploh deluje) in iz radovednosti vohlja se naprej. Ocitno tega prav zelo ne skriva, drugace on ne bi imel pojma, da ona kaj ve.
Torej, ko bo naslednjic vprasala, zakaj si bil toliko casa tam-in-tam, bi jaz cisto preseneceno vprasala, kako to ve, ali ima take sposobnosti ali kako. Pa vidis reakcijo in razlozis, da se to tako ne dela (ce sledi preko aplikacije) in se zmenita za brisanje. Ponastavitev lahko naredis doma ali pri kakem prijatelju. Pac rabis komp za 10 minut, ker se ti je nekaj sesulo. Pa niti ne lazes, ko to reces. 🙂 Potem bosta pa ze videla, kako se bodo stvari razvijale naprej.

Pa ne pozabit shranit kontakte, mesidže, slike itn.

Nesprejemljivo. Spremeni vsa gesla na nekem varnem računalniku, do katerega nima dostopa, mogoče telefon menjaj in tega daj kakšnemu prijatelju, naj ga v avtu s sabo vozi. Lepo ločit vse, zapravila je tvoje zaupanje, od tega ne sme biti poti nazaj. Ni šans, da to toleriram.

Če imaš google account in ve tvoje geslo lahko sproti spremlja tvojo lokacijo na location history. Sploh ne rabi nobene aplikacije.


Tehničnih rešitev si dobil dovolj. Kaj pa odnos med vama s punco? Če ni osnovnega zaupanja, je za nadaljevanje odnosa škoda vsake minute. Si pripravljen živeti pod 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kontrolo? Pa ne mislim, da bi kar koli želel skriti, bolj moteče je vohljanje samo po sebi. Dobro razmisli, kdo je vreden zaupanja!


Mi lahko točno napišeš kako se to naredi ,ker bi se rad povezal tudi z njenim na tak način.


Mi lahko točno napišeš kako se to naredi ,ker bi se rad povezal tudi z njenim na tak način.
[/quote]
No, zdaj pa vemo, za kaj v resnici gre. :)))

Kaj pa, če nimaš vklopljene lokacije? A ti enako preprosto lahko sledijo? Da ti lahko, vem. Ampak tko easy, prek googla, recimo.

New Report

Close