Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski z jajci in brez

Moski z jajci in brez

Obstaja dve vrsti moških. Z jajci so predani nekim butastim normam, brez jajc pa ravno tako. Nobeni mi ne odgovarjajo. Iskat bom začela dvospolnike.. Je tu kakšen… Hvala vnaprej.

Katere pa so te butaste norme in kakšne bi raje ti?

Da se lahko prepoznajo tapravi zate…

Butaste norme so…. Fuzball na vseh programih, neki čudni otroci od bivših, I. Imajo nastepane tudi po tri,so tud taki ki nimajo otrok le da so vsi čudni, ker so bolj ženske kot moški……,, potem neki plani da bi pa s kakim otrokom tudi živeli z novo partnerko jaooooo, ker so to želje njihovih otrok pri 11. letih se lahko kako otroci sami odločajo s kom bodo živeli…. džezus… to poslušat me mine se do seksa ha ha…. pa to so kr ene nore babe s kakimi imate otroke po opisih… Ali so shizofrene, nevroticne, total prfuknjene…. se teh me začne bit strah… Celo Polje se naredi vse skup… Adijos

In kako se tu “dvospolniki” razlikujejo od njih? Kako si si jih zamislila?

Moški z jajci je zelo verjetno napaka matere narave. Jajce je ženska spolna gameta.

Normalen moški ima testise ali po slovensko moda. Z največjo gotovostjo lahko torej zatrdim da nimam jajc. (Izvzeta ona v hladilniku)

Imam pa zato zdrav par testisov, ki zaenkrat (tok tok po lesu) delujejo kot morajo. Vsaj tako pravjo osebni zdravnik in izvidi.

S tem se ni vredno ukvarjati, po 35 plus imaš na izbiro slabo kolekcijo neizdelanih tipov. Ki so ali zapiti ali zadrogirani ulicarji, ali so zadrgnjeni perfekcionisticni alfa samci, samzadostni faliranci brez čustvenega pedigreja, največ je pa ločencev. Tisti, ki si froca naredi ga mora tudi vzgojiti Kukavicja jajca pobirajo samo obupno obupani osebki, ki ne znajo živeti sami.

Živc hvala za strokovno analizo tvojih jajc. Poanta ni v jajcih. Tud ne v moških spolovilih in tud ne v tvojem penisu razen če ti raste iz možganske skorje ki se nahaja v špici človeškega telesa. ha ha ha.. Povej si moški z jajci ali brez, testise si zlo dober opisal. Tud to da funkcionirajo brezhibno. .. Zdej to vsem dela a veš… V tem ni problem….

Pošlji vse v k…. Sej ja… To je vse kar imajo. ha ha..

Niti ne… nekaterim ne delajo pravilno, je problem s semenovodom itd. v skrajnem primeru pa jih je treba rezati če fašeš raka. Zadnjič sem bil na pregledu zaradi suma slednjega. Preventiva je le nuja.

Ahaaaaa mi govorimo o pogumu, gajstnosti, … jah lej… tkole ti povem. Marsikaj sem probal ampak nisem pa nor da bi zavedno postavil življenje v direktno nevarnost. Posredno bi pa lahko že kje šlo narobe, a ni.

Dober sam da nimaš po strani se kaj semen, ki so se prijela.. če nisi res nikoli rinil v nevarnost…. In si pol brez.. Ha ha ha.. Zdej veš ker so brez jajc.. Ha ha ha ha

tako mal moških se upa javit, če so z jajci ali so brez. Predvsem pa je to rebus za vas… čakam še na dvospolnike…. Hehe er

Jaz mislim, da je večina kr brez. Jaz povsod vidim same perspektivne beta copatarje, ki bi vse v rit stišali kaki babi. Izjeme so redke in se držijo zase.

Sem raje na Mensi kot tle…

General … Beta copatarje imajo sam res no ženske z močno poslovno enerdzi. To tako je res. Beta copatarji so vodljivi pezdeki….. Pa tak majo tud lahko celio procesijo nekih otrok…. No zdaj vem ker so to… Moški z jajci pezdeki Ha ha ha..

Kaj je pa s tabo narobe, da si samska? :))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Dvospolnik je 😉

…. Prevredu sem… Ha ha ha… Sam ta zagonetka mi ni še bila čist jasna… O moških z jajci in brez…. General mi pomaga to dober pojasniti se v temi o copatarjih..


Dvospolnik je 😉
[/quote]

Hahaha

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Noge na x pa rita polna celulita? Samo vprašam. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če iščeš dvospolnika si tud sama dvospolnik, avtor/ica, Jst si moja dva jajca, stalno otipavam, od kar me je pred leti bivša po nesreči ruknla s kolenom v enega od njih med sexom, pri menjavi položaja,tako, da prevč strati v sexu zna bit tud nevarno, jajca je pa treba čuvat, isto, kot qurac.

Ti kr vpraš.. kar si napisal ni res. Sem dobra bejbi… ..sam možgane imam to pa ni glih… Za vas…. Hahaha

POPAY so zlopttki ali imaš seme že vržemo v procesijo … sprašujem o procesijah frocov…..promocija skup z moškim… Ker mi gre to že na jetra iščem dvospolnike… Hahaha


to se ne bo dobro končalo za tebe, išči enospolnika, moškega po možnosti, obvezno z obema jajcam na mestu in s trdo curo, ko te vidi v svoji bližini.., ne pa tiste, ki imajo poleg tega še očividne joške, kot piqke, če nočeš procesije semena, fukej s kondomom.., tistih, ki so pa okronali ta svoj proces, se pa izogibej in uživej življenje brez komlikacij v natur moško/ženski bum bum kombinaciji, sej veš tisto, moški Tarzan, ženska Jane…, za zajtrk pa banane, hehe….

Lol

se kar strinjam z napisanim, dodal bi lahko še marsikaj, tudi kritike na moške in ženske, moraš pa nekaj razumeti in doumeti, smo tudi taki ali bolje, jaz sem tak, ki se v ničemer v teh opisih ne prepozna in ki smo samski povsem iz drugega razloga, btw fuzbal in šport mi gresta na ………zam so to v večini duševni bolniki ki to gledajo

New Report

Close