Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima kdo fobijo pred morskimi psi?

ima kdo fobijo pred morskimi psi?

če že ne fobije pa rešpekt brrrr

priznam pa, da so lepi na pogled, linija prava, dokler ne odprejo žrela brrrr

Ej ne, ker redno plavam z njimi.

🙂 neužitna zlata ribica :)))

🙂 neužitna zlata ribica :)))
[/quote]
Zaščitena vrsta se temu pravi :):


Zaščitena vrsta se temu pravi :):
[/quote]… torej imajo morski psi respetkt pred teboj. 🙂

… torej imajo morski psi respetkt pred teboj. 🙂
[/quote]
Vsak, ki me spozna :).

Ko grem v morje ali pa ko sem že v morju, se spomnim in brrrrr

ena taka bolj lahkotna tema za poletne dni – dokler sem na varnem 😉

Torej ko ga vidiš enkrat v živo, v vodi nisi nikoli več tako sproščen, kot prej.

Jaz imam fobijo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


no,evo

sinji morski pes posnet blizu Šibenika čisto ob obali
[img]https://mariborinfo.com/sites/mariborinfo/files/styles/novica/public/slike/naslovne/2018/7/27/morskipesvideo.jpg[/img]

Odkar sem nekajkrat gledala National Geographic ne plavam več v morju :):):)


no, jaz plavam v morju, vendar kot rečeno, pomislim pa, hote ali nehote

priznam, odkar sem gledala žrelo , tam v 80 letih, me je strah plavati v morju. Plavam samo v rdečem morju, kjer jih baje ni, tam tudi snorkljam, v drugih morjih pa ne plavam, izključno samo v bazenu, pa še to najraje doma

Ma prej zadaneš na lotu, kot te pes ujame.

Vaš link

V življenju sem pojedla bistveno več morskega psa, kot so oni pojedli mene.

Je snorkljanje podobno kot snifanje?


No, tole z lotom je bilo meni povedano glede ene druge stvari, in, glej ga zlomka, z lotom ni bilo nič, s tistim pa je bilo, kljub neverjetno majhni verjetnosti


No, tole z lotom je bilo meni povedano glede ene druge stvari, in, glej ga zlomka, z lotom ni bilo nič, s tistim pa je bilo, kljub neverjetno majhni verjetnosti
[/quote]

Imaš pa res nesrečo. 🙂

Rešpekt normalno, da ja, fobije pa ne.


Jaz ga nisem.

In bizarno mi je tudi, koliko morskih psov pobijejo, pa še to zaradi ene same klinčeve plavuti in vendar imam pred njimi rešpekt

p.s. KO SMO SE Z BARKO VOZILI PO JDRANSKIH OTOKIH, TAM OKOLI vISA, KORČULE, JIH JE BILO VELIKO, SICER MANJŠI, KI NISO NEVARNI, RAZEN ČE SO V JATI, TAKRAT PA LAHKO TUDI NAPADEJO


no, jaz plavam v morju, vendar kot rečeno, pomislim pa, hote ali nehote
[/quote]

Malo sem se pohecala:) Saj plavam v morju in če pozabim na vse oddaje in filme je super:)

A ko se me prva stvar pod vodo dotakne, sem pa tako (in potem lep čas ne grem v vodo):
https://www.youtube.com/watch?v=_MCa30dnwAg

Malo sem se pohecala:) Saj plavam v morju in če pozabim na vse oddaje in filme je super:)

A ko se me prva stvar pod vodo dotakne, sem pa tako (in potem lep čas ne grem v vodo):
https://www.youtube.com/watch?v=_MCa30dnwAg
[/quote]

Tole je potem ne-morski pes :)))

Tole je potem ne-morski pes :)))
[/quote]

Nima se me kaj pod vodo dotikat:):):):) Pa nad vodo tudi ne:)

Glede na to, da je zelo majhna verjetnost, da se kdaj kje srečamo, nimam fobije.

New Report

Close