Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Blago za krilo

Blago za krilo

Pozdravljeni. Rada bi si dala izdelati par kril (oblek) iz lahkega, poletnega blaga. Tisti, ki poznate, kam mi priporočate, naj grem. Da je dovolj izbire, blago kakovostno. Med selim, da sem zadnjič prebrala o eni trgovini z blagom v Trstu. Pozna kdo? Hvala.

Priporočam ti, da v google vpišeš prodaja metrskega blaga/prodaja blaga/prodaja blaga za šivanje.

Že nekaj časa nazaj sem ugotovila, da dobiš na razprodajah kak XXL kos na totalnem znižanju ceneje kot metražo, pa še vse kar potrebuješ, od gumbov, gum, zadrg, podlog dobiš v paketu. Razstaviš, industrijski šiv je itak pesmica, prekrojiš in sestaviš. Mnogokrat lahko uporabiš s profesionalnimi mašinami narejene industrijske šive ali obrobe, najdeš tudi čudovite pliseje, skratka za par eurov se da čarat:-). Že nekaj časa nazaj sem si dala izdelat logo po moji predlogi, ki poudari unikatnost mojih izdelkov in ga vkomponiram v vse svoje izdelke, tudi torbice, denarnice, nakupovalne bisage,….. Seveda to pride v poštev za lastno uporabo, če bi hotela šivati maloserijsko, pa ne gre tako. Na tak način tudi obdarjam, že nekaj časa ne kupujem daril, ampak jih sešijem.

Emporio, Via Santa Caterina da Siena 11, Trieste

tukaj imajo razna blaga, ostanke in zdaj tudi popuste, je v centru Ts, za Coinom in Upimom.

Hvala za informacijo o trgovini v Trstu in za idejo o “prekrojenju”.

New Report

Close