Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes je moj srečen dan… zadela sva na lotu

Danes je moj srečen dan… zadela sva na lotu

Upam, da boste malo fauš. Na lotu sva z možem včeraj zadela šestico. Ja res. Ni fuuul veliko, je pa kar lep kupček denarja, ki ti pade kot zrela hruška. Za registracijo avta, mislim da bo. Vsaj za večino zneska…JUPIII.

Ne, nisem fouš, sem pa vesela za vaju in upam, da tudi meni kdaj tovrstna sreča nakloni pozornost. Fajn zapravta!

Nisrm niti mslo favs. Ceprav mi sami kar primanjkuje za osnovno financno varnost, privoscim vsakomur tako sreco. Naj se vama se kdaj zgodi. Pa varno voznjo z avtom tudi zelim… vse oz srca iskreno 🙂 lepo zapravljajte. Verjamem, da ste veseli.

Naj ti pade še sedmica! Ne da ti ne privoščim šestice, mi je žal, da nista zadela sedemko!

47!!! KLIKOV

Kaj je pol to, 80€?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ej krasno. Sem vesela, če pade ljudem, ki ne morejo nikoli ničesar našparati. Daj mi še nekaj povej, si kdaj zračunala koliko dejansko na mesec zapravita za vse te listke al kako se temu reče?

Če bi sedmico, bi dobila spisek, komu je še treba kaj registrirat. 😆
Drgač pa cool, en strošek manj.

Juhu! Dobre novice so vedno dobrodošle. Čestitke!

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Samo vpisat je treba v iskalnik:

https://www.loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_z_zrebanji,loto,loto_rezultati.htm

Če je šest vredna 771 in jih je 18 zadel, pol bo pa res sam za v štacuno za dobrih 40 €.

Tako je, gotovo je porabila že več kot jurja za te listke, ampak tisto je pozabila, to si bo pa zapomnila do konca življenja. In pokurila če dodatnega jurja na listke.

Ne, to je 18 zadetkov , vsak po 771eur…..

Moj pogled na te zadeve:

Če igramo loto/jackpot 1 leto, in vnaprej seštejemo znesek ki ga bomo porabili za srečke je verjetnost da bomo zaslužili bistveno manjša, kot če denar vložimo v kriptovalute. Vendar če hočeš dobit res veliko, boš s kriptovalutami moral tvegati precej več, kot če bi več let redno vplačeval loto

Si pa glupa dones se bahaš koliko si dobila naslednjič boš več kot si dobila tudi izgubila.
Nikoli nisem igral in tudi ne bom.
Ti povem kalvarijo iz naše vasi sta par mož in žena hodila v igralnico tudi v Austrijo igrat se bahala koliko imata ,zadnjih nekaj let so jima pobrali totalno vse od avtomobila ,hiše ,zemljišča popolnoma vse .
HVALA LEPA ZA IGRALNICO IN LOTERIJO ČE SI PRIDEN DELAVEN IN POŠTEN IN DA NISI OBSEDEN Z DENARJEM PA DA Z NJIM ZNAŠ DELATI LAHKO ŽIVLJENJE USTVARIŠ PO LASTNIH ŽELJAH.

Falš. Favž. Folž, pa take. Inače oče’l?

Ja bravo no, bolje kot nič.

Ne, to je 18 zadetkov , vsak po 771eur…..
[/quote]
Ja točno tako. Sem se o tem takoj pozanimala osebno, na njihovi telefonski številki.
Glede zapravljanja za listke pa….po izračunu sem v zadnjih nekaj krogih zapravila dosti manj od tega zneska. Kupim en listek z računalniškim izpisom komplet, kar znaša trenutno 11,5 e.
Saj pravim, da je skromnost lepa čednost.
No enemu od komentatorjev, ki pravi, da za loto ne misli zapravljat in da imaš lahko veliko tudi s poštenim delom, pa želim, da se mu dogaja čim dlje, oziroma da bi čim dlje lahko stal na lastnih nogah, kar pomeni, da bo čim dlje zdrav in imel najboljše pogoje, da to uresničuje.
Ker eni bi radi pošteno delali in zaslužili, pa nam zdravje in še kaj, tega ne dopušča.

ne veseli se preveč, vse bosta slej ko prej dala nazaj:-)))


Ja točno tako. Sem se o tem takoj pozanimala osebno, na njihovi telefonski številki.
Glede zapravljanja za listke pa….po izračunu sem v zadnjih nekaj krogih zapravila dosti manj od tega zneska. Kupim en listek z računalniškim izpisom komplet, kar znaša trenutno 11,5 e.
Saj pravim, da je skromnost lepa čednost.
No enemu od komentatorjev, ki pravi, da za loto ne misli zapravljat in da imaš lahko veliko tudi s poštenim delom, pa želim, da se mu dogaja čim dlje, oziroma da bi čim dlje lahko stal na lastnih nogah, kar pomeni, da bo čim dlje zdrav in imel najboljše pogoje, da to uresničuje.
Ker eni bi radi pošteno delali in zaslužili, pa nam zdravje in še kaj, tega ne dopušča.
[/quote]

Za drugič, da ne bo treba klicat pa denar zapravat za klic, je na spletu vse objavljeno :). :

https://www.loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_z_zrebanji,loto,loto_rezultati.htm

jaz sem včasih tudi iglala loto. Zdaj več ne, ker se mi zdi razmerje med dobitki čisto mimo.
šestica dobi 800 EUR, sedmica pa tri miljone…..


Ja točno tako. Sem se o tem takoj pozanimala osebno, na njihovi telefonski številki.
Glede zapravljanja za listke pa….po izračunu sem v zadnjih nekaj krogih zapravila dosti manj od tega zneska. Kupim en listek z računalniškim izpisom komplet, kar znaša trenutno 11,5 e.
[/quote]

Glavno vprašanje je, koliko takih krogov si že odšpilala, pa koliko vseh skupaj. Pa koliko jih še boš.

Jaz na to gledam takole – če ne vplačam, ne morem dobit. Eurojackpot plačam enkrat tedensko, 2 eura pa nekaj drobiža pride, nekaj čez 100 eur letno, ni take sile.
Imam pa ravno tako neko pametno prijateljico, ki nikoli ne bi vplačevala za take neumnosti, kot je loto. V letu pa skadi za 1.300 eur cigaret….

super , privoščim, je pa tako, šestica je res bedna, če primerjaš, s tem, da ti fali sm ena ševilka do sedmice. Je bol poštena igra jack pot.
Eni tukej pišejo, da se pozablja koliko se pa zapravi, to je res, evo jst sem ziher pušnil ene 30 jurjev v več kot 30 tih letih vplačevanja lota vsak teden, vplačm čist iz navade, pa sploh nimam neke želje, da dobim, sedmico, jebi ga…, tolažba mi je, da gre pol vplačanega denarja za pomoči potrebim.

Kaj ste eni smešni – kot prvo – valda, logično – šestica je en drek proti sedmici – saj drugače pa sistem ne bi laufal. In ravno zato se pri našem Lotu splača dobit zgolj in le sedmico, tu in tam še 6+1 ni švoh. VSE ostalo je pa hec. Dobro tudi 700 € prav pride, ni pa to nek denar.

Seveda Jackpot je druga pesem, s tem da pozabljate, da je tam verjetnost dobitka znatno nižja. Tam je Jackopot itak Jackpot, min. 10 milijonov, splača se dobit pa tudi 5+1 in 5+0. Vse ostalo je tudi tu – mah.

Pač, igra na srečo. Jaz igram po obdobjih. Včasih par mesecev redno po nekaj evrov na teden, včasih pol leta nič. Ampak, ko so pa enormni zneski kot zdaj pred kratkim 90 milijonov na Jackpotu pa reskiram še kak evro več, ker se tudi sklad niže veča.

Boljše igrat en listek kot noben. Spit eno pivo manj, ne dat za škatlo čikov…
Še boljša opcija je 3×3 + 6. Če te trofi dobiš 100.000 – verjetnost dobitka veliko večja od sedmice npr. 🙂

Sta bila v Slo. zdaj dva večja dobitka – eden na Lotu (6+1 – 30.000) in eden na Jackpotu (5+0 – 44.000). AMPAK pri Jackpotu je bil takrat sklad 90 milijonov in padlo je okrog 30 (!!) 5+0 zadetkov (vsak vreden toliko, seveda – nekateri niti osnov ne poznate in ste pametni), medtem ko pri Lotu ena sama 6+1. Iz tega vidika je včasih vseeno bolje igrati Jackpot. 🙂


Ja točno tako. Sem se o tem takoj pozanimala osebno, na njihovi telefonski številki.
Glede zapravljanja za listke pa….po izračunu sem v zadnjih nekaj krogih zapravila dosti manj od tega zneska. Kupim en listek z računalniškim izpisom komplet, kar znaša trenutno 11,5 e.
Saj pravim, da je skromnost lepa čednost.
No enemu od komentatorjev, ki pravi, da za loto ne misli zapravljat in da imaš lahko veliko tudi s poštenim delom, pa želim, da se mu dogaja čim dlje, oziroma da bi čim dlje lahko stal na lastnih nogah, kar pomeni, da bo čim dlje zdrav in imel najboljše pogoje, da to uresničuje.
Ker eni bi radi pošteno delali in zaslužili, pa nam zdravje in še kaj, tega ne dopušča.
[/quote]

Ce das vsak teden 11€ za loto ali pa celo 2x na teden, mislim da ti ne gre ravno slabo in bi imrla za registracijo, ce bi samo ta znesek privarcevala.

Zame je loto tisto, ko das max 2€ na tedn in to je to. Za eno kavo.

New Report

Close