Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prosim, svetujte mi kamp

prosim, svetujte mi kamp

Prosim, svetujte mi kamp ob morju. Rada bi senco, mir (da ni ponoči hrupa in da se ne sliši cesta), manjši kamp, čimbliže Slo. Ne potrebujem nobenih animacij, štantov, gostinske ponudbe – res samo plac za šotor in senco nad njim pa mir.

No tak kamp tudi jaz iščem, lahko tudi malo dlje od Slovenije. Čakam, če bo kak odgovor.
Vsekakor je eden predpogojev za mir v kampu, da ni pavšalistov. Predvsem slovenskih.

Kolikor mi je poznano, je nekaj takega v Pineti pri Novem gradu, mislim da je Kastanija. Samo plaža tam meni ni.

nova
Uredništvo priporoča

Novigradu seveda:)

Išči na avtokampi.si, med kampi, ki imajo čim manj zvezdic, so tudi najcenejši.

Marsikje naletiš na cel kup kakih malih kampov, napol na dvorišču. Tam je skoraj zastonj, mir, prijazni lastniki…taki kampi ponavadi tudi niso nikjer objavljeni na kaki strani avtokampi.si ipd.
Glede sence je pa tako, če imaš nek družinski šotor kakih 6 metrov dolg pet širok, bo senca skoraj ppvsod problem, za neko malo zadevo za dva, pa skoraj nikjer.

Kaj pa Veli Jože v Savudriji? Imaš Mir, veliko sence, prostora …

Finida, na enem delu ni pavšalistov. Poceni, senca, senca.

V Sloveniji ga ni takšnega kampa, kot ga iščeš.
V Sloveniji so vsi Kampi eni čist navadni pasji azili. Enkrat zalaja en pes tam, drugič drugje, tretjič vsi skupaj …..

Pa bazen.Pa veliko betonsko ogrado.Uživaj.

Kamp Oštro, Kraljevica.Tik pred mostom za Krk. Lep, urejen, v senci, plaža senca… Je pa na eno stran pogled na rafinerijo, ki je kar precej zanimiv ponoči. Ko las Vegas:):) Pa še cenovno ugoden.
lp

Ja, pogled na rafinerijo: verjetno to marsikoga odvrne in ima tudi zato nizko ceno. Mi smo tam zdržali le en dan, potem pa poiskali drugega. Imamo podobne želje kot avtorica, a smo ugotovili, da včasih tudi v velikih kampih najdemo to, kar iščemo. Veliki kampi imajo namreč oddaljene kotičke, kjer se najde senca in mir. Majhni kampi se slišijo super v teoriji, v praksi so pa običajno zelo natrpani.

Najboljši kamp, ki nudi mir je Britof (kategorije *****) pri Sv. Mariji.

Mogoče zate.Nismo vsi enaki.

Ja, pogled na rafinerijo: verjetno to marsikoga odvrne in ima tudi zato nizko ceno. Mi smo tam zdržali le en dan, potem pa poiskali drugega. Imamo podobne želje kot avtorica, a smo ugotovili, da včasih tudi v velikih kampih najdemo to, kar iščemo. Veliki kampi imajo namreč oddaljene kotičke, kjer se najde senca in mir. Majhni kampi se slišijo super v teoriji, v praksi so pa običajno zelo natrpani.
[/quote]

Zdaj je sicer vrhunec sezone in je verjetno tudi v kampu marsikje treba vzeti tisto, kar je še na voljo.
Načeloma pa drži. Sicer ne hodim kampirat na Hrvaško, sem pa pred časom bila na Šobcu in tam recimo imaš dejansko noro dober predel ob reki, je pa malo odmaknjen od “centra” kampa in bajerja.

Zdaj je sicer vrhunec sezone in je verjetno tudi v kampu marsikje treba vzeti tisto, kar je še na voljo.
Načeloma pa drži. Sicer ne hodim kampirat na Hrvaško, sem pa pred časom bila na Šobcu in tam recimo imaš dejansko noro dober predel ob reki, je pa malo odmaknjen od “centra” kampa in bajerja.
[/quote]

Tudi v najvišji sezoni drži 🙂 Lansko leto preizkušeno v praksi. Mi gledamo pri kampih predvsem senco, plažo in ceno. Že doma si jih označimo nekaj zanimivih kampov, ki so kolikor toliko skupaj, potem se pa ustavimo v prvem, na recepciji dobimo zemljevid in sprehodimo čez celega. Če najdemo parcelo, ki nam ustreza, ostanemo, če ne, gremo pač v naslednjega. Običajno izberemo neparceliran prostor, po možnosti še brez elektrike. Tam je običajno frej pa še ceneje je.

Haha, tudi ob britofu smo že spali, parkirali, bivali pa ne, ker ni bilo treba.
Res, prekrasen mir je bil.

En tak mali kampek je takoj ob Velem Jožetu, naprej se pelješ, dokler je cesta ob obali, je majhen, privat, senca, mir. Imajo lastno mini plažo.
Drugače se pa da postaviti šotor tudi v privatapartmajih ob sami obali, recimo Dajla. Skriti v zelenju, tik ob obali. Če ne greš peš ob obali, jih sploh ne opaziš. Torej je treba raziskovati in spraševati domačine. Malce raziskovalne žilice.

Men so lušni privat kempi ob Kolpi. Žal imena ne vem, vendar nimaš kaj zgrešit ko prideš dol saj so označeni.


Saj sploh ni bilo vprašanje za poceni/najcenejši kamp, samo o miru v kampu je bilo govora …

grozno lepi so ti kampi ob Kolpi ja, še posebej odkar mimo njih plavajo in hodijo migranti 🙂


Saj sploh ni bilo vprašanje za poceni/najcenejši kamp, samo o miru v kampu je bilo govora …
[/quote]

Cena je pač pokazatelj miru v kampu. Mirni kampi nimajo animacij in hrupnih lokalov. Igrišča, lokali, animacije dodajo pač zvezdico in posledično višjo ceno. Zato je najlažje iskati po ceni (čeprav ni govora o njej).

Stupice, pula. Senca, do prvega soseda 30m, ponoci mir, sanitarije in ostalo top, gojzarje pa gasa na kamenjak. Ne menjam !


Kamp Stupice je v Premanturi 13 km iz Pule v občini Medulin. Kamp je precej velik, pa slovenskih pavšalistov ima kolikor hočeš. Malo dlje od sanitarij lahko dobiš mirnejši kotiček v senci borovcev, ampak na višku sezone so najlepše (in senčne) parcele zasedene. Mislim, da avtorica ni za takšno varianto.

Tunarica, Koromačno -točno to kar iščete

Koversada najmirnejši kar jih poznam.

New Report

Close