Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljicin fant laže, da sem ga osvajala

Prijateljicin fant laže, da sem ga osvajala

V ponedeljek smo se sli kopat. Jaz, prijateljica U., njena mama in U.-jin fant. Vse je bilo vredu, meni je bilo edino vudno, da je iz term domov peljala U.,midva z njenim fantom pa sva sedela zadaj. U.-jin fant se je stalno z roko ob strani dotikal mojega stegna, ceprav sem stalno z nogami lezla stran. Med potjo domov smo sli se v hofer, sama sem imela se neke nakupe in je U.jin fant kar prisel do mene in hodil za mano med policami. Potem jepar km(5mogoce) od trgovine do bloka peljala U.jina mama. Meni je bilo to ze tam zelo cudno. Ampak nisem polagala velikih skrbi glede tega. Nakar me danes klice U.jina mama in pravi, da je U. zelo jezna name, ces da sem osvajala njenega fanta. Kaj vec od tega mi ni zelela povedat. Mene je to zelo prizadelo, sploh ker se sama zaročena in nikoli ne bi prevarala zarocenca. Cisto sem v šoku. Ni mi jasno, zakaj bi si kdorkoli kaj takega izmislil? Kaj je on zelel dosect s tem? Je ona tudi nacrtovala, da si bo nasla nek razlog, da me od*ebe in je bilo to pac prirocno?! Pa tudi, to bi pricakovala od kaksnih najstnikov, ne pa od odraslih ljudi. Jaz sem stara 31,U je 30, njen fant tudi nekaj takega.

napreduj iz šoka v kaj bolj konkretnega za na Žale


Glede na vsebino in na pisanje sem mislila, da jih imate največ 15. In mi je bilo čudno, kako da prijateljica vozi avto.

pri teh letih bi se pa že lahko spravila v red in ne bi nadlegovala prijateljice in njenega fanta, če jima že mama ne da miru…

Ehm, pri 30-tih letih gre njena mama tebi govorit, da je hči jezna na tebe? In, da je še bolj čudno, tebi se to zdi otročje, potem pa greš, namesto da bi to rešila s kolegico, to napisati na forum? Kdo je tu bolj otročji?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem ovajal prijateljičinega moža in on ni lagal.

Z njo se ne da resit. Objavila sem, ker mi je šokantno, da si tako komot lahko kar nekaj izmisli.

Potrebovala sem prevoz do term, zato sem jo povabila. To, da gre njena mam zraven, mi je bilo ok, ker smo bili druzinski prijatelji in se mi je zenska zasmilila. Ampak to, da je povabla svojega fanta samo zato, da si je lahko namislila laži, mi je pa šokantno.

V takem primeru se prekine vse stike in odide naprej. Saj ne rabiš trpet tega njenega babjeka. Naj si ona z njim beli lase. Ti pa sedaj lahko doma in pri zaročencu seveda o tem spregovoriš kaj se je dogajalo. Da ti ne bo kdo prikrivanja očital.

Sicer pa:
Qui tacet consentiere videtur

Pomni za drugič.

Pa da 3 ljudi za cel dan s sabo vlečeš, ker rabiš prevoz…

Na ta odgovor vidim, da nikoli nisi bila moja prijateljica ampak si se družila z mano zaradi koristi in ker sem se ti smilila nevidim razloga zakaj se bi ti smilila , nerabim se ti smiliti ker z mojim življenjem sem zadovoljna edino da imam močne strahove kateri me ovirajo. Porihtala sem si že na pol življenje začela sem pridno telovaditi jem večina zelenjavo in kalorično hrano ne jem več v velikih količinah. Znam pa zelo dobro opazovati in zato sem opazila da se sliniš na mojega fanta celo za roko si ga primla pa nisi videla da sem te opozarjal da sem zelo ljubusumna in da te malo grdo gledam. Moja resnica pač je da si ti njega osvajala pa vem kak zgleda ko ti je nekdo všeč ker sem vedla da ti je moj brat všeč. To je moj del vzamite in prebirajte kot ga zelite, če želite me lahko popluvate, ampak za tuja mnenja se že nebom sekirala. To je pač moja resnica ki sem jo jaz sama opazovala moj fant je samo potrdi da se mi zdi da se slinla k njemu. Res katera pa položi roko na njegovo če bi jo on osvajal te bi roka morala biti obratno njegova na njeni vse sem videla ker znam boljše opazovati kot pa se pogovoriti s kom. Mamo sem samo prosila naj ji pove da nezelim od nje darila nisem pa ji rekla da ji mora kaj rečt o tem da sem opazila da je osvajala mojega fanta.

Če bi se meni kaj takega zgodilo zahtevam takoj soočenje z vsemi prisotni in da razjasnumo zadeve. Itak bodo uni trije trdili svoje ti pa svoje, vendar zase se bom borila in nihče me ne bo j….l. magari če nukdar več ne spregovorim s to frendico. Itak bo pa s časoma ugotovila kakega tipčka ima ob sebi.

Ves kaj Ulla88, edinokrat, ko sem dala tvojemu fantu roko je blo na zacetku, ko je tvoja mati zelela, da mi ga predstavis. Ti kar verjami kar hoces. Jaz vem, da imam prav in da se ti motis. Se bo pa tudi vse preverilo. Saj pravim, zdravilisca imajo kamere 😊

Sicer pa, ce te je tako hudo skrbelo, potem res ne vem, zakaj si hotela, da ti peljes avto nazaj grede in da moram jaz sedet zadaj ob tvojem fantu. Ti me kar blati na internetu 😊

Mah, tud če ji boš “stokrat” rekla, da ga nisi, ti ne bo verjela. Raje se umakni, pa naj ma tega osl.a.

Ja moj osel je vsak dan z menoj neprestano moj osel mi vsaki dan reče da sem lepa in mi storat napiše da me noro ljubi cujema se vsako uro po telefonu ko nisma skupaj. Kje ima on čas mene varati, nima potrebe me varati. Skupaj z mu dam in skoz reče kak noro je bilo in jaz nisem kriva če ima moja prijateljica fanta ki nemore imeli ker ima bolezen ms in je nezadovoljna v spolnosti. In pred meseci se je svojega fanta grdo obrekovala kaki je pa da ni zadovoljna zdaj se po dolgem času vidima pa je zarocena nevem jaz sem tut šokirana da se nekdo tako odloči v svojem zivljenju. Jaz sem pač izbrala mojega fanta s katerim se vsak dan skor vidim ne pa prijateljice ki jo vodim zelo zelo redko. Pa negre se kaj je reko on ampak kaj sem jaz videla in občutila tisti dan in za mene je pač resnica to kar sem prej napisal.

Kakšna nezrelost, čustvena, osebnostna in pismenostna….. in to pri tridesetletnikih! Ni čudno, da nam mati država crkava, če ima otroke debile. Ameriški sistem, rajo imet tupo in neuko, pa se da ves svet vrtet, ne samo posameznikov.

https://giphy.com/gifs/jerryspringer-fight-hair-l2YSjubrwi5kXDBlu

Še v vrtcu smo se bolj odraslo dogovorili ko je orišlo kaj navzkriž.

Tole kar pa vidim v tej temi je NEXT LEVEL. Idealno za raka fasat.

Kaj je to eno skropucalo od posta. Dvakrat sem prebrala in nimam kaj za povedat. Butasti ljudje ostanejo butasti.

Jerry Springer

Do smrti…

Tišina je modrost.

Do smrti…

Tišina je modrost.
[/quote]
Ko bi vsaj butasti poznali tišino… :).


Ko bi vsaj butasti poznali tišino… :).
[/quote]

Nisem še slišal, da bi na pokojni zganjali kažin…

če bi bila prava prijateljica, bi ji pomagala tako, da bi ji posodila svojega fanta da jo nabriše, če ima težave, ker jo njen ne more. tako pa si ena sebična gos, ki hoče vse imet samo zase.

Avtorica, jaz sem socutna, to je krivica, zato pa ti svetujem odstranitrv od njih, to sploh ni nobena prijateljca, kako more fanta branita in tebi podtikat odgovornost! Slepa je in ljubosumna, ocitno upraviceno, ker je fant nima rad in jo vara, ali skusa varati!

Vredu sem jo naredila krvico in vseno sem ji hvaležna zojim fantom sma se še bolj povezala kot prej ker sem jaz začutila da mi pomeni vse na svetu in on je postal bolj srečen ko mu rečem da ga zelo ljubim. Ljubim ga in ga nedam nobenemu preblizu mu je hodila noro ljubusumna sem postala in skoz sem se rivala med niju ja jaz tisti dan tut nebi rada vozila sem bila zelo živčna ker je sedela poleg njega. Priznam da imam zelo nizko samopodobo in tudi vem da imam napake ampak kdo jih nima. Ljubusumna sem če se samoalo kjera mu preblizu in ja pregledujemo mu telefon in vse in mi pusti res nevem zakaj se je zano tak ko ga jaz kontloriram to je razlog zakaj noč biti več njena prijateljica preblizu mu je bila in sem se počutila grozno. No dajte me popluvate me ker se imam za majn vredno in se bojim da ne bo zaustil. Spim pa že tak od ponedeljka prav ne.

New Report

Close