Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske so samske, ker so lene

Samske so samske, ker so lene

Samske ženske so samske, ker so lene.
Njim ne diši, da bi kuhale, čistile, likale.
One bi samo športale, potovale.
Kater dedec pa bi maral tako?

Vidim te samske sodelavke. Po službi bi kar nekaj športat hodile pa na koncerte pa na izlete pa v fitnes pa v lokale pa kaj vem kaj še vse. Da bi pa šle domov delat, to pa nikakor.

Sem pa samska, ker kuham, čistim, likam, na njivi delam, marsikaj iz lesa naredim…
Doma se igram naravoslov. znanstvenika.
Pa ne hodim po lokalih vsak dan, ne koncertih… ne popivam, ne kadim…
Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. 🙂

Z drugimi se ne ukvarjam, sem s sabo zadovoljna, da bi se na slabše spreminjala…

Sem pa samska, ker kuham, čistim, likam, na njivi delam, marsikaj iz lesa naredim…
Doma se igram naravoslov. znanstvenika.
Pa ne hodim po lokalih vsak dan, ne koncertih… ne popivam, ne kadim…
Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. 🙂

Z drugimi se ne ukvarjam, sem s sabo zadovoljna, da bi se na slabše spreminjala…
[/quote]

“Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. :)”
Preprosto ker niste ženstvene. Kaj bo moški z moško babo.. Tako to je.

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa zanima zakaj bi morale nekaj delat, če ni potrebno?
Delam toliko, da imam za preživetje, izlete, dopuste, hobije. Več ne rabim.
Zakaj bi samo kar nekaj delala samo zato, da bi delala?

“Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. :)”
Preprosto ker niste ženstvene. Kaj bo moški z moško babo.. Tako to je.
[/quote]

Sem ženstvena in to še preveč, pa jih to zelo moti, ker štejejo kot preobčutljivost…
Za take očitke se res ne sekiram, ker vem da taka oseba zame ni..

Sem pa samska, ker kuham, čistim, likam, na njivi delam, marsikaj iz lesa naredim…
Doma se igram naravoslov. znanstvenika.
Pa ne hodim po lokalih vsak dan, ne koncertih… ne popivam, ne kadim…
Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. 🙂

Z drugimi se ne ukvarjam, sem s sabo zadovoljna, da bi se na slabše spreminjala…
[/quote]

To pa zato, ker so luzerji.
Samo totalnega luzerja bo motilo, če zna recimo ženska zamenjat kolo, delat s krampom, vrtalnikom, sekiro, kosilnico… pač se čutijo uboge, nebogljene in potem žalijo žensko, da je možača ali pa kaj podobnega. Normalni moški bodo ponosni na žensko, ki je opravilno sposobna.

Če poskrbi zase in če poskrbiva za skupne reči, potem je tudi taka lenoba dobrodošla. 😉
Tudi jaz grem po službi športat in rad vidim da greva skupaj.

Delo doma počaka, človek pa rabi malo sprositve. Da potem lažje še doma kaj naredi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pa zato, ker so luzerji.
Samo totalnega luzerja bo motilo, če zna recimo ženska zamenjat kolo, delat s krampom, vrtalnikom, sekiro, kosilnico… pač se čutijo uboge, nebogljene in potem žalijo žensko, da je možača ali pa kaj podobnega. Normalni moški bodo ponosni na žensko, ki je opravilno sposobna.
[/quote]

Z vsemi temi stvari res ne delam…kje pa 🙂
Da mi bo pa kdo “seciral2 ..”ah naredila je leseno vrtno klop in ne šnopc, potem je nora”
Bejž od mene, brez žalitev :))

Sem ženstvena in to še preveč, pa jih to zelo moti, ker štejejo kot preobčutljivost…
Za take očitke se res ne sekiram, ker vem da taka oseba zame ni..
[/quote]
Ženstvena, ki se noče podrejat? Ne razumem 🙂


Ženstvena, ki se noče podrejat? Ne razumem 🙂
[/quote]

Ženstvenost ni enako podrejanje.

tako so lene, da si nočejo nakopat moškega na glavo, za katerega bi morale garati.

A si ravnokar izpod skale prilezlo? :))))

Ženstvenost ni enako podrejanje.
[/quote]
Ženstvenost vključuje podrejanje.


Ženstvenost vključuje podrejanje.
[/quote]

Aha, torej je zate ženska ženstvena, če je pripravljena biti služkinja moškemu :). Ta pravi si, ja.
Pa veš, da smo ženske vajene takih. Če se ženska ne podreja, taki revčki hitro začnejo govorit, da je možača :). Bolje možača kot služkinja.

Vsaka ženska je z razlogom samska. Moški zelo dobro vedo, kaj hočejo. Zato so ob današnjih ženskah raje samski. Kaj jim pa manjka? Nihče jim ne teži in ni jih treba imeti kot mlinski kamen za vratom, koristi pa nobene. Seksa je pa dovolj vsepovsod in ni treba vedno z eno in isto frigidno gosko trpeti. Gospodinjskih servisov je pa dovolj, pa še poceni so.

“Enim se tehnične ženske dobesedno upirajo. Pa naj se, meni je vseeno.
Raje tako kot se podrejat in se igrat z barbikami. :)”
Preprosto ker niste ženstvene. Kaj bo moški z moško babo.. Tako to je.
[/quote]

A ti misliš, da ženska, ki si zna sama žarnico zamenjati, ki zna sama žebelj pribiti, ni ženstvena?? Po čem to sklepaš?
Ali pa samo nočeš ženske, ki ne bo popolnoma odvisna od tebe? Ti torej hočeš neko levo babo, ki se premakniti ne bo znala brez tebe? He he, takih ne delajo več.
Moški, sprijaznite se, da niste nobeni več nujno potrebni.

Sicer se strinjam s tabo.
Samo ne vem zakaj vedno znova naletim na kupe moških, ki prosjačijo za seks, tako na spletu kot v reali?


Ženstvena, ki se noče podrejat? Ne razumem 🙂
[/quote]

Podrejat? Ha ha, zakaj pa? Pa ti si še iz ledene dobe :-PPPP
Dragec, čas te je povozil.


Aaaa to je to?


Aaaa to je to?
[/quote]

:))
ja, to je to, lene smo 😉


In kaj naj bi samski človek (ne samo ženska) imel tolk za kuhat, čistit, pospravljat, likat?
Eni ste pa res ubrisani.
Aja, malo foušije, ker je treba it domov kuhat, čistit, pospravljat, samskim pa ni treba!


In kaj naj bi samski človek (ne samo ženska) imel tolk za kuhat, čistit, pospravljat, likat?
Eni ste pa res ubrisani.
Aja, malo foušije, ker je treba it domov kuhat, čistit, pospravljat, samskim pa ni treba!
[/quote]

Jep, foušija svet poganja!

A ti misliš, da ženska, ki si zna sama žarnico zamenjati, ki zna sama žebelj pribiti, ni ženstvena?? Po čem to sklepaš?
Ali pa samo nočeš ženske, ki ne bo popolnoma odvisna od tebe? Ti torej hočeš neko levo babo, ki se premakniti ne bo znala brez tebe? He he, takih ne delajo več.
Moški, sprijaznite se, da niste nobeni več nujno potrebni.
[/quote]
Jaz tega ne sklepam, očitno pa tista, kateri sem odgovarjal 😉

Lol, pa ne , da je spet tema o samskih ženskah?
Za spremembo :))))

Vprašanje: zakaj so pa potem moški samski?

New Report

Close