Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brca v jajca od punce

Brca v jajca od punce

Zdravo,

jaz pa imam eno vprašanje v zvezi z mojo punco., Malo je čudno, a vseeno me zanima, kaj misli o tem žensk del foruma.

Zadnjič sva se s punco nekaj skregala zaradi ene brezveznosti (ne bom niti omenjal), in je hotela iti. Jaz sem jo prijel za zapestje in rekel, da naj počaka in jo malo potegnil proti sebi. Nisem je močno, a vseeno. Ona pa se je samo obrnila proti meni in me s kolenom z vso silo v jajca. Kar zvilo me je in sem komaj ostal na nogah.

Potem mi je rekla, da če se je še enkrat dotaknem tako, mi jih bo sesula.

Pozneje sva se sicer spet spravila, jaz sem se opravičil njej, ona pa meni. A jajca so me bolela še cel dan. Smile

Zanima me, ali se vam zdi taka reakcija OK. Meni se zdi, da je brca v ta del v redu samo, če te nekdo res ogroža. Moja je namreč kasneje rekla, da je normalno, da jih tudi fant lahko faše v jajca od svoje punce.. Sploh če dela tako, kot sem jaz. Meni se to ne zdi ok.

Kako je vaše mnenje? Ste svojega tipa ali koga drugega že kdaj nabile tja noter? V kaki situaciji se vam to zdi ok in v kaki ne?


Ne ni ok. Punce izrabljajo da se žensk naj ne bi teplo. Ti ga boš še naj….l.

Si se naučil kaj iz tega ali ne? Jo boš še grabil proti njeni volji kadarkoli in kakorkoli? Potem te bo ona tudi butnila v jajca proti tvoji volji. Popolnoma razumljivo in enostavno, pa lahko teoretiziraš še v nedogled.

nova
Uredništvo priporoča

Jasno je, da med kreganjem nekoga ne greš na silo vlačit k sebi, tako kot razpizdene kače ne greš šlatat. Če se ne znaš z distance pomenit z besedami, bo vsako fizično približevanje poslabšalo zadeve. Imaš kaj čustvene inteligence ali si mentalni invalid?

V glavnem, za vse si kriv sam. V jajca si jih pa dobil, ker jih zato imaš:-)))


Ne ni ok. Punce izrabljajo da se žensk naj ne bi teplo. Ti ga boš še naj….l.
[/quote]

Grabilo se jih tudi naj ne bi na silo, sploh sredi krega. Pa ne samo punc, tudi fantkov.

Grabilo se jih tudi naj ne bi na silo, sploh sredi krega. Pa ne samo punc, tudi fantkov.
[/quote]
Fantkov:-)? S kom se pa kregaš? 45 let sem star, pa jih še nisem nikoli fasal v češnjice. Je pa res, da nisem ravno normalen in da se ne prepiram, če se z nekom ne razumem, pač nisem z njo.

Če omenim fantke, to ne pomeni, da bi naj bil ti fantek. Me ne zanima, koliko si star. Zajema vse ljudi.

In dobro, da se ne prepiraš, verjetno potem še toliko bolj razumeš, da se prepirajočih ne grabi. Ni nobenega problema potem, se naj pač avtor iz tega nauči kaj.

Vem za primer, ko ga je žena udarila tja, dobil je raka in umrl. Se ni za hecat in ne, ženska ni normalna.

Avtor se ne bo naučil ničesar. Človeka je treba prebrat preden greš z njim v zvezo. Tudi nasilne ženske imajo pravico ostat same.

Star sem 27 let. Zdi pa se mi, da morajo biti reakcije sorazmerne. Sicer bo9m vesel, če bojo o zadev i kaj povedale še punce oziroma dame na forumu.

Rad bi prebral še vaš vidik zadeve.

Moj vidik je podoben kot zgoraj, ženska se je počutila ogroženo. Ti si zadevo prenesel z besednega na fizični nivo, moraš pa vedet, da se šibkejši nima ne vem koliko načinov, da se fizično brani, šus v jajca je eden redkih. Kaj pa ona ve, kaj si še ti hotel po grabljenju naredit, da ti misli bere?

Kaj ti narediš, ko se kregaš z nekom večjim od sebe, potem te pa zagrabi za roko? to je naredila ona. Postavi se v njeno kožo.

Avtor se ne bo naučil ničesar. Človeka je treba prebrat preden greš z njim v zvezo. Tudi nasilne ženske imajo pravico ostat same.
[/quote]

Ja jasno, če ga je strah, potem naj gre stran od nje, samo potem naj ne hinavi in se ji nekaj opravičuje, njej tam tvezi nekaj, nam pa nekaj drugega. Ona je povedala, kje je bil problem, on se je naredil, kot da razume in se opravičuje, tu pa rovari nekaj tretjega. Hinavsko, skratka. Pameten človek se kaj nauči iz vsake situacije in svoje napake, neumnemu so pa vedno drugi krivi vse.

Da bi ti mene takole fizično zagrabil in ne vem mogoče z nasiljem celo nadaljeval. Prijem za zapestje vodi naprej v zvijanje roke na hrbtu.
V takem primeru bi jaz verjetno še bolj burno odreagirala, verjetno bi dobil še kakšno brco več.
Tvoji punci dam kar prav, da ti je pokazala da smo tudi ženske lahko močne in znamo udarit če hočemo.

Vsako bitje popizdi, če se hoče umaknit, ti pa zapreš pot. Da ona hoče oditi, ti jo pa greš grabit? Kaj ima na izbiro?

Boze mili. Sem mislil, da sta 12. :S Ker taksno obnasanje za kaj vec kot to, ni. Od obeh.

Še ti njo brcni v jajca!

V življenju še nisem tipa brcnila v mednožje. In se mi res ne zdi sorazmeren ukrep za prijem za zapestje. Sploh si ne predstavljam, kako to boli. Razumela bi samo v primeru, da ima punca izkušnje z nasiljem in je odregirala nagonsko, sicer pa se mi z njeno glavo ne zdi vse okej. Tega se res ne dela. Sicer se res tudi ne grabi ljudi za zapestje, ampak to se da rešit tudi z besedami – ali potencialnim odhodom iz zveze. Ne pa še s bistveno hujšim nasiljem. Kaj, če bi imela zraven nož? Bi ji še ploskali? Je to tudi sorazmerno? Moških se ne brca v mednožje, no. Tako kot se žensk ne ščipa v bradavice ali klitoris.

da se je ona morala res počutiti hudo ogroženo, saj drugače tega ne bi naredila.

Res je, se zgodi. Pa vsi vemo za mal več primerov, ko je mož ženo “samo malo prijel”, ona je pa padla, se udarila in umrla.

Saj po dogodku je videla, da ni bilo sorazmerno, zato se mu je pa tudi opravičila. Ampak ko te nekdo grabi in ti zapre izhod, pa pač ne veš vedno, kaj ima za bregom. Se da morda bolje rešit, ampak ni vedno enostavno, vsekakor pa ni nek kriminal, kar je naredila. V samoobrambi pač ne vedno moreš popolnoma idealno in sorazmerno odreagirat.

Tole je tema, ki se tule gor vsake toliko casa ponovi v nespremenjeni obliki.

🙂

Hvala za to izraženo mnenje. Sicer hvala tudi vsem ostalim (celo tisti, ki bi mi dala še več brc med noge), a priznam, da se mi osebno samo tvoje mnenje zdi zdravo.

Jaz svoje punce nisem močno zgrabil, samo prijel sem jo. Tudi je ne bi nikoli boksnil v joške ali, bognedaj, v drugi intimni predel, zato m je taka logika čudna.

Forra je ravno v tem, da se ni mogla počutiti res ogroženo, ker nisem stopil proti njej nasilno. Šlo je za izraz jeze.

Čudi me, da se toliko ljudem na forumu zdi brca svojega fanta v družinske dragulje primeren način izražanja jeze.

Kako pa stopiš do nekoga nasilno in kako nenasilno? Za marsikoga je čisto dovolj nasilno, da nekoga prijemaš, ko hoče oditi, težko še kaj drugega bolj nasilnega narediš, vsaj v tisti sekundi, tako se pač začne. In ja, če je bila z njene strani jeza, je bila tudi zaradi tega, ker takih stvari ne razumeš. Pa še bolj bo razpizdena, ko bo naslednjič videla, da ti še zdaj ni kapnilo, čeprav se ji opravičuješ, pa še sam ne razumeš, zakaj. Očitno sta se bolj za en drek to pogovorila, da morajo zdaj forumaši interpretirat in razlagat vse vidike situacije.

Tu si zdaj iščeš ene par, ki bodo s tabo tulili v isti rog, ostale boš ignoriral, pred njo boš pa tudi tiho kot rit glede tega? Produktivno, ni kaj.

New Report

Close