Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razlog, zakaj vedno več žensk ostane samskih

Razlog, zakaj vedno več žensk ostane samskih

ker imajo previsoka pričakovanja in vso iniciativo prelagajo na tipe

to bi blo to

In kaj je s tem narobe?
Ja, res je, jaz imam od moškega visoka pričakovanja.
Če ne najdem moškega, ki bo ustrezal mojim pričakovanjem, bom še naprej samska.
Raje samska kot s slabim moškim.
Biti samska – to ni noben problem. Zakaj bi morala biti v vezi?

Ne. Ker zadosti zaslužijo zase, da se jim ni treba ukvarjat z nesposobnim tepcem, ki ga je mama naučila, da ni boljše od mame.

nova
Uredništvo priporoča

Več žensk je samskih, ker so bolj izobražene, s tem bolj razgledane in se nočejo vezati z vsakim jodlom, oz. haklom.
Jaz jih razumem.

Več žensk je samskih, ker so bolj izobražene, s tem bolj razgledane in se nočejo vezati z vsakim jodlom, oz. haklom.
Jaz jih razumem.
[/quote]

Točno tako.
Če najdem takega, ki bo fajn (in da bom seveda tudi jaz tista njemu fajna) – super.
Da bi pa spuščala pogoje samo zato, da ne bi bila samska pa nikakor.
Super je imeti fajnega moškega. Ampak bolje samska kot z bednim moškim.

Vidim, da nas več enako razmišlja,.. sama zato, ker ni nikogar primernega. Ne zato, ker ne bi dala iniciative.

take ste težavne in imate kup problemov same s sabo, kar ostanite same, škoda vas ni 🙂

večina žensk je pretežni del v zvezah. Samske ostanejo, ko možje kakšno desetletje prej škripnejo.
To pa ne pomeni, da boš ti nujno kakšno našel. Na tak način že ne.


jaz sem srečno poročen že več kot 30 let, ti greš pa lahko šlogat komu drugemu, drolja neumna

Če je vedno več žensk samih, to avtomatsko pomeni, da je tudi vedno več tipov samih. In če ti misliš, da vso odgovornost nosijo ženske, potem si revček. In takega ženska res ne rabi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


super, samo še priznani debilček marko je manjkal v tej temi

nihče ne zahteva celotne odgovornosti od njih, če ne znaš brat, se spokaj nazaj v oš


jaz sem srečno poročen že več kot 30 let, ti greš pa lahko šlogat komu drugemu, drolja neumna
[/quote]

Vidiš, imaš srečo, da si bil mlad v tistih časih, ko so ženske spustile kriterije na dnu in vzele še tako škart moškega, samo, da niso bile samske. Če bi bil danes samski, te nobena niti povohala ne bi, ker bi bila vsaka raje samska kot s tabo.


moja žena danes izgleda bolje, kot boš ti kdajkoli

lahko greš na pamet bluzit kam drugam 🙂


moja žena danes izgleda bolje, kot boš ti kdajkoli

lahko greš na pamet bluzit kam drugam 🙂
[/quote]

Jaz ti čisto verjamem, da je tvoja žena lepotica. Nisem nikoli trdila, da ni lepa.
Ampak ne dvomim pa v to, da ima puhlo glavo. Namreč pametna ženska te ne bi niti povohala.


super, samo še priznani debilček marko je manjkal v tej temi

nihče ne zahteva celotne odgovornosti od njih, če ne znaš brat, se spokaj nazaj v oš
[/quote]

Jaz sem samo opomnil, da za tipe velja enako, ker ti si omenjal samo ženske. Kot da one tega ne vedo, tipom je pa vse jasno. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mene pa zanima zakaj ženske ne bi smele biti samske?
Meni samski stan čisto odgovarja. Zato si lahko privoščim, da imam visoke kriterije glede moških.


moja žena danes izgleda bolje, kot boš ti kdajkoli

lahko greš na pamet bluzit kam drugam 🙂
[/quote]

Zato ima polarni ločenko in starko od 55, njemu pa rabijo očala

Ločenec in ločenka, dobra ljubljanska roba :))))

Kot zajca se onegavita v tivoliju in okrog btc, folk pejte gledat!!!!

Ja, res je, jaz imam od moškega visoka pričakovanja.

[/quote]jaz pa od ženske, ko grem po ulici in vidim kdo je na koga priklopljen si rečem, gih za skup sta, hkrati pa se čudim, da sta dva taka nikakva sploh lahko en druzga našla, ja najbž je pri njima prevladal nagon za seks in ploditev, drugo bomo pa že potrpeli.
jaz sem pa lep vitek in samski.

Sem raje samska, kot pa da bi imela enega zigola.

jaz pa od ženske, ko grem po ulici in vidim kdo je na koga priklopljen si rečem, gih za skup sta, hkrati pa se čudim, da sta dva taka nikakva sploh lahko en druzga našla, ja najbž je pri njima prevladal nagon za seks in ploditev, drugo bomo pa že potrpeli.
jaz sem pa lep vitek in samski.
[/quote]

In s tem, da si samski, ni prav nič narobe.
Če boš pa kdaj iskal žensko pa je fajn, da nisi le lep, da si tudi prijeten in pameten :). Samo lepota za žensko ni dovolj. Tako, če boš kdaj iskal žensko. Če je ne boš, itak ni panike.

Bolje je bit kvalitetno samska, kot pametno nora… Kar s tipom hitro postaneš, če ni zate pravi.

te teme ☺

Jaz sem zelo srečno vezana. Imam tudi tri hčere. In jim želim, da bi našle koga podobnega, kot je njihov oče. Takega, ki bi ustrezal njim, ki bi bil do njih tako dober, kot je on do mene in do otrok. Če pa ne bodo našle Takega, podobnega, je pa bolje, da so samske.
Mislim pa, da je lepše, če najdeš sorodno dušo, kot če je ne, pa čeprav ti je samskemu čisto OK.

Ti si našla sorodno dušo ker si vse abeceda stvari pometla pod preprogo…. Znam te puško kad si pištola bila.

nehat s sorodno dušo, ker jo predrago plačate.

New Report

Close