Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ta lea širk ali širc

ta lea širk ali širc

pa zaboga kdo to pevaljko naprej poriva, to sranje je zmagalo na MMS, zato se ne čudim, da imajo nastope tukaj Hrvatje in srbi!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=6vKwb0BMYYI


V eni temi je nekdo govoril o anglizmih in tujih beseda v slengu slovenščine dandanes…
nič čudnega, če pa zmagujejo še pesmi na festivalih, kjer tujke v besedila vključujejo in tiščijo naprej med zmagovalce.
Sramota res.
Itak se pa ponavlja sirkova – ista štanca isti stil nastopa kot na Emi, in vse skupaj bolj kot ne zanič.

zeeeeeeeh


je izraz mnenja nekoga pljuvanje.
A bi morali samo hvaliti. Ok potem pa pišimo lea ti si super ena in edina, nihče od ostalih pevcev ti ne seže niti do nohta na nogi. Še hvala bogu da si se pojavila, ker če ne bi bilo tebe, slovenska muzika sploh ne bi obstajala. itd. itn.
Ni res, ne mislimo iskreno tako, ampak da bo zadoščeno tebi in Lei očitno, pač pišimo tako in govorimo tako,da boš ti srečna, ker resnice – to je iskrenega mnenja nekoga, ki se ne strinja s tvojim, pač nisi sposobna prenesti in ne slišati,. še manj sprejeti.


je izraz mnenja nekoga pljuvanje.
A bi morali samo hvaliti. Ok potem pa pišimo lea ti si super ena in edina, nihče od ostalih pevcev ti ne seže niti do nohta na nogi. Še hvala bogu da si se pojavila, ker če ne bi bilo tebe, slovenska muzika sploh ne bi obstajala. itd. itn.
Ni res, ne mislimo iskreno tako, ampak da bo zadoščeno tebi in Lei očitno, pač pišimo tako in govorimo tako,da boš ti srečna, ker resnice – to je iskrenega mnenja nekoga, ki se ne strinja s tvojim, pač nisi sposobna prenesti in ne slišati,. še manj sprejeti.
[/quote]

Ker ona ni Širk niti Širc ampak SIRK!
Včeraj pljuvanje, danes pljuvanje , sama foušija! Napiši pesem, pojdi na oder, pa da te vidimo!
Najbolj nesramno pa se je norčevati iz priimka!
Je tudi vam vseeno, če vašega izgovorijo ali napišejo narobe? Matr ste žleht.
Ma ne žleht, budale primitivne!

fovšija za tako sranje, mrš!
to so melodije morja in sonca in tako se poje po naše, ne neko noslanje kot ta Lea.
https://www.youtube.com/watch?v=t5imcOoMx-Y

Prou fejst je bla, tale Helenca

Ker ona ni Širk niti Širc ampak SIRK!
Včeraj pljuvanje, danes pljuvanje , sama foušija! Napiši pesem, pojdi na oder, pa da te vidimo!
Najbolj nesramno pa se je norčevati iz priimka!
Je tudi vam vseeno, če vašega izgovorijo ali napišejo narobe? Matr ste žleht.
Ma ne žleht, budale primitivne!
[/quote]
ne mi s takimi napiši pesem – kaj zdaj je pričakovala,da bo njena pesem vsem všeč al kaj…
pa valjda dela pesem za poslušalce – in nekaterim pač ni všeč… če ne prenese kritike, naj piše zase in ne nastopa v javnosti.
Nihče ji nič slabega noče, nimamo bit za kej fouš sorry (ker to kar je naredila iz sebe, mi sploh ni všeč) … pač samo povem,da mi ni všeč – sama se javno izpostavlja, pesem je dala na festival in s tem tudi publiki v oceno in lahko povemo kaj si mislimo o tem. Ni nič posebnega tako special,da bi jo morali kovati v zvezde. Po mojem mnenju ne – ti pa lahko imaš drugačnega, izvoli.

Itak pesem sploh ni za ta festival. MMS je zame festival popevk, poletnih popevk na temo poletja in morja…
ne pa neke njene družbeno angažirane pesmi v čist drugem stilu… mi sploh ne paše na festival, kaj šele da bi bila zmagovalna


ne mi s takimi napiši pesem – kaj zdaj je pričakovala,da bo njena pesem vsem všeč al kaj…
pa valjda dela pesem za poslušalce – in nekaterim pač ni všeč… če ne prenese kritike, naj piše zase in ne nastopa v javnosti.
Nihče ji nič slabega noče, nimamo bit za kej fouš sorry (ker to kar je naredila iz sebe, mi sploh ni všeč) … pač samo povem,da mi ni všeč – sama se javno izpostavlja, pesem je dala na festival in s tem tudi publiki v oceno in lahko povemo kaj si mislimo o tem. Ni nič posebnega tako special,da bi jo morali kovati v zvezde. Po mojem mnenju ne – ti pa lahko imaš drugačnega, izvoli.

Itak pesem sploh ni za ta festival. MMS je zame festival popevk, poletnih popevk na temo poletja in morja…
ne pa neke njene družbeno angažirane pesmi v čist drugem stilu… mi sploh ne paše na festival, kaj šele da bi bila zmagovalna
[/quote]

Napisala je, kar je napisala.
Če še ne veš, kako je s festivali : vsako pesem, ki jo pošlje kdo na festival, jo izbere in odobri komisija.
Torej se pritoži na komisijo, da ni izbrala drugih, lepših pesmi.Lahko kandidiraš tudi ti, Napišeš pesem, jo daš uglasbit, poiščeš kandidata , ki jo bo zapel in če bo šla skozi komisijo, potem bo na festivalu.
Napiši pesem za Heleno Blagne. Sigurno bo lepa in se je bomo še dooooolgo spominjali.

Napisala je, kar je napisala.
Če še ne veš, kako je s festivali : vsako pesem, ki jo pošlje kdo na festival, jo izbere in odobri komisija.
Torej se pritoži na komisijo, da ni izbrala drugih, lepših pesmi.Lahko kandidiraš tudi ti, Napišeš pesem, jo daš uglasbit, poiščeš kandidata , ki jo bo zapel in če bo šla skozi komisijo, potem bo na festivalu.
Napiši pesem za Heleno Blagne. Sigurno bo lepa in se je bomo še dooooolgo spominjali.
[/quote]

No, sej to je po moje avtorica hotela vedet – kdo (v komisiji/s pomočjo komisije) forsira tole pevko. Da so ji pesem odobrili za festival.

Meni je Lea simpatična, ampak njene pesmi mi pa res ne sedejo.

Napisala je, kar je napisala.
Če še ne veš, kako je s festivali : vsako pesem, ki jo pošlje kdo na festival, jo izbere in odobri komisija.
Torej se pritoži na komisijo, da ni izbrala drugih, lepših pesmi.Lahko kandidiraš tudi ti, Napišeš pesem, jo daš uglasbit, poiščeš kandidata , ki jo bo zapel in če bo šla skozi komisijo, potem bo na festivalu.
Napiši pesem za Heleno Blagne. Sigurno bo lepa in se je bomo še dooooolgo spominjali.
[/quote]
omg, imaš ti resne težave. Si res morebiti Lea in ne preneseš kritike?
Razumi, njena pesem mi ni všeč. Je bilo pa kar nekaj pesmi na festivalu, ki so mi bile všeč.
Še enkrat zate: festival je javen, glasba se javno predvaja, tudi celo gledalci so pozvani k ocenjevanju in podajanju svojega mnenja – torej lahko tudi jaz povem kaj mislim o pesmi, in še vsak drugi, brez da nam ti naprej mečeš neko pisanje pesmi in uglasbitve ipd.

ne bo take pevke kot je Helena, za tako zvrst muzike, Bambino je proti tej pesmi od lee, carska pesem, za mediteran-MMS. Ona pa naj poje ne vem komu, tistemu, ki jo tako strastno poriva naprej!
Živela Helenca, drugo leto je nagrada itak tvoja, če se prijaviš.

res, helena, potem pa dolgo ničin, pa spet helena!


omg, imaš ti resne težave. Si res morebiti Lea in ne preneseš kritike?
Razumi, njena pesem mi ni všeč. Je bilo pa kar nekaj pesmi na festivalu, ki so mi bile všeč.
Še enkrat zate: festival je javen, glasba se javno predvaja, tudi celo gledalci so pozvani k ocenjevanju in podajanju svojega mnenja – torej lahko tudi jaz povem kaj mislim o pesmi, in še vsak drugi, brez da nam ti naprej mečeš neko pisanje pesmi in uglasbitve ipd.
[/quote]

Potem pa pljuvajte čez pesem, ne čez Leo Sirk.Pa kdo jo forsira .ne vem, nekdo jo že mora.

Pozabljate, da pesmi tipa Bambino trenutno niso IN.

https://www.youtube.com/watch?v=AcHZLHQPizY

Prijavi se , ko boš pevaljka ti in ko boš v Wikipediji. Do takrat si pa navadna avšasta mona.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lea_Sirk

Tudi mene je presenetilo, da je na MMS zmagalo to sranje. Sem poslušala prenos, pa si tega sranja od Sirkove niti priklicati ne morem.
Mi je pa ostala v ušesih Manca “kjer pomol poljubi morje”.
To je resnična zmagovalka MMS.
Ljudski glas je za Manco.

Moje mnenje je ravno obratno :
Pesem Moj profil in Lea Sirk sta mi supeeeer! Besedilo “Kjer pomol poljubi morje” se mi zdi že malce passe.
Cenim vse, ki se trudijo, vendar tako kot odpoje Lea Sirk – tega še zdaleč ne zmore vsaka! Ona ima nek svoj način izražanja, meni je ona že par let number 1.


celo nedeljo sem si prepevala refren od Mančine pesmi.
In Manca oz njena pesem je tudi Zmagovalna pesem po izboru gledalcev festivala “Melodije morja in sonca 2018”.
Ni zmagala Lea, ki je dobila skupno največ točk (od nevem kakšnih žirij še itd.). Tako da se upravičeno sprašujemo kdo jo potiska naprej.
se mi zdi,da je bil enak scenarij tudi na emi, če se ne motim – od žirij je Lea nabirala glasove, gledalci so glasovali pa čisto drugače, ampak je že prej dobila dovolj točk od žirij, da potem volja in glas ljudstva ni mogel nič spremeniti. Če se ne motim je bilo podobno kot na mms tole.

Moje mnenje je ravno obratno :
Pesem Moj profil in Lea Sirk sta mi supeeeer! Besedilo “Kjer pomol poljubi morje” se mi zdi že malce passe.
Cenim vse, ki se trudijo, vendar tako kot odpoje Lea Sirk – tega še zdaleč ne zmore vsaka! Ona ima nek svoj način izražanja, meni je ona že par let number 1.
[/quote]
besedilo passe – aha besedilo, ki ni pase, je beseda fejk v besedilu in podobni anglizmi,da je to v stilu in moderno, po zadnji modi… sploh pa očitno od kar je zmagala na emi – bodo zdaj vse pesmi po enem in istem kopitu tistega štanca – tako izgleda, ker tole se čisto ponavljanje.

in sploh MMS je festival popevk o morju in soncu, poletju, od nekdaj je bil, ni festival družbeno angažiranih pesmi o facebooku in internetu. Njena pesem je bolj za kak festival slovenske zabavne glasbe, če že.

wikipedio si lahko vsakdo odpre, tudi ti. Lih Helenine pesmi se vrtijo po radijskih, ta stare. Nove bi radi promovirali Reji, vendar jim ne uspe.
Take sklade so za MMS od mance Helene, niti alijine ne, ooooo, ooooo, ooooo, da te prime na drisko!
https://www.youtube.com/watch?v=JwbgnKEZ_-s

https://www.youtube.com/watch?v=KRna0fFXvu8

https://www.youtube.com/watch?v=_yOirGCrQuw


Na plejbek se je pačila!! 😀


Na plejbek se je pačila!! 😀
[/quote]

Anika je letnik 1977, se pravi, da je bila tu stara rosnih 19 let…Če se pači ali ne, oder je že pri 19 – letih zelo dobro obvladala!

super pesem!

New Report

Close